Психиатър в София ?

  • 18 837
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте

Можете ли да препоръчате някой наистина добър психиатър в София - внимателен, компетентен и отговорен? Проблемите са тежка депресия и тревожност.

Благодаря ви Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 05:32 от littleriddle

# 1
  • Мнения: 1 893
Аз също съм с такъв проблем. Дано някой отговори. Ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 338
психиатър или психолог по-точно търсите?

# 3
  • Мнения: 1 893
Психиатър,но е хубаво той да бъде и психотерапевт.

# 4
  • Мнения: 10
Търся психиатър.

Но няма да откажа инфрмация и за добър психотерапевт Simple Smile

# 5
  • Мнения: 222
Аз ходих при доктор Стефанова в Правителствена.

# 6
  • Мнения: 1 893
В Правителствена всички лекари май са добри. Доволна ли си от нея.? С каква диагноза си и пиеш ли нещо?

# 7
  • Мнения: 222
Да,доволна съм.За пръв път отидох при нея миналата година през октомври.Диагнозата беше депресия.Изписа ми Золофт,който продължавам да пия и до днес.Скоро трябва да я посетя отново,за да разбера дали да започна да намаляват дозата.

# 8
  • Мнения: 1 893
А как мога да се свържа с нея?  Другото,което ме интересува,дали е внимателна с пациентите,защото напоследък попадам на ужасни лекари. Не те изслушват докрай,а направо изписват лекарства. Ако ги потърся,за да им кажа,че не се чувствам добре,се държат грубо. А мен това допълнително ме депресира. Би ли написала как протича един преглед при нея? Поздрави!  bouquet

# 9
  • Мнения: 222
Мен ме изслуша докрай,както и майка ми,понеже и тя беше с мен(аз съм на 20г.,а тогава бях на 19).След това ходих още 2 или 3 пъти на контролни прегледи.Разпитва подробно,разбира състоянието ти и прценява кое лекарство би било най-добре за теб.Аз имах и физически симптоми -резултат от депресията.На мен ми помогна!Надявам се да помогне и на теб!Аз досега не съм ходила при други психиатри,надявам се и да не ми се налага за в бъдеще,но според мен тя е добра и помага.А за свързването с нея - чрез телефон,като звъннеш директно в болницата или на място,за съжаление аз нямам нейни телефонни номера.Тъй като аз скоро трябва да ходя и звънях до болницата и казаха,че е там от понеделник до четвъртък-без петък.Успех!!!

# 10
  • Мнения: 10
Какво ще кажете за доктор Владимир Бостанджиев? Той освен, че е психиатър се занимава и с психотерапия. Имате ли впечатления от него?

# 11
  • Мнения: 10
вдигам темата

# 12
  • София
  • Мнения: 493
Препоръчвам д-р Петя Димитрова, много внимателен лекар, на мен ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт