Искате ли да се обединим?

  • 55 847
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШО И ОТ МЕН! ДА РАСТЕ ГОЛЯЯЯЯМО И СИЛНО МОМЧЕ!

# 256
  • Мнения: 30
Здравейте , всички мами и малчовци. И аз искам да се запиша в темата. Аз съм мама Мими, а дъщеря ми Моника е родена на 27.10.04г. и скоро ще стане на 5г.. От Пловдив сме.

# 257
  • Мнения: 3 379
Ами у дома стаите май всичките са в два цвята - така че не виждам проблем Simple Smile Според мен е по-хубаво и носи повече настроение.

# 258
  • Мнения: 5 713
Ние до боядване не стигнахме тази година, но също мислихме стените да са 2 цвята. Затова пък пердетата в стаята за игра са различни: едното наситено синьо, другото- наситено зелено. Също така диваните са различни: бял и черен.

# 259
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
mo ni, добре дошла.  Hug
Вери, пусни някоя снимчица де... Аз обожавам такива смесвания на цветове.  Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 30
mo ni, добре дошла.  Hug
Вери, пусни някоя снимчица де... Аз обожавам такива смесвания на цветове.  Heart Eyes
lulumba, благодаря ти за посрещането Hug

# 261
  • Мнения: 5 713
Вери, пусни някоя снимчица де... Аз обожавам такива смесвания на цветове.  Heart Eyes
Ще пусна тези дни. Малко съм несериозна с качване/показване на снимки. Simple Smile

# 262
  • Мнения: 5 713
Снимки от рождения ден на Маги:

http://vvveri.snimka.bg/children/magi-5god.433930.15504308

# 263
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Вери, много ти е красива дъщеричката.  Hug Да е жива и здрава.  Heart Eyes Много, много хубаво дете.  Peace Освен това е от една зодия с моя син, при това аха да са и на една дата - той е на 3 август.  Grinning

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте всички  Hug
Все не ми остава време да пиша /а и така съм посвикнала повечко да чета  Embarassed/, но да знаете, че съм "в час" с темичката ни  Wink
Вери - очарователна е наборката  Wink винаги съм мечтала за коса дълга като нейната. Но познайте как ме постригваха нашите - на сасон /модерно едно време/  Twisted Evil
Честито съсзакъснение на рожденниците в темата - да са живи и здрави и послушни поне по мъничко   bouquet  bouquet  bouquet
Чоколина - стаята ви е върхЪ - любимия ни Мързел град. Личи , че си се постарала и смного любов сте направили детската  Peace
У дома пък детската е тинейджърска стая, а Алекс е все още при нас в спалнята. Смятаме скоро да го отделим и него сам, но той не иска  ooooh! Ще почакаме да "узрее"  Joy

# 265
  • Мнения: 2 255
Честит ден на на патерици на НЕТИ и МИШО  bdbaloni да са живи и здрави и много усмихнати  thumbsup

и у нас "детската" стая е  отдавна на тинейджъра  Rolling Eyes  а той определено не иска брат си там  #Crazy та засега малкото зверче спи при нас в спалнята  Sick но за съжаление няма къде да го "изкарам" като "узрееееее"  Mr. Green и незнам каква ще я мислим  .... newsm78

# 266
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Ооо, и ние сме разделени засега. Малкият спи при нас, а каката е в друга стая, заедно с баба си. Ние нали сме малко "дядовата ръкавичка", но поне жилището не е малко, та не се усеща многолюдието.  Mr. Green Обаче след година-две, като наближи да тръгва Теди на училище, ще трябва да ги обособим двамцата в една стая. Най-вероятно ще е тази, в която сме в момента, че е доста голяма и просторна. Отсега съм й замислила един пъстър ремонт.  Grinning Когато сме на селската къща, двамата спят заедно в стая и горе-долу няма проблеми. Е, малко по-късно заспиват, че пада игра... Та се надявам разбирателството да продължи. Ама да видим. Thinking Има време. Grinning
Джони, точно оня ден се бях размислила за вас, че нещо ми се изгубихте от погледа.  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 990
И аз съм тук, чета редовно, но или нямам време или желание за писане, това време ми действа много променливо на настроението  Crazy

Здравейте , всички мами и малчовци. И аз искам да се запиша в темата. Аз съм мама Мими, а дъщеря ми Моника е родена на 27.10.04г. и скоро ще стане на 5г.. От Пловдив сме.
Добре дошла, сега ще ви впиши на първа страничка  Hug Разказвай за вас, давай снимки, може и в октомврийската темичка да пишеш, така както се очертава, тази ще ни е темата за Глобалните проблеми и въпроси  Mr. Green

*2к*, още малко и наритваш тинейджъра от къщи и заселваш малкия в детската  Mr. Green ( шегувам се, да не се обидиш Wink ) Ние за сега спим така, двамата са при мен в спалнята, Вальо на детскато легло, Кирил при мен на спланята, таткото в хола на дивана  Crazy Догодина ще разместваме спалнята и детската, и ще ги отделяме заедно да спят, за Ваьо не се притеснявам той иска да спят сами, но малкия...  ooooh!

Вери, Маги е голяма кукла, да са ти живи и здрави дечицата  Hug Личи си, че нашето българче си е най-хубаво, откроява се в детската градина Wink

Лек ден от мен  Heart Eyes

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

Джони, точно оня ден се бях размислила за вас, че нещо ми се изгубихте от погледа.  Heart Eyes

Лулумба  Hug тук съм, но тази година имаме кандидат- гимназист и съм се ориентирала повечко в неговата посока.  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 2 255

*2к*, още малко и наритваш тинейджъра от къщи и заселваш малкия в детската  Mr. Green ( шегувам се, да не се обидиш Wink
Лек ден от мен  Heart Eyes

  hahaha хахаха каква ти обида ...това е реалността  Joy
точно снощи си говорехме с мъжа ми, че аман с това спане на някой в спалнята ни  #Crazy  е имахме една лека пролука от 2-3 години преди да се пръкне малкото   Joy и той предложи да пратим големия да следва по-наделече ...а малкия съответно в неговата стая  Peace и после купон  newsm68

Общи условия

Активация на акаунт