Имаме си снимки

  • 2 565
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Vivi

Големи художници са вашите мама и татко! Такива красиви дъщери са изписали! Сигурно много се гордеят с вас!


Vivi, ти ме уби направо!
Ами той баща ни наистина е художник. А коментарите му относно външният ни вид са следните: "Аз като съм ги правил не съм спял, просто ги нарисувах" Laughing  Laughing  Laughing Има завидно чувство за хумор.

На свадбата изглеждам ужасно, защото съм преуморена и недоспала. Не се оплаквам. Нашият татко също качва снимки в Нета, като е готов ще Ви пратя албумчето.

# 31
  • Мнения: 1 425
Ето, че моята сестра ме изпревари този пут да даде разиаснения относно нашия баща Simple Smile))
Благодаря на всички, които видяха албумчето ни и толкоа ни похвалиха Simple Smile Много е приатно да чуеш мили думи Simple Smile
А сега не мога да се стърпя да не се похваля, че днес на консултацията педиатърката ни каза, че вики за една седмица е качила цели 350 грама Simple Smile Много се зарадвах, защото миналата седмица беше свалила 200 гр. сега си ги наваксахме, че имаме и отгоре Simple Smile))

# 32
  • Мнения: 1 793
Браво, Цвете, браво на малкото човече. предполагам, че сега по-малко се тревожиш. всичко ще е наред, ти само се успокой.
цункай малката от мен и Алекс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт