Моля за мнение за Вектра C

  • 12 887
  • 9
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Харесали сме си този модел на Опел, но много познати се опитват да ни разобеждават...била сервизна кола, несполучлив модел и ...бла-бла подобни неща... Двама от познатите ни са работници в сервиз и те твърдят същото  Rolling Eyes
Въпроса ми е към тези, които имат лични наблюдения.
Вярно ли е това ? Колко често ви се разваля ? Какво се разваля ?
Един от критериите ни е да е автоматик, но и за това се захващат..."ами като се повреди този автоматик я по добре ръчка..."


За тази става въпрос:


http://photocarsonline.com/images/20070909072018_opel_vectra_gts_2006.jpg
http://www.sofiaautorent.com/files/mobiles/cache/800x600_27_f402 … d4e67f444075c.jpg

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Вярно е това за опел вектра ,но ако колата е на повече от 10години Ако мислите да вземете вектра от 2006г  със сервизна книжка и на малко километри  мисля че няма да имате проблем.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Всъщност мислехме да е 2004-2005г.
А какво се разваля ?
Защото всеки вика разваля се, но чул от тук-от там... Аз търся мнение на хора, които карат такъв автомобил. Искам лични впечатления, защото повечето хора само дрънкат глупости, без да се аргоментират  Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 073
а каква е колата?бензин/дизел?кубатура?

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Вярно е това за опел вектра ,но ако колата е на повече от 10години Ако мислите да вземете вектра от 2006г  със сервизна книжка и на малко километри  мисля че няма да имате проблем.

Ти каква кола имаш за тези си впечатления?

Моята е Вектра на 10 год. и е ПЕРФЕКТНА. От 90 г съм шофьор и като изключим новите коли, каквито са ни служебните, пак Опел, това ми е първата кола, с която никога не съм имала проблем.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
а каква е колата?бензин/дизел?кубатура?


Ами аз затова питам, за да може да се насоча към най-доброто, въпреки, че мъжа ми вече знае какво точно иска. Умишлено не споделям какво сме решили...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 073
аз карам Vectra B, 1997г, 2000 куб., дизел.този модел е с верига на ангренажа. когато я вземахме ноември мин. година беше обслужена - гуми, смяна на масло, филтри, ремъци и ангренаж.До момента съм и навъртяла около 15 хил км , нямам никакви оплаквания. Майсторите които бяха в сервиза казаха, че този модел "бил с много корав мотор" заради веригата и щял да изкара и до 1 000 000 км.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 419
Моят приятел се занимава дълги години с коли - и с ремонти и с търговия.

Според него всички коли след 99г. са сервизни и скъпи за поддръжка. Никой вече не прави "вечни" коли, а сервизни. Немските, френските и италиянските са направени еднакво здрави - на 50хил. малък ремонт, на 100 малко по-голям, на 150хил - голям, на 200хил я сменяш.

Т.е. ако колата ти допада като външен вид и е някъде преди 100те хиляди - вземи си я.  Peace

# 8
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
аз карам Vectra B, 1997г, 2000 куб., дизел.този модел е с верига на ангренажа. когато я вземахме ноември мин. година беше обслужена - гуми, смяна на масло, филтри, ремъци и ангренаж.До момента съм и навъртяла около 15 хил км , нямам никакви оплаквания. Майсторите които бяха в сервиза казаха, че този модел "бил с много корав мотор" заради веригата и щял да изкара и до 1 000 000 км.
Моят приятел се занимава дълги години с коли - и с ремонти и с търговия.

Според него всички коли след 99г. са сервизни и скъпи за поддръжка. 

Т.е. ако колата ти допада като външен вид и е някъде преди 100те хиляди - вземи си я.  Peace


Моята е  Vectra Caravan B, модел 1999г, 2000куб., дизел  и за вече 45 000, които съм изминала с нея, съм сменяла само редовното - масла и филтри. Невероятна кола ! Пу - пу - пу ....  Joy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 073


Моята е  Vectra Caravan B, модел 1999г, 2000куб., дизел  и за вече 45 000, които съм изминала с нея, съм сменяла само редовното - масла и филтри. Невероятна кола ! Пу - пу - пу ....  Joy


newsm10  Моята е същата, само че хечбек, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт