изгърбване

  • 43 880
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
 Като малка моята братовчедка имаше такъв проблем и я записаха на спортни танци, след това напълно си оправи стойката, но все пак беше дете.

# 31
  • Мнения: 1 335
...ортопедичен  ластичен колан за изправяни на стойката  от razlichnite.com
Това не е удобно (материята е изкуствена, катарамите убиват, има висящи части като се затегне), а и не е достатъчно при някои изкривявания.

Това обаче:


Това е много по-функционален колан/корсет. Казвам го като човек, пробвал какво ли не. Състои се от две части, може да се носят заедно или поотделно. Цената му също е по-добра - мисля 23 лв. Фирмата има щанд в Халите в София. Направо съм удивена от въздействието му.
От сайта на производителя: http://www.artemida-m.ru/index.php?productID=502

# 32
  • Мнения: 161
arcana  можеш ли да ми кажеш от къде може да се поръча?в смисъл такъв-аз съм на канарските острови,дали ще дойде до тук или трябва някои от България да ми го поръча и после да ми го прати?Благодаря предварително  Hug

# 33
  • Мнения: 1 335
KaTy_BaBy, нямам идея дали може да се извърши доставка от производителя (Русия до теб), съмнявам се. Не знам и дали няма да е по-бързо и лесно някой да ти го прати от България.

# 34
  • Мнения: 161
а знаеш ли точен адрес на магазина?или телефон?аз по принцип съм от Варна..ама ми се иска да си го поръчам и то много  Hug

# 35
  • Мнения: 4 678
Дъщеря ми май се изгърбва..ама тва е май от каратето което тренира..от няколко седмици съм взел строги мерки по случая..ще кажа.. ако има ефект.

# 36
  • Мнения: 82
KaTy_BaBy,  arcana според мен това е същият пояс http://www.samozdrav-bg.com/37.210.0.0.1.0.phtml и от няколко дни го гледам и мисля да си го поръчам. Още повече, че има и доволни  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 335
 julls_st, да, същата фирма е производителя  Peace

KaTy_BaBy, магазинът в София е Халите, партерния етаж, ако се влиза откъм входа на "Мария Луиза" се пада в дъното, вляво. Виж сайта, който julls_st е споделила дали може да се поръча.

Поци, как от каратето бе, човек? Изуми ме! Подсещайте я да стои изправена, съмнявам се да е от каратето. Да не би да расте на височина рязко?

# 38
  • Мнения: 4 678
...

Поци, как от каратето бе, човек? Изуми ме! Подсещайте я да стои изправена, съмнявам се да е от каратето. Да не би да расте на височина рязко?
...
Tова имах предвид..от спорта взе да расте рязко.И от там идва проблема.

# 39
  • Мнения: 161
arcana , julls_st  имат 2 магазина във Варна,мисля много скоро да си го поръчам и после да ми пристигне с колетче  newsm44 Много благодаря момичета  Hug   bouquet

# 40
  • Мнения: 89
може ли линк към поръчката?

# 41
  • Мнения: X
arcana ще тествам непременно - халите са ми на една крачка и нищо не струва. Тези белите неща не запаряват ли?

Аз съм играла класически балет и прехода към офисен стол е един кошмар за мен.
Маями -  и аз съм висока и слаба/ дълга шия и пр. - много е трудно с такъв тип фигура да не се прегърбваш, усилията, които хора от тоя тип полагат са двойни на фона на останалите с по-нормални и къси крайници.

# 42
  • Мнения: 161
може ли линк към поръчката?

Ами аз смятам да пратя майка ми на място да го купи..иначе в сайта има телефон за връзка и може да с пита  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 335
arcana ...Тези белите неща не запаряват ли?...

Носила съм го върху памучна тениска. Не съм имала проблем. На 30 градусова жега със сигурност ще запари.

# 44
  • Мнения: 74
Кажете какви са вашите отзиви от този корсет, че и аз имам нужда да предприема нещо за изкривената гърбина

Общи условия

Активация на акаунт