Красиво женско лице?

  • 657 365
  • 5 265
  •   1
Отговори
# 4 425
  • Мнения: 18 879
А мен ме стресира леко тази, безумно гледа. Филтри ли са, грим ли е, напомня ми на онези каки от Алеса, които също са изцъклени и изкуствени и си мисля, че са маскирани като онези негри от "Бели мадами" и на живо никой не ги знае кои са.

# 4 426
  • Враца
  • Мнения: 458
На мен също не ми харесва, изглежда възрастна, па макар и с правилни черти, на мен ми харесва леко детинското излъчване, жената вамп ми идва пошло, а пък такива с андрогенно излъчване съвсем не ми харесват, но пък сякаш на мъжете много им допадат.
Допълвам се, за мен идеал за женска красота е Джесика Алба.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 22:25 от zoia_ivanova

# 4 427
  • Мнения: X
За мен Джесика Алба не е дори и симпатична, никога не разбрах какво толкова ѝ харесват.

Моника Белучи от мен:



Скрит текст:


И остарява с достойнство:
Скрит текст:

# 4 428
  • Мнения: 31 565
И на мен Джесика Алба ми е симпатична и  хубава.

И Моника Белучи де, то е срамота друго да кажеш.

# 4 429
  • Мнения: 1 355
Еххх, аз пък тъкмо обратното. Намирам Джесика Алба за изключително красива жена и не намирам нищо впечатляващо в Моника Белучи. Приятна външност има, има нещо аристократично в излъчването ѝ, но за мен има много обикновено лице. И някак си ми лъха студенина от нея.

# 4 430
  • Мнения: 31 565
Еххх, аз пък тъкмо обратното. Намирам Джесика Алба за изключително красива жена и не намирам нищо впечатляващо в Моника Белучи. Приятна външност има, има нещо аристократично в излъчването ѝ, но за мен има много обикновено лице. И някак си ми лъха студенина от нея.

# 4 431
  • Мнения: X
Въпрос на вкус. За мен в Белучи впечатляващи са не само чертите, но и това, че от нея струи женственост, която не може да се скрие, ако ще и чувал да навлече. Просто си го носи жената.

# 4 432
  • Мнения: 46 489
За мен Джесика Алба не е дори и симпатична, никога не разбрах какво толкова ѝ харесват.
Красотата е субективно нещо, нормално е да възприемаме хората по различен начин.
аз съм обратното. За мен Алба е може би най-красивата жена на света. Моника Белучи ми е безлична. Знам, че е символ и разбирам, че "грешката" е в мен, но просто в моите очи е такава.

# 4 433
  • Мнения: 6 622
Аз ги харесвам и двете. За разлика от Поли Генова, жената на графа и т.н. С пеперудата имаме страшно различен вкус.

# 4 434
  • Мнения: 22 867
И аз харесвам и двете, красиви жени са, но Моника повече. Много женствена, харизматична, със силно излъчване. Но иначе да, за вкусовете не се спори, много индивидуално е възприемането на красотата.

# 4 435
  • Мнения: 511






Camille Razat - френска актриса и модел. Много шик и нежност. Играе в “Емили в Париж”
Снимките са от Инстаграм.

Последна редакция: чт, 06 май 2021, 08:14 от mariposa333

# 4 436
  • Мнения: 22 867
Не можах да се сдържа, на 86 години "актрисата София Лорен спечели престижна годишна награда за най-добра актриса за филма „Животът пред теб“. Наградата за италианско кино „Давиде ди Донатело“ е най-престижната национална награда в Италия, която се дава веднъж годишно за кино постижения. Легендарната актриса София Лорен (86) заяви, че не знае дали това ще е последният й филм, но че има енергия и желание да продължи да играе, защото без кино не може да живее."
Толкова съм я харесвала в ролите ѝ, че и сега ми харесва, и като актриса, и като жена, без значение на колко години е.





# 4 437
  • Мнения: 2 075
И аз я харесвам още от дете. Но сега след тези пластични операции смело мога да кажа, че София е изгубила чара на лицето си, това не е тя. При все че остаряваше красиво и след като си на 86 години няма как да изглеждаш като на 60+. Иначе евала за наградата, тя си е напълно заслужена.

# 4 438
  • Мнения: 31 565
Уникат е като млада



# 4 439
  • Мнения: 4 134
Моята голяма любимка Гонг Ли -
Скрит текст:
И Сара Саламо, млада испанска актриса, гледах я във "Всички знаят"
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт