Пресипнало бебе

  • 10 831
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Бебето ми е на 2 месеца и не е от много ревливи, но като започне да реве бързо набира и преминава в силно викане и вече 2 пъти гласът му  е пресипвал. Кака му беше изключително ревливо бебе, но никога не ми се е случвало да пресипва.
На вас случвало ли ви се е?

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 09:25 от Доня Туфиня

# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 063
Мда, и аз първия път като се случи много се учудих. И моя син е от спокойните бебета и не реве често, но също беше пресипнал от рев на няколко пъти. Мисля, че първия път беше горе долу на вашата възраст. Може би децата които са по-ревливи добиват тренинг Wink и не им се отразява на гласните струни. Нашите като реват по-рядко и гледай какво става  Hug

# 2
  • Мнения: 9 427
Да слувало се е и то точно към 2-3 месец!Тя плаче,аз с нея,защото била пресипнала Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 658
Аz не помня да се е случвало на моите деца. Освен, раzбира се, когато са било болни.. Но явно се случва  Peace

# 4
  • Мнения: 1 672
толкова малка като беше не ми се е случвало но като малко по големичка да.Последиците от рева са това  Mr. Green като мине 2-3 дена и се оправя

# 5
  • Мнения: 9 814
Така се бях притеснила с голямата си дъщеря. Даже с обаждах и на педиатъра- каза че, било нормално.

# 6
  • Мнения: 2 677
Толкова малък не е присипвал. На 7 месеца го направи за първи път - много рев, пресипнал глас и зачервено гърло. Още няколко пъти го е правил и винаги е имал зачервено гърло, така че никога не отдавам пресипналостта само на плача, а задължително го водя на лекар.

# 7
  • Мнения: 2 110
Моята сестра майка ми казва ,че от бебе е пресипвала и когато порасна много често и се случваше. Предполагам ,че някои хора са по-предразположени .

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Моето бебе като осъзна, че може да конролира гласът си, също беше пресипнало. Мина му за около 3-4 дена.
После обаче пак се повтори.
Нищо не съм давала.

# 9
  • България
  • Мнения: 757
Да,случвало се е,но тогава му беше зачервено гърлото,а имаше и температура!

# 10
  • Мнения: 342
Днес бяхме на консултация и там са прегледали малкия.Здрав е,  нищо му няма на гърлото, а гласът  продължава да е много  много зле  Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 3 524
Толкова малък не е присипвал. На 7 месеца го направи за първи път - много рев, пресипнал глас и зачервено гърло. Още няколко пъти го е правил и винаги е имал и зачервено гърло, така че никога не отдавам пресипналостта само на плача.......
и при сина ми така, някъде на 6-8 месеца вече не помня точно се случи същото Peace

# 12
  • Мнения: 2 447
Не помня точно на колко беше,но се е случвало.Не от рева,а когато откри гласовите си възможности и започна да вика... Mr. Green...Не е имал нито зачервено гърло,нито темп...Пресипналостта съвпадна с консултация и затова съм сигурна,че беше от викането...

# 13
  • Мнения: 81
към годинката малкия 2 дена беше пресипнал, нищо друго му нямаше и на третия ден при ставане от сън беше с тежък ларингит-веднага му биха урбазон и сега са ми казали да внимавам много като пресипне - не искам да те плаша, просто да го имаш в предвид, че не винаги е от викани, между другото и ние си бяхме ревливи и викащи и аз даже го отдавах на това

# 14
  • Мнения: 1 473
Детето ми н е е пресипвало, а е доста гръмогласно.

Общи условия

Активация на акаунт