Щурмът на двете зъбчета

  • 3 208
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 713
Павлина, в началото искаше все да ги упражнява и се опита да хапе като се смееше когато охках Neutral Face . Аз започнах да я махам от гърдата като захапе и да и казвам не, не хапи мама, мама я боли и ако хапеш няма да ти дава мляко и тя се научи. Сега изобщо не хапе и не се усещат защото те като сучат си издават езичето напред и то покрива долната челюст. То езичето върши по-голямата работа по сукането като я гледам. Тук съветват още като захапе да го стиснеш лекичко по носа, така че като не може да диша, си отваря устата. Аз го прилагах за да не и бъркам в устата с пръст за да пусне като хапе.
А иначе тя ще си се озъби, но и се яде всичко, а не може да дъвче толкова добре както ако има зъбки, бърза, бърза и гълта големи парченца. Та сме малко дрис-дрис сега Sad Яде много череши и грозде - нарязани на парченца, но като не ги дъвче после си излизат ..........извинете за подробностите. Ако ми беше казал някой преди, че ще разглеждам толкова пъти ако с интерес, нямаше да повярвам Grinning . Та аз затова искам да се озъби по-бързо, Павлина. На вас по-бързо и безболезнено излизане на зъбите.  Ние изобщо не усетихме някаква промяна - нито плака, нито се събужда, когато излизаха.

# 31
  • Мнения: 1 975
Пробвай ДЕНТИНОКС  Sign Exclamation

# 32
  • София
  • Мнения: 15 218
Аз съм много доволна от гранулките на Боарон-Хамомила вулгарис 15. Разтварям по 3 в половин чаена лъжичка вода и давам 2-3 пъти дневно. Давам ги най-малко половин час преди или един час след ядене. Иво много се успокоява след като ги е взел. 1-2 пъти когато беше мнооооого кисел му давах и Ефералган (сипропче). Мажа венчетата и с Дентинокс-ефектът наистина е краткотраен, но пък за сметка на това наистина го има.

Общи условия

Активация на акаунт