Ползвате ли "различните" прахове?

  • 21 712
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 405
Аз използвам това 

доволна съм. Има го в Кауфланд. С четка отгоре е, обработва се петното, престоява няколко минути и се слага в пералнята, без да се отмива.

А иначе за правховете - аз използвам само един за всичко  Joy Пристрастна съм към Сано-то, и откакто се роди дребният пера единствено със Сано /прах и омекотител/

# 91
  • Мнения: 803
Корекция правя:
това не е избелващ препарат, а такъв за петна и предварително третиране на замърсени места.
Не избелва. Но същата марка има едни избелващи прахчета, нарекли са ги грозно "за засечено пране".
Иначе пак си е прах/сол/ за петна - има и на други фирми. Добавя се към същинския прах.
Според мен, за McKitty прахообразни препарати не са подходящи, защото тя иска да си ползва гела на Рекс.

McKitty, Рекс, който ползваш, е универсален и сравнително слаб препарат. Потърси такъв специално за бяло. Няма да имаш нужда от добавки.

# 92
  • Мнения: 4 668
Аз имам поне 6-7 вида перилни препарати .Течен - за бяло и цветно , прахообразен - за бяло и за цветно , течен за плетени дрехи , 2в1 + още няколко защото ми е харесал аромата примерно  Laughing

# 93
  • Мнения: 405
Корекция правя:
това не е избелващ препарат, а такъв за петна и предварително третиране на замърсени места.
Не избелва. Но същата марка има едни избелващи прахчета, нарекли са ги грозно "за засечено пране".

Да, грешката е моя - не е избелващ, но върши идеална работа за яките на ризите и петна.  Peace

# 94
  • Мнения: 71
А я кажете и нещо за "Bravil"-собствена марка на Plus.Последния път взех една кутия от него и не ми си стори лош.

# 95
  • Мнения: 1 835
В някоя от темите за прахове, Дедо беше споменал за прах които чисти на сухо петната.
Ползва се за матраци или дамаски на дивани.
Как се казва този прах и къде се продава, и препоръчителна марка?
Мерси предварително.

# 96
  • Мнения: 71
В някоя от темите за прахове, Дедо беше споменал за прах които чисти на сухо петната.
Ползва се за матраци или дамаски на дивани.
Как се казва този прах и къде се продава, и препоръчителна марка?
Мерси предварително.
Може би говориш за спрея на K2R който се напръсква върху петното и след 20-тина минути изсъхва и става на прах и се изчетква или обира с прахосмукачка  Peace

# 97
  • Мнения: 1 269
Корекция правя:
това не е избелващ препарат, а такъв за петна и предварително третиране на замърсени места.
Не избелва. Но същата марка има едни избелващи прахчета, нарекли са ги грозно "за засечено пране".
..
Аз да се възползвам от мнението, ще попитам с какво да изпера засъхнала кръв? Моите матраци са със свалящи се калъфи и много се надявах, че петното ще озлезе, хем го бях намазала с Вениш, но уви петноъ=то остана. Прах с избелващи таблетки на Ариел, които винаги са правили чудеса с избелването.

# 98
  • Мнения: 4 513
Благодаря ви много за мненията!   bouquet Ще го пробвам това на Хайтман!

# 99
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 570
Аз да се възползвам от мнението, ще попитам с какво да изпера засъхнала кръв? Моите матраци са със свалящи се калъфи и много се надявах, че петното ще озлезе, хем го бях намазала с Вениш, но уви петноъ=то остана. Прах с избелващи таблетки на Ариел, които винаги са правили чудеса с избелването.

Опитай да го премахнеш, като сипеш малко кислородна вода върху него. Peace

# 100
  • Мнения: 572
Аз ползвам Bonux за цветно и бяло



А за бебешкото ползвам Surcare Hug

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 16:58 от СРАМЕЖЛИВКА

# 101
  • Мнения: 1 269
Аз да се възползвам от мнението, ще попитам с какво да изпера засъхнала кръв? Моите матраци са със свалящи се калъфи и много се надявах, че петното ще озлезе, хем го бях намазала с Вениш, но уви петноъ=то остана. Прах с избелващи таблетки на Ариел, които винаги са правили чудеса с избелването.

Опитай да го премахнеш, като сипеш малко кислородна вода върху него. Peace
Благодаря, ще пробвам!

# 102
  • Мнения: 1 835
В някоя от темите за прахове, Дедо беше споменал за прах които чисти на сухо петната.
Ползва се за матраци или дамаски на дивани.
Как се казва този прах и къде се продава, и препоръчителна марка?
Мерси предварително.
Може би говориш за спрея на K2R който се напръсква върху петното и след 20-тина минути изсъхва и става на прах и се изчетква или обира с прахосмукачка  Peace

Марки не бяха споменавани, така мисля....
И все пак къде се продава този спреи К2Р ?

# 103
  • София
  • Мнения: 6 011
Извинявам се, но Versace_Dreamer би ли си разчистила кутията, че не мога да ти отговоря на ЛС.  Peace

# 104
  • Мнения: 1 835
Nika готово Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт