Лош дъх при малко дете

  • 44 381
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 613
Освен от сливици и т.н...... , може да е и от бъбреци. Консултирайте се с лекар. Но при всички тези случаи течности и преди всичко вода трябва да се консумира в достатъчно количество.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
И при дъщеря ми се появява, когато има силна хрема и секретите не излизат.

# 17
  • Мнения: 1 014
Подкрепям мненията, в които се казва, че възможна причина е гърлото. Преди около 3 седмици и моят син се събуди с лош дъх. На следващата сутрин - също. Заведох го на УНГ, направихме изследвания на секрет нос и гърло - излезе бактерия. А той нямаше никакви симптоми на болен. Даже пусках тема по въпроса. Ако в гърлото всичко е наред, тогава вече търсете причината другаде.

# 18
  • Мнения: 82
И при нас е така - лош дъх сутрин и след два, три дни - хрема, червено гърло...

# 19
  • Мнения: 578
И моето човече е така от доста време. Има трета сливица и при прегледа при Д-р Улевинов, той каза, че има нещо на езика - не си спомням как точон се казва, което се дължи на това, че вечер се храни доста късно. И после си ляга. Каза, че трябва да яде не по-късно от 7-8 вечер и да не му давам да пие вода също вечер. Само дето не успявам да ги спазвам тези правила, защото като се приберем докато стане вечерята става късно, а и като иска да пие вода как да не му давам Sad

# 20
  • Мнения: 324
а и като иска да пие вода как да не му давам Sad
newsm78 и аз това се питам?

# 21
  • Мнения: 578
Ами така каза лекаря - диета и се оправя това... Sad Ама аз нещо не успявам с тази диета, колкото и да ми е болно заради това...някакси безотговорно май постъпвам Sad

# 22
  • Мнения: 45
Е защо да не пие вода?Това ми се вижда глупаво Shocked

# 23
  • Мнения: 613
 newsm78 Е, то дори за възрастни хора не е добре да вечерят толкова късно след 19-20 часа . А за водата - може би ако през деня го подканяш честичко да пие вода , ако ще по 2-3 глътки, може би вечер няма да иска ?......

# 24
  • Мнения: 73
Здравейте,
Напоследък ми прави впечатление,че дъщеря ми има неприятен дъх в устата си рано сутрин. Мислех си,че при толкова малко дете ( 3годинки) няма как да е ако няма някакъв проблем затова и пускам тема. Зъбките са и перфектни като изключим ,че още няма кътници. Мием ги редовно, вечер преди лягане задължително ( след това обаче пие мляко).
Трябва ли да се притеснявам според вас или е нормално?

     



Това е от носоглътката.Винаги когато има хрема този санитарен възел уши,нос,гърло трябва да бъде чист т.е. да се почиства добре поне по 10 пъти на ден със физиологичен разтвор. и моето дете когато е болно винаги има лош дъх.Водила съм го каде ли не ,но се оказа че е от носоглътката. и от както ми каза доктора какво да правя изчезна дъхът Naughty

# 25
  • Мнения: 920
И моето дете има лош дъх, педиатърката все ме успокява, че било от зъби, но ми писна и утре ще го водя при друг педиатър да му взимат секрет. Дъхът му мирише на кисело, странна работа Thinking Дано не нещо сериозно, че като прочетох за гастрити и прочее се поуплаших доста Confused

# 26
  • Мнения: 830
Появи ли се при малката лош дъх, значи има възпалено гърло.Поне при моята е така.

# 27
  • Мнения: 809
От опит и от лекари знам, че ако детето има ацетонов дъх, това означава, че има здравословен проблем - винаги когато е с хрема на синът ми му се появява този дъх.
Предимно при ангина.
И при Стефчо, когато се появи подобен дъх, е сигнал за ангина.

Общи условия

Активация на акаунт