Пилатес гимнастика за майки

  • 5 596
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Много съм доволна от тази гимнастика и затова ви давам линка, за да си изтеглите ако искате филмчето. Около половин час е.
Пилатес гимнастиката е много подходяща за след раждане, защото работи предимно върху най-пострадалите части от тялото.
Успех!

http://217.30.215.138/theadmin/videoz/Pilates%20Workout%20For%20Dummies/

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Би било добре, ако не беше платено филмчето Imp

# 2
  • Мнения: 2 323
Цитат на: Valery
Би било добре, ако не беше платено филмчето Imp

kolko pari e?

# 3
  • Мнения: 307
Аз даже не мога да го отворя Cry  Cry  Cry Но съм много заинтересувана!!!  Тук в САЩ е много популярна тази гимнастика и е много ефективна, а на DVD струва около 40$.  Така 4е ако мога, бих си я дръпнала от интернет Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 4
  • MUC
  • Мнения: 571
Aз си дръпнах Winsor Pilates и 4. части през edonkey Laughing

# 5
  • Мнения: 590
Цитат на: Daniella
Много съм доволна от тази гимнастика и затова ви давам линка, за да си изтеглите ако искате филмчето. Около половин час е.
Пилатес гимнастиката е много подходяща за след раждане, защото работи предимно върху най-пострадалите части от тялото.
Успех!

http://217.30.215.138/theadmin/videoz/Pilates%20Workout%20For%20Dummies/


И аз не мога да го отворя.
Миналата годината си купих книга с тази гимнастика и я правех доста редовно до преди да забременея. Имаше страхотен ефект. Ще започна пак живот и здраве когато стане възможно Grinning

# 6
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
То и аз не я отварям де Imp , но като пуснах да я търся ми излязоха само платени сайтове Cry  т.е. филмчето беше платено.
А като цяло и аз съм страшно саинтересована, че има нужда Sad

# 7
Аз също съм много доволна. Купете си книгата, малко е скъпичка, но си заслуйажа. Иначе в спортния комплекс на Правителствена болница има занимания всеки ден, струват 4 лв.

# 8
  • Мнения: 1 497
какъв е принципа на тази гимнастика?

# 9
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Принципа е анаеробно разграждане, много малки амплитуди на движенията, без да се спира поне за 10-30 повторения. Действа точно на най-необходимите места. Много хитри упражненийца, аз имам около 15, свалих си ги от интернет на чертежчета. Няма възможност за прикачване на файлове, бих ги пуснала.

# 10
  • Мнения: 1 497
Това не е ли нова разработка на каланетиката?

# 11
  • Мнения: 148
Филмчета с Пилатес, както и упражненията на Синди Кроуфорд и Клаудия Шифер, а и други може да изтеглите от  http://ftlbg.com/theadmin/videoz/. ftlbg.com е новия адрес на free.techno-link.com, там има търсачка - може и с нея да си ровите. Успех с тегленето!

# 12
  • Мнения: 5 228
А освен в Правителствена знаете ли къде предлагат Пилатес, имам предвид примерно във фитнес?

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
Благодаря ти Ехо, аз ги потърсих в Датата и евронета, но като не ги намерих се отказах.... Интересно ми е да видя не само тази гимнастика но и филмчетата с йога, а там има доста Simple Smile

# 14
пилатес може да се играе в MDsport на Националния стаидон "Васил Левски" зала 4а(на 2ри етаж) от понеделник до петък от 17 до 18 часа,вторник и четвъртък 12 до 13 часа и събота и неделя от 16 до 17 часа

Общи условия

Активация на акаунт