За стерилизация на шишета

  • 2 068
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Zdraveite mili mami...i az v blizkite dni chakam nai-goliamoto sabitie v jivota si...da rodia!...
Molia Vi za savet...Kajete mi koi spored vas e nai-dobria nachin za sterilizacia na bebeshkite shisheta i do koga spored vas tryabva da se sterilizirat ? Kupihme si komplekta na Avent i ni preporuchaha sterilizator na Chico za mikrovulnova, NO vie kakvo shte kajete?
pozdravi na vsichki i vi jelaia prekrasen den!

# 1
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Здравей  tedi@az пожелавам ти леко раждане и едно усмихнато бебе  babyuu . Моята дъщеря се роди през месец март и стерилизирах шишетата докато мине лятото. Използвах  таблетките на Chicco, а също така ползвах и микровълнова фурна, която има стерилизираща функция.

# 2
  • Мнения: 244
Аз имам Срерилизатор на Авент и за микровълнова. И двата уреда вършат еднаква работа.
Престанах  да стерилизирам след като Анастасия навърши годинка.

# 3
  • Мнения: 18 542
Здрасти!
Ние имаме шишета на д-р Браун и стерилизатор за МВ фурна за тях. Според мен най-удобният и бърз начин за стерилизиране на бутилките е този - в МВ фурна. Общо взето марката на стерилизатора е без значение, стига шишетата които имаш да се събират в него. Нашия става и за шишета на Авент, защото бутилките на д-р Браун и на Авент са горе-долу еднакви като габарити.
Успех в избора! Simple Smile

а, забравих, аз стерилизирах до като Борис пропълзя и започна да лапа неща паднали по земята.

# 4
  • Мнения: 3 042
Здравей,
аз имам стерилизатора на Чико, ползвам шишетата на Чико. Трябва да провериш дали ще се съберат шишетата на Авент вътре. Питай в бебешкия магазин и ги накарай да ти покажат как влизат вътре(да си сигурна, че са съвместими).
Иначе стерилизаторът върши чудесна работа!  Grinning
Само чети указанията на отделните бибки, шишета и тн дали могат да се стерилизират по този начин!

# 5
  • София
  • Мнения: 366
Привет и от мен!

Горещо ти препоръчвам стерилизатора за микровълнова! Ще ти спести много време и висене до печката в жегите. На моя не си спомням марката, струваше 39 лв. в различни магазини, в синьо-зелен картон е опакован. В него можеш да стерилизираш шишета и на Авент, и на д-р Браун.

Стерилизирах до 6-я месец на дъщеря ми.

# 6
  • Мнения: 18 542
Цитат на: vassbil
струваше 39 лв. в различни магазини, в синьо-зелен картон е опакован. В него можеш да стерилизираш шишета и на Авент, и на д-р Браун.

Самия стерилизатор да не е бяла кутия с прозрачен капак и сини джаджи на които се поставят шишетата и бибите и синя закопчалка? Ако е такъв, значи е на Браун и той. Нашият също струваше 39лв.

# 7
  • Мнения: 3 927
и аз съм за стерилизирането в МВ. дори като разбрах, че има стерилизатири за шишетата си купихме и МВ Wink

спрях се на марката Авент и съм много доволна. щом имаш шишета Авент, добре би било и стерилизатора да е Авент. събират се до 4 шишета с джаджите им.
спестява време, а и цената не е толкова висока, около 40-45 лв., зависи от магазина. представи си колко пари би дала за ток, вода, стерилизиращи течности, хапчета и др. подобни......

ше стерилизирам докато бебка почне да пълзи и да си пъха всичко в устата, защото сега е още малка. това по съвет на cheta Sign Exclamation

# 8
  • Мнения: 3 927
леле, забравих да ти пожелая леко "голямо събитие" Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 176
Първо да ти пожелая леко раждане на най-хубавото и здраво бебче.
Аз когато се лутах и се чудех какъв стерилизатор да си купя, отидох в един магазин и се спрях на Чико за микровълнова, но до колкото си спомням беше плитък и не смеех да  рискувам, защото имах шишетата на Др. Браун а те нали са малко тумбести и затова со купих такъв, но на Авент. Много съм доволна. Препоръчвам го.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Стерилизатора за микровълнова на Авент беше една от най-успешните ни покупки за бебо Grinning Безкрайно удобна и полезна вещ - сега съм го подарила на приятели, които чакат бебе, а сигурно още поне 3-4 може да изгледа, струваше мисля 40 лв миналата година.

 Sign Exclamation  ако се спрете на стерилизатор за микровълнова обърнете внимание на вътрешните и размери, за да не се окаже, че стерилизаторът няма да влиза в нея

Леко раждане и здраво бебче ти пожелавам Grinning

# 11
  • Мнения: 112
Mnogo Vi blagodarya za burzite otgovori!
Skoro shte vi pisha za moeto bebche...
veche sam v 9 tia mesec, NO imam naglasata che shte rodia
ne po-rano ot kraya na meseca...ili pone taka mi se iska!
Vse pak utre shte ida pri moiata dr.-ka...
i pak shte Vi pisha!
pozdravi na vsichki i vesela vecher!

# 12
  • София
  • Мнения: 366
Цитат
Самия стерилизатор да не е бяла кутия с прозрачен капак и сини джаджи на които се поставят шишетата и бибите и синя закопчалка? Ако е такъв, значи е на Браун и той.


Да, точно такъв е. И съм страшно доволна от него. Купиха го докато бях в родилния дом, свекър ми настоял за него  Grinning. Признавам си, мислех, че е просто глезотия, но много бързо се убедих колко е полезен. Както обикновено, свекър ми излезе едни изключително проницателен човек.

# 13
  • Мнения: 18 542
Laughing  И аз така.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт