Мека мебел - 5

  • 180 369
  • 905
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 22
Ще го ползвам предимно по първоначалното му предназначение Simple Smile като диван, а ще го разпъваме за гости.

# 451
  • Мнения: 953
имаме диван от тази фирма и е със  супер изработка-много съм доволна!в Бургас го купих от един магазин до Краснодар,(ако искаш на лични ще ти пиша как се казва магазина).Цените бяха малко по-ниски от тези в Зоната.  пак си зависи от дамаска или кожа го искаш Peace


Може ли координатите на магазина и на мен, плс.


Ако ще го ползваш като спалня, това предполагам, че ще е за всекидневна употреба. В такъв случай не ти препоръчвам сложни механизми, защото и най-хубавият разтегателен диван не е предназначен за всекидневна употреба.
Преди време бях показал едно добро решение на прост механизъм, който може би става за всекидневна употреба.


Здравейте! Искам да попитам дали някои от вас си е поръчвал ъглов диван "Флекс" от фирма "Ергодизайн". Много ми харесва моделът, но ме притесняват начинът на захващане на модулите, когато ще се използва като спалня. Освен това е на колелцата и съм в чуденка дали няма да се размества много.

Не съм го виждала, ако не те затруднява би ли го показал още веднъж.

# 452
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
След почти месечно проучване и т.н най-после се вижда края на мъките ми. Спрях се на фирма Индива- главно заради механизмите им и заради възможността да направят диван по мой избор и размери.  Grinning
Оствава само да го поръчам, но за целта трябва да пътувам до София.

# 453
  • Мнения: 2
Много хубав диван.

Здравейте момичета, много хубави диванчета сте показали.
Харесала съм си ето този ъгъл 
http://www.mebeliitalia.com/comps/page,shop.product_details/par_ … Itemid,0/lang,bg/
в МЕБЕЛИ ИТАЛИЯ. Мисля да го поръчам в тъмно кафява дамаска, излиза около 2900лв. Модела е много мек и удобен.
Моля някой ако има отзиви за тези дивани да сподели.

Благодаря Simple Smile Поръчах го днес  Money

# 454
  • Мнения: 130
Цитат
След почти месечно проучване и т.н най-после се вижда края на мъките ми. Спрях се на фирма Индива- главно заради механизмите им и заради възможността да направят диван по мой избор и размери.  Very Happy
Оствава само да го поръчам, но за целта трябва да пътувам до София.

И аз за сега съм се ориентирала към тях.Ще чакам и твоите впечатления.
Имат фирмен магазин във Варна доколкото знам ,а мебелите се изработват в Добрич.
Ако ти е по -близо можеш да си спестиш ходенето до София само за да видиш и поръчаш.

# 455
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз съм от Пловдив, така че София ми е най- близо, а и често пътувам натам.
Веднъж вече бях в офиса им, много малко от дивани са изложени. но почти всички ми харесаха. Във Варна може би имат повече.
Много са отзивчиви, цяла седмица ги тормозя с въпроси и искания за промени. Досега нищо не са ми отказали.
Появи се малък проблем- искам двойка и тройка, но се оказа , че дълбочината на диваните им е 95 см, а аз изчислявах всичко по стария си диван, който е 80 см. Но ще го измисля как ще стане. Имат и много и разнообразни ъглови модели.

Надявам се другата седмица най-после да поръчам.

Другият ми фаворит беше Ретроуют Аксага , но нито веднъж не ми отговориха на запитването, нито са си направили труда да публикуват актуален телефон на шоурума си.
Руди ан също много ми харесаха, но нещо са се изсилили с цените- за една тройка ми къзаха цена от 1400лв.

# 456
  • Мнения: 1 666
...Появи се малък проблем- искам двойка и тройка, но се оказа , че дълбочината на диваните им е 95 см, а аз изчислявах всичко по стария си диван, който е 80 см. Но ще го измисля как ще стане....

Що за производител е това,който не може да направи модел по размери на клиента,а си има някакви фиксирани параметри и като кон с капаци си работи с тях! Не мога да го проумея !
Ако ти е било удобно диванът ти да бъде 80см,просто си поискай и новият да е толкова,ако не могат да го направят-аз не бих им била клиент!
Peace

# 457
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Всъщност от всички фирми, с които контактувах само те се съгласиха с всичките ми изисквания-ще намалят и дълбочината но само с 5 сантиметра- просто ми обясниха, че технологично не е възможно повече заради механизма, който сама съм избрала.

Така, че вчера поръчах.  Трябваше да бъде тройка и двойка дивани, но се получи  тройка диван и канапе.
Само нещо цветът на  дамаската не ми хареса особенно, но мъжът ми се заинати и реших да отстъпя. Wink

Темичката нещо замря, свършиха ли желаещите нова мека мебел newsm78 Grinning

# 458
  • Мнения: 517
Аз съм тук, и ви чета редовно.
Скаутвам за нова мека мебел. От доста време. Проблема е, че ми трябва П-образен диван, който няма да се разтяга, но пък да е достатъчно широк да полегнем за следобедна дрямка. Обикаляхме доста, и се спряхме на един модел на Белкаро.
След повечко ровене пък, стигнах до Библус мебел, които ще направят същия модел, на доста по-ниска цена.
Другия месец ще поръчваме. Ако до тогава не харесам нещо друго Crazy

# 459
  • Мнения: 207
тази е една от любимите ми теми! А, колко я четох преди да поръчаме меката мебел...И точно оттук се ориентирах какво искам Grinning Какво да се прави, мека мебел не се купува всеки месец, година...това ни е първата- собствено избирана Grinning еййй няма такива емоции Laughing иначе с повече инфо ще се включа задължително, когато ни я доставят. Защото пак поръчах /както всичко останало/ без да съм я видяла .... Laughing

# 460
  • Мнения: 1 531
уф аз оглеждам за диван ъгъл, но дълбочина на ъгъла да е 140 и да е към 600лв newsm78

# 461
  • Мнения: 207
Коя дълбочина да бъде 140? И какви размери?

# 462
  • Мнения: 1 531
ами тази ъгловата дълбочина, иначе дълъг към 2м, всъщност може да се каже 2 на 1.40 Crazy  трява да е нисък, щото да е за ниски хора като мен Flutter тр да е със спалн механизъм Peace

мерси, че исках да ме насочиш Hug

# 463
  • Мнения: 1 059
ниночка, на Виденов има дивани за тази цена, разгледай какви са им размерите. Имаше момичета, които си купиха от там, може да споделят дали са удобни за спане.
 Аз не съм възхитена от удобството на нашия ъглов диван, твърдичък е (особено подматрака) и допълнително ще купувам топер. Сега съжалявам, че не взех 2 дивана по-малки, с клик-клак механизъм. Една съфорумка ги  похвали в темата за маломерните апартаменти.

# 464
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте,

След много обикаляне и избиране най-накрая и ние се спряхме на ъглова гарнитура "МАНХАТЪН РЕЛАКС":
http://mebelinipes.com/aglovagarnituramanhatanrelax.aspx

Хареса ни, защото има ракла, става на спалня и дамаската се сваля и пере. Проблем е, че така и не го намерихме в наличност никъде в София, а до Стара Загора (фирмата производител е там) няма как да хукна само за да видя мостра. Не ми се купува по каталог...

Интересувам се дали някой от вас го е ползвал или пробвал? Ще се радвам на мнения. 

Общи условия

Активация на акаунт