СЕПТЕМВРИйченцето крачки прави, защото на годинка става!

  • 16 308
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 070
...е след такава нощ ми иде да влезна в първият секс шоп и да купя нек'ви надуваеми цици, да им ги връча с баща й и да легна и да се наспя...
БАЕ   hahaha

За зъбите, значи. Нашта девойка невръстна има седем и още 3 на път. Подариха ми детската паста Ненедент - мисля единствена без флуор, и силиконов накрайник за пръст, но не съм й ги мила още. При един предишен зор със зъб няколко пъти я чесах с накрайника, хареса й се. От позната зъболекарка с две дечица знам, че преди 1 г. е безсмислено да се мият...

Аз в какви приключения нощес се вкарах. Купила съм нов пълнител за Райд, че са се навъдили едни комари като врабчоци, а аз съм и алергична. Той пък да вземе да се окаже дефектен. По едно време мотам се около банята и спалнята - бе мирише ми на изгоряло. Оказа се, че Райдът протекъл, започнала да се топи пластмасата на изпарителя, абе ад. В стаята мирише адски, детето спи... Бая се шашнах. Разгеле пренесох я в другата стая, после чистихме, проветрявахме до 1-2 часа и така. Като я връщах на спалнята тя се оплака Grinning, но и запуших устата с цица.
Разгеле гърнето беше точно под контакта с Райд-а, та то обра течовете и замина на боклука. Тая сутрин тичахме за ново гърне, че Марта се оплака за нейното и в знак на протест ми напишка матрака, което от месеци не се бе случвало. Че и нямаше същото.

Хубав ден на всички.
Аз съм мераклийка да си взема почивен ден от майчинските дела днес, ама нямааааа.... и профсъюзна защита няма  Joy

# 286
  • Мнения: 45
ина, дидка, нени  Hug бързо се оправяйте  Hug
само да кажа за течностите - педи ме предупреди да не давам сокове, т.е. сладки; за предпочитане били от моркови, домати и чай от лайка  Peace

флу, и аз ще те добавя  Blush
соня, ивка има ето такова при баба си, но е май за малко по-големи или по-скоро по стабилни деца, защото ми се вижда малко голямо и няма легенче за крачетата. Затова пък ми се вижда стабилно
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2635/171944895297421145512513 … XiYEliwFESNQm.JPG
нямам друга снимка за съжаление

за зъбките използваме ненедент, но само накрайника засега. а то едно миене  Crazy Mr. Green



# 287
  • Мнения: 25
Момичета имам една молба.Някой да ми пусне може и на лични рецепта за питка,че ще правим прощапулник.А мен хич ме няма в кухнята,нали знаете,ама ще меся за първи път.Ако не стане от магазина.

# 288
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
И ние се разписахме с Т, първата досега.  Sad
В събота сутринта Съни се събуди с температура, която продължи до вчера и накрая изби лек обрив. В неделя вечерта скочи в 12 с доста висока Т и доста трудна за успокояване. В 3.30 извикахме линейка, която дойде в 5, при все че са на 15 мин. пеша от нас. Лекарят ни изписа Ефералган свещички и Нурофен, които ние за срам нямахме (ама какво да се прави- досега не ни се беше налагало и не бяхме купували...). Отсече, че са зъби, а на личната вчера като й се обадих и й казах за обрива- каза, че било от топлото.  Rolling Eyes
Накрая се подсече адски отпред долу... от лекарствата предполагам (пише в листовките им, че може да се случи)
Та това е накратко...

А сега да честитя Рожденните дни досега (досте ще е дълго да изброявам всички рожденици).
Мили дечица,
желая ви прекрасно детство, да сте здравички и да слушкате поне по половин час на ден... ей така- за разнообразие!
  Joy Joy Joy

Не мога да не се възхитя на страхотните организаторски качества на нашата фея Дидка! Браво момиче, страхотна си!  Hug

Мариям, желая ти бъдещи творчески успехи с новата придобивка! Сигурна съм, че ще задобряваш все повече и повече с толкова модели около теб  Heart Eyes

Лек ден!  Simple Smile

# 289
  • Стара Загора/Сливен
  • Мнения: 75
Първо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички малки принцове и принцеси ! Растете живи и здрави весели и щастливи, да радвате всички около вас! newsm59  Сега имам една питанка към вас мами , дайте ми предложения за подарък след броени дни малкият ще навърши годинката а ние все още не сме решили какво да купим, благодаря Ви предварително!

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 13:39 от dolphin-mama80

# 290
  • Мнения: 343
Много мъчно ми стана, да прочета, че има болни Sad Бързо оздравяване им желаем със Зои, много Hug и  Heart Eyes
Кога да дадеш лекарство за Т е много индивидуално. Аз ползвам Нурофен. На Хриси давам над 39.5, но само ако не се чувства добре и е отпаднала, ако е весела и жизнена - не й давам, събличам я голичка, слагам мокри компреси на китките и челото и повече вода да пие я карам. На Зоя границата още не съм й хванала, но определено е по-ниско.

Сонче, ние триколка ще ползваме на пролет, дотогава в количката Naughty Нашата е без никакви ограничители и й е още рано на малката.

Мариам, честита придобивка Grinning Сполука и все такива хубави снимки да показваш Grinning

Флу, браво за разходката, изкарали сте си чудесно. И ние изчезваме утре, че тук не се трае, шум, коли, мръсотия...

Бае, хубава идея това с циците hahaha Ако проработи, мятай едни и насам Wink

Долфин, камионче за бутане с крака и люлеещо конче - тези двете имаха голям успех при каката около годинка, годинка и половина Grinning

Лек ден  bouquet

# 291
  • Мнения: 262
Здравейте, милички!
Всички болни мами и бебковци бързо да се оправят! Инче, какво каза доки? Розеола ли е? Дано бързо да минава!  Praynig
Ланвинка, точно за цената на поканата питах. Много ти благодаря! Ще се разходя и аз дотам. С метрото не би трябвало да има проблем Simple Smile
За триколките и аз мисля да вземем на Ели ЖЗ на пролет. Сега само ще се чудя къде да я слагам в голямото ни двустайно жилище  Laughing
Момичета, някоя от вас би ли ми помогнала с техническата фото част? Simple Smile Искам да си сменя аватара, но избраната от мен снимка е твърде голяма и не знам как да я намаля. Моля ви за помощ, това е линк към снимката: http://profile.ak.fbcdn.net/v223/1018/117/n1799575422_9586.jpg
Предварително благодаря много!  Hug

# 292
  • Мнения: X
Долфин, нашия подарък съвпада с препоръката на Григчо  Simple Smile


Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Grinning

# 293
  • Мнения: 6 320
С оглед по-лесната модерация, моля всички, които публикуват новите отчетни теми да използват функцията "Информирай модератор" за старата тема, за да известят модераторите, че темата е вече за заключване (в полето за коментар е достатъчно да напишете "за заключване").

По този начин ще помогнете за по-лесното модериране и прегледност на подфорума, както и за избягване на възможността модераторите да заключат все още активна тема по грешка.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт