Отговори
# 270
  • Мнения: 287
Добро утро на всички!   Hug
AMORE радвам се че всичко е наред при теб. И дано да е видяла правилно пола на бебчето.

siqna.muk и за теб се радвам че твоите изследвания са добри. Ти къде ще си правиш ФМ?

А за варненската среща и аз съм я пропуснала нещо. Но ако организирате нова, моля пишете ми на лични, че не винаги влизам в темата да прочета всичко, а в пощата всеки ден влизам.
Значи за сега Варненки сме:
1. АЗ - Райче
2. siqna.muk
3. star
4. Rorana
5. Tita 79
6. ponqkoga
7. megelina
8. CurlyZ
Поне толкова видях. Не сме много но можем да си спретнем една хубава среща.

Lothlorien добре дошла при нас и лека бременност.   bouquet Радвам се че има още една от нас която знае пола честито за  stork-girl

Пожелавам лек ден на всички!



Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 06:50 от Райче

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 50
Добро утро. Радвам се, че имаме нови попълнения. Да са ни живи и здрави отрочетата на всички - бъдещи и настоящи. Жалко, че няма нито една мама от Плевен...Разказвайте за срещата... Приятен ден от мен. Отивам на работа, а от там само мога да ви чета...

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добро утро. food010

Lothlorien добре дошла при нас, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.  Hug

Райче ФМ ще си я правя в Майчин дом, аз така или иначе там се водя на консултации и това влиза в цената. Иначе другия вариант е Балев или Давидков, но за втория знам че взема около 100 че и повече понякога.

# 273
  • Мнения: 98
Добро утро и от мен,днес много моля да стискате палци че съм на ФМ и ме е доста страх,от това явно от притеснение ме е свил стомаха и имам неприятно чести посещения до 00-ако някой има бърз лек за това да го казва-че с тия болки в стомаха незнам как ще стигна до лекарите Sad

# 274
  • Мнения: 33
Аз да попитам:Има ли мами,които не са си правили БХС и които няма да си правят?

Харем стил, аз изобщо не исках да си правя. Направих го, защото мъжа ми го усетих, че уж ми вика "добре, недей", а в същото време не беше сигурен дали да се откажемм изцяло. и въпреки, че го направих, смятам, че това с БХС е излишен стрес, харчене на пари ( аз го направих в Плв. и със транспортни разходи и посещение в кабимет ми излезе над 80лв.) и ако нямаш основателна причина да се съмняваш в нещо( като възраст, близки с някакъв от синдромите) - няма смисъл Ако пък имаш някакво съмнение, направи си направо амниоцинтеза, поне резултата е сигурен. това е само мнение...

# 275
  • Мнения: 149
Добро ви утро  Laughing

Срещата мина много добре, но за съжаление няма снимки......нищо др. път обещаваме да наваксаме със сникмовия мат'риал Wink Дойдоха и двама татковци и две прекрасни принцески Heart Eyes Другия път дано да сме повече  Peace

Хайде отивам да пийна едно кафе, че още клюмам Whistling

# 276
  • Мнения: 239
Чао рагаци  Hug Hug Hug

Аморе, радвам се, че всичко е минало добре и едно тихичко честито за розовите гащи.Надявам се и аз да остана доволна от Томова въпреки, че датата ми за преглед е още доста далеч. Кажи моля те, аз ли трябва да си нося диск-а?  newsm78

Привет на новата мама и лека бременност и желая   bouquet

Много съжалявам, че не успях да дойда снощи, но все още не се чувствах добре  Tired
Кои мами се събрахте, разкажете малко повече  Embarassed Сигурна съм, че е било много приятно.

Стискам палци на мамите, които днес са на преглед.Ще чакаме отчета после момичетааааа  Wink

Аз довечера от 19.30 съм при Велев на преглед.Да видим какво прави мойто човече.Пък се надявам тайничко и пола ако може да ми каже, ако не ще чакам чак на 18.09 когато съм на ФМ.При всички положения ще съм доволна, защото ще го видя.Да е наред всичко само  Praynig

Хайде лек ден от мен и нещо леко за закуска  Hug

# 277
  • Мнения: 40
Добро утро, бремелинки! Simple Smile

Malvina82, anik79, благодаря ви за съветите за киселините, момичета!  Hug
Райче, и аз съм в списъка на варненките, желаещи да присъстват на такава среща, стига да не изникне нещо извънредно, естествено. Уж чета редовно, пък как съм пропуснала предишната се чудя...  newsm78
Добре дошла, LothlorienHug Леко бременеене!

Хубав ден!

# 278
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен. Аз съм от гр.Сопот и очаквам бебо да се появи на 08.02.2010г. Все още не зная пола, но другата седмица съм на преглед и може би ще го видим.
Лека бременност на всички мами.

# 279
  • Мнения: 0

Добро утро!

Добре дошли на новите момичета!  Hug Радвам се, че ще споделяме заедно нашите емоции и преживявания.

За срещата - много постно разказахте. Хайде, моля, дайте повече подробности.  Praynig Wink

Честито на всички, които знаят вече пола. Аз още не, ама и това ще стане, само да сме живи и здрави!

Аз съм от тези, които също няма да си правят БХС.

Хайде целувки!


  love001

# 280
  • Мнения: 45
Добро утро и от мен   food010
Добре дошли на новите мами  welcome
Стискам палци на всички, които имат нужда днес  fingerscrossed, а аз отивам да си правя кафенце и после ще ви чета  Coffee  typeuu

# 281
  • Мнения: 703
Благодаря на всички,които ми писаха за БХС.Ще гледам да отида сега или утре.
Благодаря и за поздравленията!
Добре дошли на новите момичета!Успех!
Ради,стискам ти палци!И аз вчера бях под огромно напрежение,но поотмина!За стомаха-хапни бисквити или още по-добре-сухар!
Вабени,не трябва да носиш диск,доц.Томова си има.
Радвам се,че софийската среща е минала хубаво!Някой ден и аз ще дойда!
Лек и слънчев ден на всички ви!

# 282
  • Мнения: 4 187
Здравейте  Flutter!

Lothlorien
, добре дошла !

Аморе, радвам се за положителните резултати и честито за пола!
Бени, благодаря за питателната закуска  Grinning!

siqna.muk
, браво за БХС, кога е датата на следващата ти консултация ?

Райче
, Харем стил и taniora също са от Варна  Simple Smile!

При мен нищо ново, вече съм с дете, ще пооправя в къщи и отиваме на разходка  Wink.
Вчера съм яла таратор, крем супа и пакетче кубети, днес съм още 500гр отгоре, мисля че това не е нормално  Crossing Arms!


# 283
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Добро утро и добре дошли на новите мами!

Виждам, че се интересувате от срещата. Ами, среща като среща, няма нищо за разправяне -- тези които бяха, са доволни, моя милост в това число. Дърдорихме, смяхме се, мерихме тумбаците preggo, всеки сподели по нещо за себе си. Ще се опитам да си припомня кои бяха: на първо място организаторките: Слънчоглед и Сашкова, после Рали, Мемория, Боби, Плами (нали не греша?), а, и аз бях, не на последно място. По едно време чух името Руми, но не мисля, че дойде.

Снимки няма този път. Rolling Eyes


# 284
  • Мнения: 16
ОО, таратор, моя любов Simple Smile Как ми се прияде сега, ще трябва да командировам някой колега до магазина Mr. Green

Стар, вероятно е заради течностите - аз забелязах в последните дни, че има един 0.5-1кг, който ту се появява, ту изчезва..

Общи условия

Активация на акаунт