Мека мебел - 5

  • 180 360
  • 905
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 459
Velvet_nn11, честита придобивка! Много е хубав!

# 376
  • София
  • Мнения: 794
Бравоооо, а къде го поръча, че и аз съм на тази вълна и съм се видяла в чудо Simple Smile
Поръчахме го в едно магазинче в РУМ-а в Младост 2. Тройка с лежанка от типа на Салу, Сирио, Бруклин..., размер 2,80 x 1,80 м. Хареса ми, че всичко е на ципове и може да се пере, става на спалня и лежанката е ракла. Поръчахме го корпус от изкуствена кожа, а седалищната част и облегалката (това, което може да се сваля и да се пере) от дамаска на Велекс. Казаха, че до 10 работни дни ще е готов, нямам търпение да го видя Simple Smile

# 377
  • Мнения: 183
Бравоооо, а къде го поръча, че и аз съм на тази вълна и съм се видяла в чудо Simple Smile
Поръчахме го в едно магазинче в РУМ-а в Младост 2. Тройка с лежанка от типа на Салу, Сирио, Бруклин..., размер 2,80 x 1,80 м. Хареса ми, че всичко е на ципове и може да се пере, става на спалня и лежанката е ракла. Поръчахме го корпус от изкуствена кожа, а седалищната част и облегалката (това, което може да се сваля и да се пере) от дамаска на Велекс. Казаха, че до 10 работни дни ще е готов, нямам търпение да го видя Simple Smile

Много ти благодаря за инфото а цена можеш ли да споделиш и ако може малко по подробна информация за магазинчето, може и на лични Simple Smile

# 378
  • София
  • Мнения: 794
Цената не е много ниска, 2280 лв. ни излезе, но пък мен ме устройва като размер, че по-евтините, които бях харесала (Салу и Бруклин) са двойки с лежанка, седалищната част я поръчахме 85 см., малко по-широко от базовия модел. Магазинчето се намира на втория етаж в РУМ-а на Младост 2, Мебел груп се казва фирмата, собствено производство е, казаха че правят двани по всякакви размери и прищявки на клиента. Като го взема ще пиша как е.

# 379
  • Мнения: 183
Цената не е много ниска, 2280 лв. ни излезе, но пък мен ме устройва като размер, че по-евтините, които бях харесала (Салу и Бруклин) са двойки с лежанка, седалищната част я поръчахме 85 см., малко по-широко от базовия модел. Магазинчето се намира на втория етаж в РУМ-а на Младост 2, Мебел груп се казва фирмата, собствено производство е, казаха че правят двани по всякакви размери и прищявки на клиента. Като го взема ще пиша как е.
да цената не е много ниска Simple Smile Ще чакаме снимки и отзиви.А междувременно и аз ще се разходя до там Simple SmileБлагодаря ти Simple Smile

# 380
  • Мнения: 1
Диваните на "ВЕЛГА"са страхотни.Малко фирми в България предлагат подобно качество ,което е признато в Европа.Лични наблюдения.Ще снимам моя и ще го побликувам.Този модел http://www.welga.com/komfort/w79.php ,но в снежно бяла италиянска анилинова естествена кожа.
Мария,аз също съм много доволна от моята гарнитура - Велга -84. Търсех нещо практично и изчистено като дизайн и добро като качество  и ровейки из различни сайтове на мебелни фирми попаднах на Велга. Моделът ми хареса и като изпълнение , и  като приложение, и като размер за малката площ,с която разполагам. Освен като основен акцент в дневната ,го използуваме  всяка вечер за сън - широк и удобен след като се разгъне. Качеството е невероятно ,ползувам ъгъла вече две години и  е все така красив и функцонален.

# 381
  • Мнения: 63
Това е нашият ъгъл, доволна съм, много е удобен. http://maia69.snimka.bg/properties/miliya-mi-dom.422897.16896155

# 382
  • София
  • Мнения: 794
mi6ee, страхотен ти е, много ми харесва, честито! И моя ще е такъв, само че тройка.

# 383
  • Мнения: 63
mi6ee, страхотен ти е, много ми харесва, честито! И моя ще е такъв, само че тройка.
Благодаря, повтарям се, но и аз много си го харесвам. Ще чакам снимки от твоя.

# 384
  • Мнения: 106
Цената не е много ниска, 2280 лв. ни излезе, но пък мен ме устройва като размер, че по-евтините, които бях харесала (Салу и Бруклин) са двойки с лежанка, седалищната част я поръчахме 85 см., малко по-широко от базовия модел. Магазинчето се намира на втория етаж в РУМ-а на Младост 2, Мебел груп се казва фирмата, собствено производство е, казаха че правят двани по всякакви размери и прищявки на клиента. Като го взема ще пиша как е.
да цената не е много ниска Simple Smile Ще чакаме снимки и отзиви.А междувременно и аз ще се разходя до там Simple SmileБлагодаря ти Simple Smile

Защо, цената е добра. Аз като обикалях, всичко което  под 2 хил. лева и нормална големина е много ниско качество. Пожелавам ти със здраве да си го ползвате. Simple Smile

# 385
  • Мнения: 5 911
Velvet_nn11,
Точно на такъв диван съм се спряла.Моделът е "Корсика",нали.Много са качествени и матракът не е само дунапрен или латекс,които след време се сплескват,а има в пакета и пружина.Само не зная дали има опция за сваляне на дамаската-за пране.
На снимката виждам и още едно тяло за сядане без гръб и подлакътници.Отделно ли се поръчва.Освен функция сядане има ли и друга-например ракла.

# 386
  • Мнения: 37
Ето го и нашият диван от Гатто: http://kristadi.snimka.bg/daily/u-nas.376828.16927040
Дойде навреме. Удобен е, става евент. и за спане за гости. Калъфките на седалните и облегалните възглавници могат да се свалят.
Не съм доволна от шевовете - доста са кривички, явно са ги шили между многото празници почерпени шивачи...  Laughing
Объркали са цвета на малките възглавнички, но обещаха да ги оправят.
Гледам и други съфорумки напоследък избират кожена основа и дамаска отгоре с вариант за пране - и нашето е така, поради инвазия на малки и големи тролчета върху дивана...
Ето ги материите: http://kristadi.snimka.bg/daily/u-nas.376828.16927047
Тази на седалките е с процент памук и лен - искаше ми се да има поне нещо естествено... Но може би това е причината леко да се отпусне самият плат и да се нагърчи.
Размерите са 2,75 на 2,00 /удължихме лежанката без да ни вземат допълнително пари/. Цена 1800 лв. Мрънкаха за фактура, но мъжо настоя, за да ни е документ за някаква гаранция. :
А иначе /понеже видях, че доста се обсъждат/ да ви препоръчам модел диван-книжка, български, който съм пробвала у майка ми - супер удобен е за спане: http://www.kova-style.anjela.info/na4alo.html - Манолия - Стандартна серия, втора страница - първият. Но мъжо не го харесва за седяне.

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 08:54 от Krista_di

# 387
# 388
  • Мнения: 9 171
Да се похваля вчера си купихме този          http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=4897&typeS=big
след 3 месечно обикаляне и по точно сядане  Laughing на де що има мека мебел , мъките свършиха/и парите Mr. Green/

# 389
  • Мнения: 85
Добре изглежда. Какъв е материалът?

Общи условия

Активация на акаунт