Помощ за избор на фотоапарат

  • 2 617
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 616
Преди време ни откраднаха фотоапарата и е крайно време да си вземем нов. Бюджета ни е до 200 лв. Колебая се между Сони и Канон и по-конкретно между тези два модела: CANON POWERSHOT A470 и SONY DSC-S730. Надявам се да ми помогнете в избора.
Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Аз имам Канона,много хубави снимки прави и има предимства пред Сонито и го предпочитам /служител съм в магазин за техника/

# 2
  • Мнения: 87
Канон разбира се!

# 3
# 4
# 5
# 6
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Canon!

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Между Сони и Канон, Канона

# 8
  • София
  • Мнения: 4 575
Между Сони и Канон, Канона
Може ли и аз да се намеся в темата, за да не пускам нова... Embarassed
И аз искам апарат, ориентирах се към самсунг, със стабилизатор - дали е добре...?

# 9
  • Мнения: 163
Твърдо заставам за Канона, Peace от 6-7 години само такава марка купуваме и сме  много доволни, само дето  с нощните снимки не можем да се справим, но това е друга тема Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 587
Между Сони и Канон, Канона
Може ли и аз да се намеся в темата, за да не пускам нова... Embarassed
И аз искам апарат, ориентирах се към самсунг, със стабилизатор - дали е добре...?

Аз не бих ти препоръчала Самсунг-много съм разочарована от марката като цяло.Моят фотоапарат е такъв и за една година блокира два пъти,бързо хаби батерии и на по слаба светлина снима с десетина секунди закъснение.Носила съм го на ремонти доста пъти вече и това си му е дефект,който не може да се оправи и човека,на когото го нося каза че това е най-честата марка за поправки.Колкото до качеството на снимките - то си зависи и от задапаратното устройство  Mr. Green така че ще го оставя без коментар.

# 11
  • Мнения: 5 616
Може ли и аз да се намеся в темата, за да не пускам нова... Embarassed
И аз искам апарат, ориентирах се към самсунг, със стабилизатор - дали е добре...?
Лично за мен Самсунг не са особено добри - виждала съм снимки и не съм очарована. В същия ценови клас има Канон, Сони, Панасоник, Олимпус - може да разгледаш някой от тях. Peace

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В ниския ценови клас Канон, Самсунг не стават. В средния Никон и Канон, някои Сони-та също стават. За високия нямам преки наблюдения все още  Laughing Олимпус и Панасоник не ги харесвам лично аз, много хора си ги харесват и ползват дълго време.

# 13
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
CANON! Огледай се обаче за по-висок клас че тия 200 левовите обикновено са голям компромис.

# 14
  • Мнения: 187
и аз съм ЗА канон

Общи условия

Активация на акаунт