Черна къна

  • 32 734
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте,искам да попитам някой пробвал ли е да покрие черната къна с кафява и ефектът същият ли е ,ако я нанеса на естествено кафява коса? Знам, че черната къна не се маха лесно и в началото е супер ,стига да не ти омръзне,така че единственото нещо ,което мога да направя е да се къносам с кафява и да убия ефектът на черното:)

# 31
  • Мнения: 1 310
Нищо не става. Черното си остава черно. Само некъносаните корени се оцветяват в новия цвят.  PeaceИзпробвала съм го. Издържах само няколко месеца, защото станах с два цвята. Crazy

# 32
  • Мнения: 418
с риск да повторя hennafox, черна къна няма
в тези смеси, които показвате, черното  е резултат от опасен химикал /PPD мисля/
специално марката Игълс сме я обсъждали многократно в темите за къната - в българския й превод липсва подробна информация за състава.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553646.0
тук може да видите таблица на цветовете при боядисване а индийслите билки - къна , индиго, касия
готови смеси също се предлагат - аз самата 'поддържам' тъмнокестеняв цвят с къна и индиго от година и половина.

# 33
  • Мнения: 0
Значи и да се къносам с кафяво пак ще съм черна ... пфффф ужас ...,благодаря все пак Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте,може ли някой да ми каже дали от тази къна на Арома има този червен отенък след къносване

# 35
  • Мнения: 115
Здравейте момичета, търся хубава гарваново черна къна .
Може ли да ми препоръчате марка, защото си нямам идея кои са на пазара и кои са хубавите.

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте, искам съвет от ползващите къна, боядисвах се с черна боя около 9 месеца но развих алергия, стана страшна гледка а толкова се харесвам с черна коса, та четох че и къната съдържа същите PPD като в боята и ако сега сложа черна къна дали ще имам същия проблем като с боята,и ако има черна къна с възможно най-малко химия да ми препоръчате много ще съм благодарна Simple Smile
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт