Кюретаж и забременяване след това - 5

• 24 454
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
Я да внимавате какво пишете за Девите  Simple Smile, особено за жените такава зодия.

# 736
Здравейте и от мен. На мен абразиото ми го направиха преди 7 месеца и чак сега се престрашаваме с мъжа ми да подновим опитите за бебче. На мен аборта ми се отрази доста зле на психиката и дори не мога да кажа, че вече съм се възстановила, но имам чувството, че една нова бременност много би ми помогнала.
На мамите, видели точици пожелавам безпроблемна бременност, а на всички останали търпение и кураж!
ПС: Някой знае ли как мога да си махна старата лентичка, че само ме натъжава!

# 737
  • София

JennyAta : Съжалявам за това, което си преживяла, но се радвам че вече гледаш напред  Peace
Подписът може да махнеш като отидеш на Профил --> Горе при табчетата Мамма Начало Помощ Търсене...
След това от лявата страна имаш меню. От там под Промени Профила се намира още веднъж Профил.
Цъкваш на него и ще видиш Подпис. Изтрий URL-а оттам и така ще се махне  Peace

# 738
Рейни, много ми липсваше. Hug
Аз си ходя по-често на лекар за да следим как са нещата, утре ще ходя пак тамън да влезна в седма седмица. След утрешния преглед смятам да ходя през седмица. А ти по-често минавай. Heart Eyes

# 739
rayni-благодаря ти за успокоителните думи и че ме просветли как да променя подписа си, а на теб Baby Love пожелавам само положителни емоции и поводи за усмивки!
Хубав ден на всички!

# 740
  • в сърцето на моето Слънце
Тедиgydi Ама ти изобщо не приличаш на онази дева за която говорех. Теб така си те харесвам значи.  People Angel kiss

# 741
Веси, радвам се за теб /пишехме заедно в отчетни/, а ти кревата не го мисли, ако не издържи, пренасяйте се на друго място.../не е нужно да ти давам идеи, нали Laughing)
Галинка,благодаря ти.Желая успех и на теб.  Hug

Дами,има ли изобщо разлика между кюретаж и абразио? Thinking
Мисля си,че означава едно и също,а?!

# 742
mmmStelxen_m, това е защото не работиш с мен  Simple Smile

Сега по темата - при мен 2 опит - неуспешен, значи ще спамя и другия месец тука. 2 не е хубаво число - миналия път с 2 опит не успях, така че,  дано 3 ми е на късмет.

Обаче е време да се стягаме всички, докога ще висим тук, а?
Рейни, успокои ли се накрая с тия фуликули?
За новите попълнения - съжалявам - а за старите, време е да се измитаме.
Тесс, съжалявам, че не можеш да се присъединиш към атаката, ама скоро, стискам ти палци (само де не се откажеш, ей).

Веси, както и да му казваме си е голяма мизериика, не се задълбавай толкова, ами гледай тия 2 думи да ги забравиш.

# 743
За девите , разбрахме , че са хубави хора, ами... я кажете нещо за рачетата Wink
Теди, третият със сигурност ще е успешен.При мен също долу-горе е така, две неуспешни поредни бременностти , ама третата съм сигурна , че ще е успешна Hug
Ааа, сигурна съм , че Тесс няма да се откаже,  гарантирам от нейно име HugТесс, беше ми една от любимките в отчетните Hug

# 744
Какъв спор е настанал тук бе Mr. Green Появи се тази мутричка rainy... Hug Heart Eyes Hug и настана "боричкане" Crazy
Истината е една - девите моми са добрички и мъничко луди, но по съвършени от телците мъже няма Naughty
Такааа... похвалих се Mr. Green и мога и аз да с кажа мнението, че лъвчетата са по кротички, но зависи, кой какво предпочита Hug Аз лично се радвам на изненадите Hug

Скоро не съм писал, но ми е притеснено и си имаме тревоги Sad Девойчето ми е в болница. Получи контракции и според лекарите шийката на матката се е скъсила. Ще се наложи да и се прави серклаж Confused Кажи речи само там ми е ума  Praynig

Иначе ходих до Плевен за консултация с доц. Конова. Доволен съм - симпатяга е и много надъхана smile3560 Оставам с впечатление, че малко се престарава, но... за това как ще процедираме след консултацията си е наше решение. Вече  не вярвам на нищо, докато двама, а по-добре и трима лекари не си стиснат ръцете в съгласие Crossing Arms

Хубав ден ви желая Hug
Чета си ви, но... не мога да се съсредоточа и да пиша Sad Все пак имате си стиснатите ми палци Praynig Heart Eyes Praynig
Само всичмо да мине благополучно Praynig Praynig Praynig и пак ще ви навестявам Hug Heart Eyes Hug

# 745
Квази, и ти имаш нашите стиснати палчета!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Този път всичко ще е наред ще видиш! Вярвам в това много силно, вярвайте и вие!  Hug
Няма да спираме да ви пращаме положителна енергия и дано всичко скоро да се подреди по-най-добрия начин!  Praynig Praynig Praynig
Знам, че не ти е лесно, но пиши как се развиват нещата да не стоим тук в напрежение. Минавай с по една думичка само да казваш!  Hug

# 746
Квази, стискаме палци, всичко да е наред  fingerscrossed

# 747
  • София
Квази, и аз се присъединявам към стискащите палци. Нека всичко е наред!

# 748
Позволих си да пусна нова тема, понеже тази вече стана много голяма.
Заповядайте тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=435090.new#new

Общи условия

Активация на акаунт