ИзИдиМпАт еволЬОиращи прЪвУписТни бисИри- 35

  • 4 425
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
От друг форум:

забелязах че му е много изгърбен, и това май го притеснява, май м уе неодобно, понеже на няколко пъти каза че мо дърпа, и искаше да го правим по нежно,втория път когато го правихме пак стана малко неудобно, ще се разтегне ли таз жилка под главичката му, или трябва да се скъка
ето за това говоря

Запазил съм пунктОацАта 1:1 Mr. Green

# 46
  • Мнения: 9
Здравейте, много сладка темичка, ще я следя с интерес!
А ето нещо и от мен:  децки флетиол

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Имам чудно ЛС, хора! Внимавайте в картинката, Биг брадър ви следи  Whistling Злобните и голи коментари ви карат да се чувствате велики, нали  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 58
...това май го притеснява, май м уе неодобно, понеже ...
Без излишна злоба _МОЛЯ_, всички букви са налице, няма доказателства за разтракана клавиатура. Просто "space" е натиснат преди "у". Уважавайте себе си преди всичко  Naughty
(Не е лошо на всяка страница да имаме по-не по-едно предупреждение, за да ни е обица на ухото)

Имам чудно ЛС, хора! Внимавайте в картинката, Биг брадър ви следи  Whistling Злобните и голи коментари ви карат да се чувствате велики, нали  Mr. Green
И аз, от вчера. Много жалко. Помислих, че любезно съм успял да обясня - бих продължил дискусията в предишната тема.

# 49
  • Мнения: 1 192
За какво става въпрос, Тарталетка и winter_wolf  ?  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 750
Злобарки  Mr. Green

# 51
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Гледайте сега какво става:
Цитат
искам да получавам от ной обезщетение
Ной...обезщетение...липса на главни букви...
Цитат
ама те май не въжат те не са през последните 15 нали
и въжетата се намесиха...

# 52
  • София
  • Мнения: 1 252
Цитат
аз докато не го чуя от удушевено лице, не вярвам

Цитат
..Дог каза че сме в началото на 2 гс. Което си е така...  Дог толкова се радва, че е толкова активно...

Дог не е куче, а съкращение от доктор.  newsm78

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 20:03 от ra4e

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Ееее, ами определено снощи всички сме получили покана на ЛС за саморазправа Mr. Green Обаче аз на това ниво не падам.  ooooh!

# 54
  • Мнения: 4 916
С кого пак сте се дъвкали, хейтърки такива?

# 55
  • Мнения: 642
Края на предната тема доста се окепази от една вездесъща потребителка, ама нейсе!

Минало - заминало. Та за какво си говорехме, че ИзИдиМпАт забравих? А, да!:

От друг форум:

забелязах че му е много изгърбен, и това май го притеснява, май м уе неодобно, понеже на няколко пъти каза че мо дърпа, и искаше да го правим по нежно,втория път когато го правихме пак стана малко неудобно, ще се разтегне ли таз жилка под главичката му, или трябва да се скъка
ето за това говоря

Запазил съм пунктОацАта 1:1 Mr. Green

 rotfImbo Смях се със сълзи!

# 56
  • Мнения: 642
умшии"

Не смея да кУментирам, че да не получа злобно ЛС!  Wink

# 57
  • Мнения: 9 865
Аз не съм получила, подушвам, че сме от една порода. Спамя, нямам никфи бисири.

# 58
  • Мнения: 58
Цитат
закъусахме с колата
Ммм, вкусно!

# 59
  • Мнения: 718
Явно ЛС е било тип "send to many" Laughing Дори не се опитах да вникна в дълбокия му смисъл, понякога хората просто имат нужда от изява, пък било то и в такава форма Wink Хладната употреба на бутон Изтрий ми се видя най-удачна в случая Flutter

Общи условия

Активация на акаунт