Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас /26/

  • 45 783
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Учебната година започна. Тържеството в нашето училище мина сутринта. Беше малко досадно, но за радост продължи само около половин час. Децата ще учат първа смяна, от 7 30ч.  Моят син не бе много въудошевен. Мрънка, че иска още ваканция. Родителската среща ще е довечера. Тогава ще получим учебниците и указанията. Класната ни посрещна толкова ведра и усмихната. Очарователно момиче е!
Никой не е изказал мнение по предното ми писание, относно това, което мисля да разпечатам за родителите от нашия клас. И аз още не съм решила дали да го направя.
Нека са живи и здрави нашите росни третокласници! Дано главичките им да се пълнят със знания, сърцата с радост, а личицата да греят усмихнати! Да сме живи, здрави, разумни и ние, майките, татковците и цялата рода, впрегната да отглежда и възпитава малките палавници.

# 16
  • Мнения: 91
Много здраве и късмет на всички ученици през новата учебна година.
Ние вече с нетърпение очакваме есенната вaканция.

Поздрави на всички

# 17
  • Мнения: 1 608
Нека третия клас да ни почне в нова тема!Аз нещо не съм разбрала за темата и броя на страниците. Embarassed
Нашия първи учебен ден мина обичайно, учебниците и родителската среща - утре.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 543
Честит първи учебен ден на всички ученици и техните родители. baloni

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 632
Успешна учебна година на нашите ТРЕТОКЛАСНИЦИ.
Да им върви по вода.

# 20
  • Мнения: 7 821
Успех на децата ви през новата учебна година!

Ще оставя този път темата ви, защото предишната е доста стара. НО от тази на 50 стр. -> нова.
Хубав ден!

# 21
  • Мнения: 1 178
Айде и аз тука. Дупе да ни е яко.

 bowuu

# 22
  • Мнения: 987
Успешна учебна година на всички третокласници .      bouquet 

Аз да ви почерпя днес - Яна става на 9-вет. Големи вьлнения бяха сутринта   Laughing  .

Раздадаха ни учебниците. Утре ще имаме родителска среща. Дано не ни муфтят много   Whistling

# 23
  • Мнения: 7 150
Както ви бях казала, пропуснах 15-ти септември... Embarassed

Цвети беше много щастлива, че отива сама. Party
Дойде си в 10.00 ч.
Е то повече, какво да правят.
Раздали са им учебници.
Браво!!! В изряден вид са. Grinning Миналата година се наложи да закупя по математика и български език, защото беше писано и трито по тях.

На 17-ти родителска среща.Тогава да видим колко ще трябва да се изръсим. ooooh!

minimo,, Ч.Р.Д. на Яна!!! 



Да е здрава и ученолюбива.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 686
Здраве и късмет на всички наши деца, без значение на годините и класа! newsm10

# 25
  • Мнения: 159
Честит Първи Учебен Ден на учениците!
Още не са казали на сина ми, кога ще е родителската среща.
Един страничен въпрос. Миналата година сме се престарали със закупуването на бележниците. Някой, който си е купил нов, би ли ми споделил, дали има разлика с миналогодишните, защото един неучтив продавач в една забутана и единствена книжарница в квартала само ми повтаряше, колко струва и че според него трябвало нов да си купя. Набързо разлистих "новия" и ми се стори, че няма разлика. единствено разликата е в това, че отзад пише МОН 2009 на "новите".

# 26
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
minimo чрд на яна!да ти е жива и здрава,да те радва много!

днес ни дадоха учебниците,утре ще имаме родителска среща,а другата сряда входно по човек и природа!започна се!
аз не виждам разлика от миналогодишния бележник.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧРД на Яна и от нас!  Tada newsm59  party002  ura  Party Time  bigdance2

Ние днес получихме учебниците, купих им облекла и започнах обличането и надписването. Още малко ми остана и съм готова с тях.
Родителската ни среща ще бъде следващата седмица. Обаче имало предложение да се събираме всеки месец. Не знам дали ще е добре или не. В началото може би трябва, ама може и да ни омръзне по нататък. Ще вия какво ще се реши следващата седмица.

Отново успех на всички дечица!  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 7 150
Обаче имало предложение да се събираме всеки месец. Не знам дали ще е добре или не.

Спред мен е напълно излишно. Peace

Моето мнение е, че две родителски срещи-една в началото и една в края на учебната година са напълно достатъчни!

Нашето училище имат чудесен сайт.Всичко, което пише там-госпожата ни го повтаряше миналата година на родителските срещи.Събирахме се за половин час- загуба на време.

# 29
  • Мнения: 984
Честит първи учебен ден на всички ученици.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт