Ели да почерпи АВГУСТовската дружинка, Ади става на 1 годинка!

  • 32 581
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10
Всички ли гледате VIP DANCE???? Simple Smile
Аз доста поизпуснах форума, обаче от едно известно време не съм и чела  Embarassed ДА срам ме е и моля за извинение....

# 121
  • Мнения: 955
Аз не го гледам. Някакво ми тъпо такова и си седя при Ивайло на тъмно и си чета някакви простотийки в нета  Rolling Eyes.
Граци, не се предавай без бой де  Wink.

# 122
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Хайде на кафето, аз от известно време го пия с канела, ммммммм, страхотно е!

И малко плодове също

# 123
  • Мнения: 104
Здравейте, набързо влизам да попитам някой знае ли кога е новолуние.Едни ми казват 14.09 сега пък на майка ми са и казали 21.09 и тотално не знам кога е.Решили сме да правим прощъпалник, че вече юнака свободно си шета. Даже става от земята сам без да използва странична опора охилва се доволно и тръгва.Това е от нас. Купихме и столче за кола. Спрях се на макси коузи.Хайде до скоро,че всеки момент ще се събуди.Само тичам по него, а домакинската работа си стои.Безоблачен ден на всички!!!!

# 124
  • Мнения: 955
Добро утро!
Ани, мерси за кафето и плодовете!
Меви, на 18.09 е новолуние според всички сайтове, които разгледах  Peace:
http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2009/

# 125
  • Мнения: 276
Влизам с един въпрос :Някой дава ли клеева тинктура на детето си?Препоръчаха ми я като имуностимулатор. Thinking

# 126
  • Мнения: 26
Добър ден!

Къде сте мами?  newsm78 Не е за вярване , че от 10:51 никой нищичко не е написал.  Shocked

Освен да взема да понапълня темата с малко снимки :

Пуканка флиртува с камерата Simple Smile



Измисля каква беля да сътвори Simple Smile



Белята е измислена Simple Smile

# 127
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!

Включвам се за много кратко. Не мога да не ви поздравя с това парче: http://www.youtube.com/watch?v=Us-TVg40ExM

Този проект е уникален, направен е от един човек, който обикаля света,а певците са улични музиканти, имат и издаден албум. Направо настръхвам като ги слушам, а текстът е уникален.

Чувствайте се сърдечно поздравени, нека ви донесе щастие!!!! Hug Hug Hug

Ася, Вики е страшна чаровница!

# 128
  • Мнения: 82
Асе,влюбена съм във Вики!!! Heart Eyes
Теди,аз съм давала веднъж клеева тинктура,Дара беше с температура и запушен нос и се оправи за 2 дни,но не знам дали е от нея или в комбинация и с другите неща

на Дара в изследванията и левкоцити и тромбоцити са над референтните граници,май трябва най-накрая да ги занеса ан доки... newsm78

# 129
  • Мнения: 2 376
Викито и аз ще я ям Simple Smile
Стела, тези референтни граници за възрастни, но разбира се, най-добре да ги види доктора. Точица ми отказа зеленчуковата крем супа, която специално сготвих за нея, но с кеф отнесе месото от 2 крилца с мед. Разбра, че се шашкам да не падне от леглото и сега, стои накрая, когато я погледна изнася крак или ръка все едно ще скача  Twisted Evil и се кикото маймуната.

# 130
  • Мнения: 955
Стели, виж тук за референтните стойности за деца: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206276.0
Разбра, че се шашкам да не падне от леглото и сега, стои накрая, когато я погледна изнася крак или ръка все едно ще скача  Twisted Evil и се кикото маймуната.
А Ивайло знае, че не трябва да яде от земята неща и нарочно се прави, че си взима нещо с двете пръстчета и ги поднася към устата. Като тръгна да му се карам се залива от смях и ми показва празната ръчичка  Laughing.
Вчера го похвалих, че взе да хапва на обед и ето, че днес не пожела да куса супата. Не знам вече какво да правя  Tired.
Снощи да ви се оплача не съм спала. Ивайло се буди през 10-15 минути с рев и днес съм като парцал  Tired. В 6 сутринта вече се събуди окончателно, а аз очите си не мога да отлепя. Милия 5 минути се мъчи да ме събуди с много гальовно "мамо" и накрая ме помилва по лицето и ми лепна една лигава целувка по устата. Повярвайте ми забравих за безсънната нощ...

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 23:45 от Ellle

# 131
  • Мнения: 955
Добро утро!



Слънчев и прекрасен ден на всички!

# 132
  • София
  • Мнения: 1 139
Добро утро и от мен!!!
Тъкмо се канех да ви поднеса кафенце,но Ел ме изпревари Wink
Тогава от мен закуската:


Ние се приготваме за разходка Simple Smile
Хубав ден на всички Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 702
Добро утро!
И Петър от известно време е много неспокоен през ноща,мрънка и пие много вода.
Днес времето се очертава хубаво така,че ние ще му се насладим максимално!
Хайде малко снимки и от нас




Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 09:42 от mama galka23

# 134
  • Мнения: 104
Ел,благодаря ти!А за неяденето не се притеснявай, щом първият път е ял, сега просто не е бил достатъчно огладнял.

Общи условия

Активация на акаунт