Ползвате ли "различните" прахове?

  • 21 669
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 896
Моля ви, препоръчайте ми омекотител, който няма парфюм или поне не мирише много силно.

Surcare. 100% без аромат и цвят.

И си остава аромата от праха за пране?

# 121
  • Мнения: 5 207
Ако прахът мирише силно, си остава ароматът му, разбира се.
Самият омекотител Surcare няма абсолютно никаква миризма и тъй като не съдържа парфюми, се усеща съвсем леко "натуралната" миризма на омекотителя (малко прилича на миризмата на боя латекс). От нея не остава следа при пране.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 896
Ако прахът мирише силно, си остава ароматът му, разбира се.
Самият омекотител Surcare няма абсолютно никаква миризма и тъй като не съдържа парфюми, се усеща съвсем леко "натуралната" миризма на омекотителя (малко прилича на миризмата на боя латекс). От нея не остава следа при пране.

благодаря ти, ще го пробвам.
Проблемът ми е, че не ми харесва миризмата на нито един от омекотителите, които масово се предлагат на нашия пазар, или по-скоро са ми поомръзнали. Surcare обаче не съм пробвала.

# 123
  • Мнения: 6
А като имаш толкова богат опит, от кои продукти си най-доволна - българскте или чуждестранните?

Аз пера с един български,който си купих от Пловдивския панаир - ИЗИ се казва, взех си 50 пранета за 10 лева , сега само такъв си взимам, но рядко намирам големите опаковки. Не предпочитам течен перилен, защото не изпира силно замърсени дрехи.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
4 години по-късно трябва доста опит да е натрупала/рядко пиша такива постове,ама не се сдържах.

# 125
  • Мнения: 6
Ами все повече трупа, интересно ми е какво е установила с времето, все пак това че го е писала преди време не съм го видяла, ама тя пък може да види моя пост Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 422
Ползвам само течен Фрош. Вкъщи силно замърсени дрехи няма. Омекотители не ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт