Мека мебел - 5

  • 180 222
  • 905
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 346
След дълго търсене /и преди ремонта Crazy/ се сдобихме с това: http://media.snimka.bg/4638/015532213.jpg
Безкрайно съм щастлива,че намерихме идеален вариант като съотношение между цена и качество  Peace От към дамаска има какво да се желае,но за да вземем на тази цена,нямахме голям избор,а и ни  пасна едновременно на сегашния и на бъдещия интериор Heart EyesТолкова е удобна,че ми идва направо да спя на нея Grinning!

# 151
  • Мнения: 5 160
ilianka/ILIANAD / Честито!
Тези възглавнички изглеждат като клонирани  Rolling Eyes
Така снимано - има ли място да минавате около масичката?

# 152
  • София
  • Мнения: 346
Да,да има!Ние прекарваме много време в този кът и си го направихме да ни е удобно!А възглавничките ги подредих така специално за снимката Crazyиначе имат две лица!

# 153
  • Мнения: 608
ilianka/ILIANAD / , честито! Изглежда голям и удобен. Само броя на възглавничките, ако са моите хубостници има да ги събииирам из апартамента..

# 154
  • Мнения: 532
Аз да се похваля. Дойдоха ми диван4етата. На живо изглейдаат по същия на4ин и са много удобни. Механизма за сън е с ламели и съм приятно изненадана. Т.е не е толкова неудобен колкото си мислех

http://www.mebelitebg.com/components/com_virtuemart/shop_image/p … 00df0068bff4c.jpg

хайде пусни снимки на живо не от каталог:)плсс... Praynig

# 155
  • Мнения: 30
Аз да се похваля. Дойдоха ми диван4етата. На живо изглейдаат по същия на4ин и са много удобни. Механизма за сън е с ламели и съм приятно изненадана. Т.е не е толкова неудобен колкото си мислех

http://www.mebelitebg.com/components/com_virtuemart/shop_image/p … 00df0068bff4c.jpg

хайде пусни снимки на живо не от каталог:)плсс... Praynig
ние също ще си купуваме точно такъв вид диван, двойка с тройка , ако и вашите са такава конфигурация ще чакам да споделиш цената и фирмата която ги произвежда
мерси предварително

# 156
# 157
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Моля да ми препоръчате фирма, може и на лични, да не прозвучава рекламно, която ще ми направи мека мебел за хола по поръчка, т.е. с нестандартни ъгли

# 158
  • Мнения: 8 507
Я да се преместя и аз в тази темичка ,до сега кухните гледах и следтако тя е готова почвам да гледам мека мебел чак днес видях ,че има такава тема

# 159
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Моля да ми препоръчате фирма, може и на лични, да не прозвучава рекламно, която ще ми направи мека мебел за хола по поръчка, т.е. с нестандартни ъгли
Какво ще рече с нестандартни ъгли?

# 160
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Моля да ми препоръчате фирма, може и на лични, да не прозвучава рекламно, която ще ми направи мека мебел за хола по поръчка, т.е. с нестандартни ъгли
Какво ще рече с нестандартни ъгли?
Не са прави

# 161
  • Мнения: 2 891
Вярно и е, че ако има силиконов пух по седалните части на дивана се  степвал след 1-2 годишна употреба? Харесали сме диван от Гато, който е така  Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 243
Nadyk,
същия случай сме - хола ни е с нестандартни ъгли и дивана трябваше да е по поръчка. Още не е готов, прави го фирма www.formamebeli.com.
Но отзиви ще дам след като го направят...

# 163
  • Варна
  • Мнения: 692
blackorpheus, може ли линк към сайт за първия диван, който си показала. От къде е?  Hug

Търся диван да отговаря на следните условия:
-Да е мек и удобен! (Много държа на това. Сегашния ни диван е толкова твърд и неудобен, откога съм му хвърлила мерника да го сменяме....)
-Да става за спане за инцидентни гости, не за постоянно. Може с механизъм, може и да е модулна система - като се разместят отделните части да стане за спане.

Къде ли не обикаляхме миналата седмица из Варна, модерните модели, които ми харесват като дизайн, обикновено са неразтегателни. А ако се сложи механизъм, се губи мекотата на дивана. Tired

# 164
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Amica - ходих, търсих , цяло лято..навсякъде ми казваха това- механизма е за сметка на удобството при сядане...та се отказах. Заради инцидентни гости не се лишавам от ежедневен комфорт...В крайна сметка за тях купих от тези надуваемите легла с помпа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт