Вечният дебат: Боксерки или слипове

  • 69 620
  • 260
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
аз съм за слиповете!

# 46
  • Мнения: 81
Боксерки. Така и не се пречупих за тия прашки. Добре, че модата им отминава.

# 47
  • Мнения: 118
Без значение е! Достатъчно е бельото да е красиво.
И изпрано!

# 48
  • Мнения: 830
Без значение е! Достатъчно е бельото да е красиво.
И изпрано!
И да е твое  Mr. Green Crazy Я си представете начираш чужди гащи в шкафа си....дали ще ви пука дали е красиво и изпрано  Whistling

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чуждото е винаги мръсно

# 50
  • Мнения: 81
чуждото е винаги мръсно
има и друг прочит: чуждото е винаги вкусно

# 51
  • Мнения: 830
Айдеееееееееее, темата стана за готварският подфорум  Joy

# 52
  • Мнения: 81
Айдеееееееееее, темата стана за готварският подфорум  Joy
Ееее, все едно да кажеш, че сцената пред хладилника от 9 седмици и 1/2 е за готварската книга. МмЦ, не съм съгласен...  Wink

# 53
  • Мнения: 830
Айдеееееееееее, темата стана за готварският подфорум  Joy
Ееее, все едно да кажеш, че сцената пред хладилника от 9 седмици и 1/2 е за готварската книга. МмЦ, не съм съгласен...  Wink
Бе да ти кажа бая нещо изядоха и изпиха там по-скоро ще е при диетите  Mr. Green Готин филм м/у другото Wink

# 54
  • Мнения: 0
Айдеееееееееее, темата стана за готварският подфорум  Joy
Ееее, все едно да кажеш, че сцената пред хладилника от 9 седмици и 1/2 е за готварската книга. МмЦ, не съм съгласен...  Wink

Пробвали сме го с жена ми ... знаете ли тая сметана как лепне после ...  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 81
Немо, по-добре сметаната да лепне, отколкото половината от нещата, описани в темата "До къде бихте стигнали в секса"  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 830
Пробвейте с мед и ще разберете какво значи да лепне... Mr. Green

# 57
  • Мнения: 0
Пробвейте с мед и ще разберете какво значи да лепне... Mr. Green

Майко мила, тва се обърна на тема за лепливи химикали ( да, мед най-добре). Иначе боксерки, ама не от ония, дето не знаеш в кой крачол ти се намира. А слиповете винаги тесни ми се струват.

# 58
  • Мнения: 3
Според мен е важно да си е твоето....абе прашката е най-добре...не обичам да ми се мандахерца в гащите по цял ден...

# 59
  • Мнения: 3 675
Мъжът ми като се запознахме носеше само слипове, а сега само боксерки, защото слиповете го Убивали.

Общи условия

Активация на акаунт