Мека мебел - 5

  • 180 361
  • 905
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 794
Страхотни са ви диваните Simple Smile честито!

Krista_di, твоя е Сирио, нали? Той ни беше един от фаворитите, много е хубав. Всъщност доста се колебахме между него и този, който поръчахме.
Да ви е честит Hug

# 391
  • Мнения: 1 732
Момичета да са ви честити диваните и със здраве да си ги ползвате  bouquet
Като този на пинко и ние сме се спряли само,че в оранжавата гама,емануел материала е еко кожа.

# 392
  • Мнения: 9 171
Добре изглежда. Какъв е материалът?


............ Цвят бял. Произведен от висококачествена естествена кожа

eстественна кожа  мекичко ,удобничко

Heart Eyes

# 393
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Чудесна тема , с много хубави дивани!
Три дена чета и все повече се обърквам. Чудя се колко ли време щи ми отнеме да избера своя диван. newsm78

Чакам отзивите на пловдивчанки за диваните им от Дита Praynig

# 394
  • Мнения: 153
W, дивана ни е  Корсика канапе. За съжаление дамаската на дивана не се сваля, само на възглавниците.
Да уточня, че нашите възглавници не са на корсиката, защото на мен не ми допадаха и ги поръчахме от модела Манхатън релакс. Другото тяло което се вижда на снимката също е на Манхатън, защото на Корсиката табуретката е без ракла.Дивана също    има ракла.
 Цеаната беше  1600 лв. , но имайте предвид, че дамаската на която се спряхме беше една от най-скъпите.
http://lh6.ggpht.com/_KNGlyLmsdo8/S1Xqh6gJW4I/AAAAAAAAINY/cuRxqP … s512/DSC03183.JPG

http://lh4.ggpht.com/_KNGlyLmsdo8/S1XqRrysahI/AAAAAAAAIJE/O3jO2J … s640/DSC03151.JPG
http://lh4.ggpht.com/_KNGlyLmsdo8/S1XqRAruKSI/AAAAAAAAIJA/BGqsKG … s640/DSC03150.JPG

# 395
  • Мнения: 183
Момичета и аз да се похваля, избрах диван най-накрая.От Айко, немски уж били и имат в момента 10% отстъпка.Но ще го чакам 2 месеца Sad Може и по - рано да дойде, но малко ме съмнява.Така да се каже - почва се голямото чакане.
Ето това избрахме ние цък С намалението идва на 1100, което ми се вижда доста прилично.Не му се сменя нищо, но пък и има вече хубави перящи прахосмукачки, така че ще го преглътна този недостатък.Цветовете са тези като на снимката само,че с кремави възглавници Simple Smile

# 396
  • София
  • Мнения: 3 841
leaaa, аз съм харесала същия диван и в събота ще ходя да го поръчвам. Ти в какви цветове си го избра, защото аз харесах в бяла кожа и една по-скъпа дамаска и излиза 1440 лв, с отстъпката - 1296 лв.

# 397
  • Мнения: 183
leaaa, аз съм харесала същия диван и в събота ще ходя да го поръчвам. Ти в какви цветове си го избра, защото аз харесах в бяла кожа и една по-скъпа дамаска и излиза 1440 лв, с отстъпката - 1296 лв.

Ами така както е на картинката само,че не с тези възглавници а с мръсно бели.Дамаската е една такава плюшена, не знам и аз как се води точно, но е много мекичка и приятна Simple Smile.Отсрани е еко кожа и имаше само един вариант за цвят аз като питах.

# 398
  • София
  • Мнения: 3 841
Хм, явно на някой от продавачите не му се е работило. Имат поне 3 каталога с кожи, 3 с дамаски и 2 с възглавници. Аз докато избера и се начудя, ги гледах 100 пъти, та омръзнах на всички. Но вече съм решила де. А възглавниците - аз не харесах нито един от десените, затова ще ги направя с плат като на седалките, пък после ще му мисля. Иначе да, този плат, който прилича на велур, е много приятен, но аз не можах да се спра на цвят, затова харесах от другата дамаска, тя пък се оказа по-скъпа...
Кожата, с която е в момента, е много хубава, за жалост на мен всичко ми е светло и няма да пасне този тъмен цвят, та избрах кремава. Абе аз съм ужасен клиент!
Но изборът е добър, откога търся диван - това е най-доброто! Simple Smile

# 399
  • Мнения: 183
Хм, явно на някой от продавачите не му се е работило. Имат поне 3 каталога с кожи, 3 с дамаски и 2 с възглавници. Аз докато избера и се начудя, ги гледах 100 пъти, та омръзнах на всички. Но вече съм решила де. А възглавниците - аз не харесах нито един от десените, затова ще ги направя с плат като на седалките, пък после ще му мисля. Иначе да, този плат, който прилича на велур, е много приятен, но аз не можах да се спра на цвят, затова харесах от другата дамаска, тя пък се оказа по-скъпа...
Кожата, с която е в момента, е много хубава, за жалост на мен всичко ми е светло и няма да пасне този тъмен цвят, та избрах кремава. Абе аз съм ужасен клиент!
Но изборът е добър, откога търся диван - това е най-доброто! Simple Smile
Браво да ти е честит и на теб Simple Smile) И аз много му се радвам Simple Smile Аз така или иначе търсих точно такова. И на мен не ми харесаха десените за възглавниците и затова като дамаската ще са - едноцветни.Важно е,че мъките свършиха по избирането Simple Smile

# 400
  • Варна
  • Мнения: 692
Pinko, честито диванче. Този модел и аз бях харесала много преди месец-два, даже почти го бяхме поръчали, но нещо се разколебахме, че е от кожа, а искахме в дамаска. В магазина имаше мострен в дамаска, пробвахме го, много мекичък, но се зачудих като е в кожа, няма ли да опъне повече и да се загуби комфорта и мекотата.
Сподели, моля те, вече като го ползвате, "потъваш" ли като седнеш, удобен ли е, разтегателния механизъм добър ли е?  bouquet

# 401
  • София
  • Мнения: 794
Вчера си получихме диванчето. Много съм доволна от резултата Simple Smile Утре ще го снимам и ще пусна снимки. Само да спомена, че ми го направиха за 8 работни дни Simple Smile

# 402
  • Мнения: 8 520
Вчера си получихме диванчето. Много съм доволна от резултата Simple Smile Утре ще го снимам и ще пусна снимки. Само да спомена, че ми го направиха за 8 работни дни Simple Smile
А кой ти го прави и за какви пари

# 403
  • София
  • Мнения: 794
На предишната страница съм описала подробно Simple Smile
Поръчахме го в едно магазинче в РУМ Младост 2.

# 404
  • Мнения: 9 171
Pinko, честито диванче. Този модел и аз бях харесала много преди месец-два, даже почти го бяхме поръчали, но нещо се разколебахме, че е от кожа, а искахме в дамаска. В магазина имаше мострен в дамаска, пробвахме го, много мекичък, но се зачудих като е в кожа, няма ли да опъне повече и да се загуби комфорта и мекотата.
Сподели, моля те, вече като го ползвате, "потъваш" ли като седнеш, удобен ли е, разтегателния механизъм добър ли е?  bouquet

Много,много,супер съм доволна ! Кожата е ест. не, не опъва стига ми да поседя 10мин . и никой повече неможе да ме дигне , размазвам се  Laughing
относно функцията за сън , не съм спала само се потъркаляхме  Wink
 /спането е за гости/ но, си е  удобно и е меко

Общи условия

Активация на акаунт