Добър ортодонт в Русе?

  • 62 724
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
  • Мнения: 1 512
Може ли мнение за д-р Гамакова. Има ли достатъчно опит, защото тя е млада докторка?
В Русе еднакви ли са цените на брекетите при всичките ортодонти?

# 121
  • Мнения: 1
Доколкото знам, в Русенска област, и по-конректно в гр. Русе, има само двама или трима специалисти - ортодонти - д-р Радка Иванова и д-р Светлана Златева. За д-р Нинов не съм сигурна. Д-р Иванова вече не работи. Мисля че сички останали, които се пишат за ортодонти, нямат специализация за ортодонт, т.е. преподаваш български език без да го владееш. Това го пиша, тъй като дъщеря ми я бяхме завели при една от тези, които се пишеха за ортодонт с голям и известен кабинет в гр. Русе, а впоследствие се оказа че тя по нищо не се различава от един съвсем обикновен зъболекар. Обаче тога го научих след като й платихме доста голяма сума пари, именно защото ни беше казала, че била ортодонт, а след това зъбите на дъщеря ми станаха значително по-зле от преди. След като й потърсих сметка за състоянието на дъщеря ми, тя каза, че толкова можела и че по принцип нямала специалност за ортодонт. Не искам да й казвам името - няма да е коректно от моя страна, въпреки че го заслужава. Дъщеря ми не искаше да ходи повече на зъболекар. Съвсем случайно попаднахме на д-р Светлана Златева, която ни помогна и се отнесе изключително сериозно и компетентно към нашия проблем. Сърдечно я препоръчвам. Истиснки професионалист и ни излезе значително по-евтино.

А ще може ли да ми дадете номера на д-р Светлана Златева. Тъй като искам да си сложа брекети но от много време се чудя при кой ортодонт да отида и сега се спрях на Светлана Златева

# 122
  • Мнения: 17 972
И аз исках повече информация, но не ми даде госпожата, дано сега се отзове. С какви брекети работи тя?

# 123
  • Мнения: 7
Всъщност в Русе се оказа, че има доста повече ортодонти, отколкото си мислех - д-р Сербезова, д-р Танева, д-р Танев, д-р Дукова, д-р Малина Димитрова. Дъщеря ми има дълбока захапка и освен това, има болки в дясната става (на челюстта). Ходихме при д-р Сербезова, д-р Дукова и д-р Димитрова. Лошото е, че и трите изразиха коренно различни мнения за проблема със ставата, а и за лечението на дълбоката захапка. Д-р Дукова смята, че може да се пробва първо с апаратче (дъщеря ми е на 14 г.), докато другите й колеги отхвърлят тази възможност. Най-добро впечатление ми направи д-р М. Димитрова, защото най-професионално засегна и двата проблема, докато другите се концентрираха само върху дълбоката захапка. Д-р Сербезова дори подмина проблема с болките в ставата като каза, че най-вероятно се дължи на стискане на зъбите през нощта (докато болките й не са сутрин, а предимно вечер). Честно казано съм на кръстопът, въпреки че най-много ми допадна д-р Димитрова, з-о беше изключително изчерпателна и много подробно и професионално обясни връзката между двата проблема. Някой има ли мнение за тези ортодонти? Ще се радвам да споделите опита си с тях.

# 124
  • Мнения: 17 972
Почти никой не споделя опит за жалост, не знам защо. И аз следя отдавна, но...нищо

# 125
  • Мнения: 11 915
Здавейте. Като чета последните страници съм изненадана колко ортодонти има в Русе.
Синът ми е на 6 години и в момента по долната челюст пробиват зъби от вътрешната страна на челюстта, като единият зъб е доста широк и е избутал постоянния първи резец, който на практика вече е изскочил от венеца почти до корен.
Явно ще се наложи панорамни снимки да се видят зародишите как са разположени и да се вземат мерки за овладяване на ситуацията.
Т рся споделен опит и препоръки. Без Аполония и Дукова.

# 126
  • Мнения: 1 437
Може ли мнение за д-р Гамакова. Има ли достатъчно опит, защото тя е млада докторка?
В Русе еднакви ли са цените на брекетите при всичките ортодонти?
Доста късно, но все пак ще се включа.
Ние ходим при д-р Гамакова. Моят син има проблем със захапката (не съм сигурна как точно се казва от едната страна е правилна, а от другата обратна). Средата на месец февруари сложихме апаратче за събиране на двата предни горни зъба. Докторката ми обясни, че след това вече ще се сложи друго апаратче с което ще се коригира захапката. Цената на горното апаратче беше 600 или 650лв. Аз съм доволна от нея внимателна е, детето ходи с желание Simple Smile
На мен ми препоръчаха д-р Иванова, но когато се обадих разбрах че д-р Гамакова е поела всички пациенти на Иванова и малко на сляпо се доверих, но не съжалявам

# 127
  • Мнения: 2
И аз знам, че единствените ортодонти в Русе са д-р Светлана Златева и Радка Иванова, която не работи. Преди доста разпитах и се оказа, че никой от другите, не е завършил ортодонтия. Били карали два три дни платен курс и започнали да се пишат за ортодонти и да лекуват. Това не е ли сбъркано? Как може лекар да работи без да е завършил университет по ортодонтиа Предполагам и че затова не сте доволни от тези "ортодонти". Но всеки си решава при кого да ходи. Аз децата си при такива няма да ги заведа. Голямата я заведоха преди години при Иванова, а малката й сложих ме брекети при Златева. Жената е изключителен специалист и наистина си разбира от работата. Не ни взе скъпо и кривите ни зъби се подредиха и захапката се оправи. Много съм доволен.

# 128
  • Мнения: 17 972
Преди време една Dimitrova74 я хвалеше, писах на лични, никакъв отговор не получих, сега вие правите същото.
С такива постове въобще не правите услуга на тази докторка, нямам нищо  против нея, не я познавам, ама явно няма и да разберем повече. При Иванова бяхме с голямата дъщеря, бях доволна. Сега как да ви повярвам....Умишлено регистрирани, с по един пост...подозрително отвсякъде

# 129
  • Мнения: 2
Човека искаше съвет. Аз съм доволен. Какво повече да кажа. Иванова също беше добра. Не правя услуга на никого. Вие явно сте от "компетентните". Давайте си парите на когото искате, важното е да има полза и да не съжалявате. Може и аз да опитам. Все пак съм инженер. това за шега.

# 130
  • Мнения: 17 972
Дайте координати, снимки, убедете ни с нещо. И аз съм в търсене, но такива с единични постове като вашия и на въпросната Димитрова никога не биха ме убедили. Напротив. Как пък никой друг не я похвали??? Толкова ли не си знаете докторите в Русе

# 131
  • Мнения: 1
      Намерих от нета д-р Емил Бочуков , някой има ли впечатления от него?
Голям непрокопсаник е и гадняр! Като всички други непрокопсаници баламосва хората с приказки, лъже и после им  обира парите и ги осакатява!  Не знам дали изобщо на някой е направил качествено зъболечение....

# 132
  • Мнения: 10
Да повдигнем малко темата. Каква е ситуацията с ортодонтите в Русе?

# 133
  • Мнения: 1 745
И аз искам да попитам, насочиха ми към доктор Дукова? Имате ли отзиви за нея?

# 134
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Не бях минавала отдавна по ул. "Ниш". Вчера минах и видях, че д-р Радка Иванова е починала. Бог да я прости. Знам, че не работеше, но го пиша за информация.

Общи условия

Активация на акаунт