Бродирана красота - Гоблени 63

  • 60 232
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 643
Радвам се , че ви харесват моите китки, защото това ми е първия дименшън -моя комплектовка. Остава ми още доста , има и много  контур и френски възли, дето не знам как се правят,  но пак ще гледам видео по-нататък.

# 451
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте!
Много красоти има показани пак в темата!
Специални поздрави за Хипатия! Пожелавам ти много здраве и да си заобиколена от любовта на любимите ти хора!
Неличка, много свежи са твоите мечоци, целувката също! Честито за новата лентичка! Леко бременеене, и накрая да си гушнеш една малка принцеса!!!

Аз не съм шила почти цяло лято Confused, но вече като че ли музата ми се завръща Wink, остава да намеря и време...

# 452
  • Мнения: 39
Честит рожден ден Хипатия! Бъди здрава,щастлива и все така всеотдайна  bdbaloni bdbaloni

# 453
  • София
  • Мнения: 767
Вижте, незнам какво става пак тук, но хора които не са писали отдавна се появиха само, за да кажат едно честито. Има си подфорум поздрави - моля направете тема и честитете. Темата за половин ден се напълни само със спам.
Все пак рожденничката винаги е била против поздравите в тая тема, да уважим желанието й!!!
И за да не забравяме всъщност какво обсъждаме тук  да Ви пусна малко линкове - намерени от едно приятелче   Hug
Добавила с … 074;о"

# 454
  • Мнения: 439
Вижте, незнам какво става пак тук, но хора които не са писали отдавна се появиха само, за да кажат едно честито. Има си подфорум поздрави - моля направете тема и честитете. Темата за половин ден се напълни само със спам.
Все пак рожденничката винаги е била против поздравите в тая тема, да уважим желанието й!!!
И за да не забравяме всъщност какво обсъждаме тук  да Ви пусна малко линкове - намерени от едно приятелче   Hug
Добавила съм ги тук с надпис "ново"
  202uu

# 455
  • Мнения: 747
Хипатия, честит рожден ден! newsm59 Да си здрава, щастлива и обичана!   bouquet
Неличка, тези мечоци ми проговориха Wink И другият гоблен е много хубав!
Vvvitality, прекрасен подарък за твоята майка! Изключително красив гоблен и страхотна идея!
Аynur, идеята да ушиеш бебето на ситна панама с гобленов бод много ми допадна (дори тези дни си мислех да ти го кажа, но твоето нетърпение ме изпревари Wink). С нетърпение ще следя, сигурна съм че ще стане добре Hug
Ей, учителките Hug И аз съм във вашата група, само дето моите ученици не са в ученическа възраст Wink
Скорпион, на теб съм ти малко сърдита, че не ми отговори на коя фирма е Сътворението Rolling Eyes. Така или иначе- поздравления за него   bouquet

# 456
  • Мнения: 62
Позволявам си да пусна нова тема
Заповядай те

Общи условия

Активация на акаунт