Забременяване 7 месеца след секцио - опасно ли е

  • 10 311
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
Момичета имам бебе на почти 8 месеца и положителен тест за бременност EFP
Родих секцио, водите ми изтекоха 17 дни преди термина без да имам разкритие и контракции.Въпросът ми е дали мога без проблеми да износя тази бременност.Ходих на профилактичен преглед след раждането и доки каза , че всичко е ок.Благодаря на всички които ще се включат.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 343
Ами честито,що да не си го износиш?
Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 2 956
КОгато раждах първият път, имаше едно момиче, което точно като теб беше забременяло няколко месеца след секцио:) Роди прекрасно бебче (отново със секцио) и се възстанови по-бързо от всички.
Лека бременност ти желая!  Hug

# 3
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Има и по-скоро забременяли след секцио Wink Честито и лека бременност   bouquet

# 4
  • Мнения: 180
Благодаря за отговорите  bouquet
Дано всичко да е ок.

# 5
  • Мнения: 9 390
Не си първата забременяла толкова скоро след секцио.
Лека бременност и здраво бебче на финала  Hug

# 6
  • Мнения: 4 335
Както са ти казали има много за бременели скоро след секцио.А и щом доки ти е казал,че всичко е наред.
Лека бременност Hug

# 7
  • до Него
  • Мнения: 91
не се притеснявай ! аз имам приятелка , която забременя 6 м. след първо секцио и роди без проблем отново секцио.

# 8
  • Мнения: 2 013
Честито и лека бременност.Както вече са ти казали,няма проблем.  Peace
Лично от мен-възхищавам ти се!   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Няма да си първата Simple Smile Няма и да си последната Simple Smile
Честито и лека и безпроблемна Simple Smile

Мисля, че ако не си имала някакви  особени проблеми около първото раждане, няма да е кой знае какъв чак проблем....и все пак - най-компетентно мнение точно за твоят случай ще ти даде лекар.
УспеХ!

# 10
  • Мнения: 1 131
Не си първата забременяла толкова скоро след секцио.
Лека бременност и здраво бебче на финала  Hug

Взе ми думите от устата (клавиатурата) Wink

# 11
  • Мнения: 1 240
Пожелавам ти лека бременност. Всичко ще завърши добре, около мен има доста мами, които забременяха скоро след секцио и нямаха проблеми.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Една съфорумка от едната ми отчетна забременя 3м след секциото и роди прекрасно бебче.Всичко беше наред,но си спомням,че се консултира с гинеколог,дали все пак е безопасно.

# 13
  • Мнения: 8 999
Аз забременях на шестия месец след първото раждане /секцио/. Задължително и второто бебе трябваше да се роди със секцио. С първото раждането започна като при теб - изтекли води 10 дни преди термин, ритмични и засилващи се контракции и никакво разкритие. Наложи се секцио по спешност 24 часа след като ми изтекоха водите и ясно се видя, че няма да родя нормално. С второто дете ситуацията почти се повтори - раждането започна отново 10 дни преди термин и съответно 5 дни преди датата за планово секцио. Отново се наложи секцио по спешност.

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито и от мен- има и други такива случай. Лека бременност и се радвай на здраво бебе!

Общи условия

Активация на акаунт