СЕПТЕМВРИйченцето крачки прави, защото на годинка става!

  • 16 309
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 427
Здравейте ,момичета!Първо да си поднеса честитките Simple Smile
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НОНА,КРУМЧО,ВИКИ И РЕНИ!!!Да са много здравички и послушни дечица! Heart Eyes
По темата за изнемогата..и аз съм на ръба на силиците вече!Яна уж е станала по-послушна(с малки изключения Mr. Green),но двамата с тати в къщи ми идват малко в повече.Мъжо е добре,боли го малко ръката,но факта ,че почти нищо не може да ми помага в домакинството и в гледането на дреба си е факт.Готвя 2 пъти повече ,разчиствам все едно след 2 деца... ooooh!Ама да не се оплаквам LaughingДаруше,свеки са пак на почивка и не може да ми окаже помощ Wink Laughing
В детските години ме връща "ароматният"спомен за страхотните тутманици ,баници ,зелници, попарници и каквото се сетите на баба Heart EyesМама беше по сладките,та и това "помирисах"сега като питаш Simple Smile
Пенелопи,дано не е нищо сериозно  Praynig
Диде,де да можех да дойда на партито ви!!!Ама сте ми малко далечко SadДа ни споделиш радостта си в снимки после Hug
Абе и друго щях да пиша,ама забравих ooooh!

# 16
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕОДОР!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЮБОМИР !!!!!!!!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛА!!!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕВА!!!


Да сте много здрави, диви и красиви!!!! А за мамите -   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ние утре ЖЗ отиваме към ВТ - очните почват. Надяваме се, че до обяд ще ни дадат колата след основния ремонт, и потегляме. И понеже ВТ е "наблизо", милото реши, че ще се разходим и до Етрополе на гости за някой и друг ден  Laughing Та сме наоколо. Моарейнко, ще звънна, ако остане минутка, да видя сладураната, аможе и теб  Crazy Hug Цунки на всички и весели празници засега, че не знам кога пак ще взляза да ви нагледам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Честит рожден ден на Рени-много усмивки и щастливи дни!А за мама Емичка   bouquet -да ви е жива и здрава,да ви радва много!!!
Пенелопи,и аз се съмнявам да е от зъби,но пък дано да грешим и да не е сериозно.  Praynig
Ирини,много ти е уютно,в топли нюанси,децата ти ще помнят доста аромати-сигурна съм.Моята мечтана кухня е в ретро стил-с безброй малки чекмедженца за подправки и джунджурийки,ЖЗ на къщата ще е такава-не че съм голяма кулинарка,ама току виж съм се вдъхновила.Втози ред на мисли си мечтая и за стая-библиотека с рафтове отгоре до долу,а също така и за стая -гардероб  ooooh! hahaha/размечтах се/Араматете от детството са много-но пържените кюфтета на баба са най-ароматни. Laughing
Пупи пол,голям мъж,голямо нещо,с какво го храниш Hug ,Нали и Моника е пухкавка-баба и каза,че щяла да бъде ниска и дебела  Rolling Eyes #Cussing out
Мона,браво,само така мъжете могат да изпитат какво ни е понякога,когато "само си стоим в къщи и нищо не правим"на мен няма кой да ми се върже,милото ще плати на гледачка,ама той абсурд да остане сам самичък един ден с бебе,психясва се.
Нели,чрд на любимия ти!
След прохладата на морето с която свикнахме сега ми е много трудно в тези жеги,крием се в къщи на климатик.Мони е добре-днес видях и шестия зъб е пробил,много интересно ги използва-избутва с езиче каквото е отхапала и дъвче ли дъвче,като стара баба  JoyВода пие много  newsm78 около 600 гр-дали не е прекалено?!
Май нейм много ми харесаха идеите ти за партито и особено за подаръка   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 00:43 от darusha5K

# 18
  • София
  • Мнения: 3 111
Edno "mobilno"zapis4e i ot men v nov. temi4ka. Isviniavam se za latinicata...:-l

# 19
  • София
  • Мнения: 413
Еееехххх момичета...преди 1 година по това време засичах на часовника през колко време са контракциите....  
..... стана ми едно такова.... РЕВЛИВО!  Cry ........




Аз да не остане някой неразбрал да ре-постна поканата! Мона нещо.... да имаш да казваш?

Най-учтиво каним всяка една от вас (в кмплект с колкото има и иска брой деца) на Първия Рожден Ден на Тео!
Празника ще отбележим на 23.08.2009г (неделя) от 17:00-17:30ч В Южния Парк (при естрадата)!
Ще има тента да пази от слънцето, одеала и спални чували за лазене, няколко стола за сядане (но на смени) Simple Smile , балони, леко хапване и безалкохолно пийване, плодове, солетки и бисквитки за дечицата и разбира се ТОРТА!

Много сте ми важни всички до една! Без вас бременноста ми нямаше да бъде толкова прекрасна, отглеждането на Теди нямаше да бъде толкова лесно! От всяка съм научила по нещо, винаги сте били на среща в трудни моменти! Ето за това държа да дойдете и да ви почерпя скромно за здравето на синът ми, за което сте виновни и вие!

# 20
  • Мнения: 45
мерсаж за темичката   bouquet

честито на всички 1-годишни вече бебчовци да не изреждам, че ще пропусна  Embarassed м щастие, здраве и усмивки на тях и техните семейства  Hug

иринии, миризмата на бор и портокали и миризмата на свежо след кратък дъжд ме връщат назад във времето... усещането винаги е едно и също...  Heart Eyes

лека  Hug

# 21
  • Мнения: 1 336
Хе, хе здравейте весела септемврийска дружина!
Цял месец ще има да празнуваме ...
Много станаха шавливи бебоците, без бабите не знам как щях да се оправя. Днес докато изкарам количката и наш Данчо извадил мой крем за тяло - блестящ и тониращ и омазал целия коридор с него, също и себе си ...  Laughing Изкарах си акъла и се зарадвах много, че в устата му нямаше. Крайно време беше да си преместя кремовете в по-високо чекмедже. Но пък на разходката блестеше  Laughing
Пенелопи Данчо беше по същия начин, но накарах педито да му прегледа гърлото и се оказа, че е зачервено.
Нели като звъниш на Моарейн звъннете и на нас.
Ирини какви кексове въртиш, страшна си!
Мона, Данчовите мами сме екстра, или както казва брат ми Даньовите мами, народната песен я знаеш сигурно  Laughing
Ох, италианската ми снаха е на гости, и само вино, кафе и по цял ден не спира да говори тази жена, много говорят тези италианци .. Но пък е страхотна - весела и естествена.
Buonna notte, не знам дали го написах правилно, но си лягам. smile3524

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 20:45 от yani_cat

# 22
  • Мнения: 15


ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН наТЕО,на ЛЮБО,на НИКО и на ЕВА

darusha5K,ние по принцип тръгнахме с висок старт-4,500.Иначе е на 4 хранения отпреди месец някъде.Много се притеснявах как ще махнем едното хранене,но стана.Преди като се събудеше едвам смогвах да приготвя млякото,сега даже се излежаваме в леглото и после приготвям закуска.После към 12.00-12.30 обядва около 220-230г,след обяд предимно плодове с зърнени разни, и вечер 220 Хумана.Не изглежда хич дебел,никога не е имал "гривнички".

# 23
  • Мнения: 193
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И ПРИКАЗНО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, НЕВЕРОЯТНИ СПОМЕНИ И ГУШКИ И ЦЕЛУВКИ НА

ТЕО на little_sweet_didka

ЛЮБО на  Асенце

НИКО на  Юник

ЕВА 


# 24
  • Мнения: 57
Честит рожден ден на малките Тео, Любчо, Нико и Ева newsm59 nbirthday newsm38  bigdance2  ura Tada  Party Time
Мили дечица бъдете винаги здрави, усмихнати и щастливи Heart Eyes
А за прекрасните ви майки  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 25
  • софия
  • Мнения: 88
ехааааааа, колко се радвам... мили, ТЕО, ЛЮБО, НИКО, бъдете винаги здрави, винаги щастливи, растете в незабравимо детство и игри, послушание и много много искреннни усмивки Simple Smile целувам ви мили дечица и вашите майки също

# 26
  • Мнения: 822
ДУ,

Честити рожденни дни на празнуващите днес   bouquet  Най-прекрасното детство желая!  Heart Eyes

Отчет: вчера бяхме на консултация, 8120 гр и 71 см Simple Smile  Наддала е 260 гр и 1 см, което за дете, което даже като спи, се движи, е перфектно...  Mr. Green  Смаяхме педиатърката с наличието на гащички, а не пелени; с непрекъснатото "Иж! ИЖ!" ("виж, виж"), с "писссс-писссс" (пишшш-пишшш) и т.н.

Нелка, задължително да се обадиш!  Mr. Green  Искам да ви видя с Владчи! В този ред на мисли - Яни кат, ще ми пуснеш ли телефона си на ЛС... ти май ми го беше давала, ама аз го затрих.....  Embarassed

Ехооо, и аз да се присъединя към призива на Шмати - пуснете по една новородена и една 1годишна снимчица, мамите на рожденници!  Praynig   Mr. Green 

# 27
  • Мнения: 193
Еееее, и ние ходихме вчера на консултация, аз забравих да споделя.
Резултатът е +640гр и 2 сантиметра и Стилианчика вече е 8680гр и 72см..... Аз доволен , хи хи хи, и той хич не се спира, стои все прав, пълзи като хлебарка из цялата къща, разхожда се по мебелите или за ръце, вече не иска дори с две ръце да седържи а само с една, ама се огъва като чувалче милия. И това ще отшуми, не бързам....

ТУЙ ТО!

# 28
  • Мнения: 2 658
Честити рождени дни на Любо, Теди, Нико и Ева!!! Мили дечица, бъдете zдрави и щастливи, zапомнете детството си като най-хубавото нещо! На мамите (и татковците) Честите голям праzник    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Диде, много добре те раzбирам  Hug Първият рожден ден е някак особено тържествен, все пак е първи. И спомените са съвсем пресни, "все едно вчера беше", аz още не мога да схвана, че мина една година от както сме родили  Crazy Cry
А праzника на Теди си го иzмислила страхотно, както винаги, браво zа иzобретателността. Дано повече мами и деца успеят да дойдат.
А и къде е Флучия, бе хора? Знае ли се? От както съм си тук, вече десетина дни, не съм я zасичала...

# 29
  • Мнения: 232
Честит рожден ден на Тео, Любака и Никола. Да сте живи и здрави и да имате един незабравим празник днес.   bouquet

Аз  накратко,( докато се е кротнало дребосъчето- играе с един балон от партито снощи  Laughing) че ме чакат много задачи днес.

Снощи си изкарахме страхотно, успяхме да се приберем даже 10 мин преди таткото( а той се прибра 00.30   Shocked  hahaha )



п.п.Деси, на морето е Флу.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт