преносване

  • 3 292
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте мами.
Искам да Ви попитам преносвам вече с един ден не че е много ,но не трябва ли освен тонове всеки ден да ме гледат и на видеозон ,за да видят водите да не станат мътни,защото моята лекарка ми каза ,че няма право и ще ми слуша само тоновете всеки ден. А аз се притеснявам вече. smile3506

# 1
  • Мнения: 5 026
Не съм сигурна дали се вижда на видеозон,че водите са мътни.
Аз родих 1 седм преди термин и ми бяха зелени водите, не се разбра от какво.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 488
Не е необходимо да те гледат всеки ден на видеозон.

# 3
  • Мнения: 1 053
Аз преносих 9 дена,през които бях болницата.Заиписваха ми  всеки ден тоновете,но не ме гледаха всеки ден на видеозон.Леко раждане Peace и здраво беб4е Hug.

# 4
  • Мнения: 9 436
Цитат
но не трябва ли освен тонове всеки ден да ме гледат и на видеозон......
Не е необходимо да те гледат всеки ден на видеозон .
Докторката направи ли ти преглед за разкритие ?

# 5
  • София
  • Мнения: 240
Не не ми е правил такав преглед.Според нея имала право само да ми слуша тоновете.Вече нищо не ми покривала здравната каса само тонове-(след термина)  cry

# 6
  • Мнения: 1 763
На мен само ми правиха запис на тоновете всеки ден, преносих 6 дена. Преглед за разкритие ми правиха няколко дни преди термина, т.е.преди да стане ясно, че ще преносвам. На ехограф ме гледаха последно в деня на термина, после чак, когато ме приеха за раждане. Аз бих си плащала за ехограф, ако се налагаше и лекарят ми го знаеше, но явно беше преценил, че няма нужда.

# 7
  • София
  • Мнения: 293
Аз също преносих(9 дни) но само ми записваха тоновете!Не се притеснявай и леко раждане!

# 8
  • Мнения: 360
аз преносих 5 дни,в болницата всеки ден и слушаха тоновете а през ден ме преглеждаха за разкритие Peace

# 9
  • Мнения: 19
Аз преносих 8 дена, но не са ми записвали тоновете, нито са ме преглеждали на ехограф, нито за разкритие. На деня на термина ми определиха дата след една седмица ако не съм родила  да постъпя за преглед в родилното направо, където на посочената дата ме прегледаха, направиха запис на тоновете и ме върнаха за след два дни, когато евентуално да ме приемат, но бебо реши, че ще се връщаме още същата нощ.

# 10
  • София
  • Мнения: 240
Дано няма нищо страшно.Благодаря за бързите отговори мами.Утре ще видим какво ще каже лекарката.Както казва майка ми когато крушата озреее тя сама ще си падне от дървото ама аз малко се притеснявам дали всичко ще е наред с бебчето.  newsm17

# 11
  • Мнения: 9 436
Цитат
Дано няма нищо страшно.Благодаря за бързите отговори мами.Утре ще видим какво ще каже лекарката.Както казва майка ми когато крушата озреее тя сама ще си падне от дървото ама аз малко се притеснявам дали всичко ще е наред с бебчето.
Всчко ще е наред Hug
Леко радане

# 12
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте мами аз пак се включвам с тема ,но нищо неможах да намеря по въпроса.Проблема е там ,че от 2 дни съм с главоболие,световъртеж,гадене и отпадналост,незнам дали това е нормално или не.А също така и преносвам с един ден и почвам да се притеснявам .Утре съм на лекар и ще видим какво ще каже лекарката,но сега съм силно разтревожена да не е нещо опасно или така организма се подготвя за ражането.
Още веднъж се извинявам ако има такава тема ,но нищо неможах да намеря по въпроса.   Weary

# 13
  • Мнения: 9 436
Я,вземи се успокой като за начало.
Не си първата ,нито последната ,която е преносила.
Това неразположение може да се дължи на много неща:-наближаващо раждане,непрекъснати нерви.........
Утре задай всичките си въпроси на доктора.Той ще ти даде най-логичния отговор.

# 14
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз преносих 6 дена,не съм ходила всеки ден за наблюдение.

Общи условия

Активация на акаунт