ИКЕА! ИКЕА! - Тема 6

• 83 396
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
Кюбит, благодаря, че си се постарала така за новата темичка  bouquet.  Не мисля да ви изпускам от очи.

# 16
Колкото и да пресмятам курса на леата, варненци все излизаме прецакани: румънската ИКЕА вече е по - скъпа от гръцката. Има съвсем малко изключения...
Дали Никола ще се преориентира към гръцката?
Кюбит,  Hug!

# 17
  • гр. София
Присъединявам се и аз в новата тема като голям фен! bowuu
Имам и конкретно питане към дамите посетили наскоро Букурещ.Откъде се купува винетка и каква и е цената за 1 ден.

# 18
  • Плевен
Oт първата бензиностанция. Когато ходихме имаше седмични. Не помня колко струваше. Но не приемаха евро или левове.

# 19
Много ми харесаха поларените одеяла. Кажете ми качествени ли са?

Имам 2 броя, от тези дето са под 5евро (не йм помня точната цена), не са много дебели но за тази цена са направо супер, пера ги редовно, не мога да кажа че изглеждат като нови, но за тази цена не бих се замислила много  Peace

# 20
Tatjana благодаря ти за отговора. Следващата седмица пак ще ходя и ще си купя.

# 21
  • София
Записвам се да ви следя, момичета!  Hug

# 22
  • под жаркото слънце
Дайте мнение за трапезарните маси и по-специално белите, ако някой има реална снимка ще е още по-добре.   bouquet   bouquet   bouquet
Съвсем скоро трябва да купувам и най-вероятно ще избирам от каталога.
Ние имаме бяла, голяма - наредила съм по 3стола отстрани, но може и по 4да се сложат, отделно по късата страна по още 1 стол, а и се разтяга още  Peace
Не знам как да сложа линк към масата в каталога, ако по цена се ориентираш - 300 евро е.

# 23
  • София/Осло
Много ми харесаха поларените одеяла. Кажете ми качествени ли са?
Ако са от най-евтините-не .. а и ми стоят някак си много изкуствени..но все пак са безумно евтини . Аз ги ползвам за покриване на диваните.
Има обаче по-скъпи модели ,които са екстра  Peace

# 24
  • най-шареното място
Мерси, Гуш.
Аз точно така правя - гледам каталога на друг език, но като има разминаване в продуктите после се ядосвам.... А колко време губя да го намеря после в румънския за цената....

# 25
А някой има ли повече информация за ИКЕА в Истанбул?За феновете от Бургас може би ще излезе по-добре да се ходи до там,отколкото до Букурещ,след като така вдигнаха цените Thinking

# 26
Мисля, че Сладка Хапка е пазарувала от Икеа Истанбул, дано се включи с повече информация  Peace

# 27
Да, така е, пазарували сме и от двата Истанбулски магазина на Икеа, но по-дребни неща. Тъй като имахме нужда от покупка на обзавеждане за две детски стаи, на митницата питах как става обмитяването (Тр не е в ЕС и освен мито се начислявало  и ДДС). Митничарката ми обясни, че по някаква тарифа смятат митото, останах с впечатление, че малко на око ги обмитяват, така че бая се оскъпява цялата работа. Затова в крайна сметка мебелите ги взехме от Букурещ. Иначе тогава смятах цените - поне на домашните потреби в Истанбул беше маааааалко по-скъпо, отколкото в немския каталог, ама минималки разлики общо взето. За мебели най-добре всеки да си смята конкретно дали си струва.

# 28
Кюбит, мерси за новата темичка!   bouquet
Жалко, че така се получи с румънската ИКЕА...докато се наканим да стигнем до нея и  Money В Солунската поне се оправяме със затворени очи.
Успешни покупки на всички  Peace

# 29
Мацки,а след умората от пазаруването хапвате ли си от пубавине кюфтенца и тортички,защото и това е ефтино.Между другото аз се съм получила новия каталог в къщи,но ходих в ИКЕА и някой неща са изложени ,а другите ги подреждаха.Аз от там си купувам покривалата за диваните и съм много доволна-пиша за Солунската ИКЕА,а за аксесоари проверявайте в намаленията и в ЗАРА ХОМ.

Общи условия

Активация на акаунт