Красиво женско лице?

  • 658 100
  • 5 267
  •   1
Отговори
# 3 675
  • Мнения: 4 181
Камила Бел




# 3 676
# 3 677
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Интересно ми е за този модел какво мислите? Аз я харесвам в лице, но нещо не ми достига да я видя като красавица сякаш...

https://instagram.com/bojana?igshid=v8w2hl8mpic8

# 3 678
  • Мнения: 934
Не ми харесва нито в лице, нито в тяло. Не я виждам като красавица, но е симпатично и привлекателно момиче.

# 3 679
  • Мнения: 9 991
С правена уста и бомби. Има жени, често брюнетки, които са много красиви естествени с грим изглеждат посредствени. Мисля, че тази е в тази графа. На снимките не е уау, обаче ако я видя на живо, предполагам че ще ми хареса. Висока слаба, дългокрака...

# 3 680
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не е лоша.

# 3 681
  • Мнения: 2 322
Хубава е , но ми е някак еднаква/масова.
Както по ревютата, манекенките толкова си приличат, че имаш чувството, че все една и съща крачи по подиума Grinning

# 3 682
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Да, точно хубава, но не е нещо уау!

А манекенките ти приличат на клонинги, защото ги гримират еднакво и има правят еднакви прическите (Калканджиева го е казвала, за да се фокусираш на дрехата, не на моделите).

# 3 683
  • Мнения: 2 322
Да,да това стана след ерата на топ моделите.
Дизайнерите вдигнаха ръце от тях(Наоми, Клаудия, Ел Макферсън и т.н)
Но пък макар и клонирани сега, бразилките пак изпъкват, като Жизел Бюндхен и Адриана Лима.

# 3 684
  • Мнения: 9 991
Не са вдигнали дизайнерите ръце от тях, а беше индустрия в която наливаха реклама. 10-те най-красиви жени, като бяха подбрали 10 типажа, които тиражираха навсякъде. След някакъв брой на Космополитън ли не помня, на чиято първа страница изтипосана Сара Джесика Паркър, се е продал в тираж 3 пъти повече от нормално. Чиято корица са красяли преди все видни красавици. Та тогава разбират, че на обикновените хора, са им нужни обикновени идоли. Хора с които се асимилират и ги вдъхновяват. Та това било краха на топ 10. Сега ВС ангелите мога да кажа, че ги заместват. Адриана Лима, Летисия Каста, много красиви. Брюнхен, била една от най-печелившите модели.

# 3 685
  • Мнения: 2 322
Браво!
Не съм запозната с тези подробности, но пък моделите бяха запомнящи се, както и тези на ВС.
Всичките лица бяха със собствено излъчване и коренно различни,на сега това уеднаквяване, може би продиктувано от естетичната хирургия ги прави безлични повечето.

# 3 686
  • Мнения: 9 991
То и мерлин монрото с пластики, анджелина джоли, меган фокс, памела андерсън и коя ли не. Като са били хубави и преди с пластиките са УАУ. Колко да са били запомнящи се, аз една синди крауфорд помня и Клаудия Шифър. Тя пък колко пластики има. Помня един клип на Джордж Майкъл в който бяха всичките. Да с пластики и грим. Красиво ама не може да пипнеш. Създават изкуствен идеал, недостижима химера. Няма лошо, ама пошло. Сега всичките на една и съща искат да приличат.

# 3 687
  • Мнения: 760
Това на снимката, е едно момиче от Молдова, бяхме приятели във Фейсбук, но тя ме махна, много ми харесва като външност Simple Smile

# 3 688
  • Мнения: 1 788
Клаудия Шифър не знам колко пластики е имала, но не беше нито с нацупени, надути от филър устни, пък ушите си ѝ стърчаха до последно. Скоро ми попадна и гимнастиката на Сидни Кр. - нейните устни също не бяха нито надути до пръсване, нито пък циците им бяха. Носовете им също бяха различни. На Наоми Кембъл визията също беше естествена, независмо колко пластики е имала. В случая пластиката просто е помогнала да подчертае онова, което са имали като визия и излъчване, а не да го промени напълно.
Принципно на моделите, които дефилират по подиумите и до ден днешен визиите са достатъчно различни и се цени различното, нестандартното, че дори и недодяланото.
Останалите певачки, актриси и разни публични личности са се превърнали в еднакви, клонирани индивиди, загубили всякаква идентичност и следващи еднакъв модел - устни, цици, скули, вежди, коса. Гледам, че и българката като жена всячески се опитва да докара тоя модел и се счита за красива само е успяла да заличи идентичността си.

# 3 689
  • Мнения: 4 181
















Може и да са си правили операции, но всичко е в рамките на нормалното. А сега приличат на маймуни

Общи условия

Активация на акаунт