Искате ли да се обединим?

  • 55 860
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592


и той предложи да пратим големия да следва по-наделече ...а малкия съответно в неговата стая  Peace и после купон  newsm68


И после след купона да не връзвате панделки  Joy

# 271
  • Мнения: 990


и той предложи да пратим големия да следва по-наделече ...а малкия съответно в неговата стая  Peace и после купон  newsm68


И после след купона да не връзвате панделки  Joy

Добра идея, няма лошо за панделките  Sunglasses
Ние купон не можем да си спретнем доста отдавна от децата  Joy

# 272
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Виктор спи сам от 15 септември миналата година. Нямаше проблеми. Но и до днес всяка вечер нощната лампа свети на стената, вратата да е отворена. И всяка вечер преди да заспи за 5-10 минути се гушка на нашето легло.

# 273
  • Мнения: 2 255


и той предложи да пратим големия да следва по-наделече ...а малкия съответно в неговата стая  Peace и после купон  newsm68


И после след купона да не връзвате панделки  Joy

Добра идея, няма лошо за панделките  Sunglasses
Ние купон не можем да си спретнем доста отдавна от децата  Joy

абе и аз се опасявам от тоз краен резултат  Joy още повече, че съм убедена, че пак няма е с панделки ...а с п.....  hahaha

# 274
  • Мнения: 990
...

абе и аз се опасявам от тоз краен резултат  Joy още повече, че съм убедена, че пак няма е с панделки ...а с п.....  hahaha

Това все едно аз за нас го казвам, даже съм сигурна, че и ще се случи  Mr. Green

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Брей колко сте смели, аз след втората п... се отказах от опити  hahaha

# 276
  • Мнения: 990
Втора, втора ама трета за къщата  Blush  Mr. Green
Джони, ами мисля, че след 3-4 години пак ще се размечтая за бебе, пък може и да не се размечтая  Thinking

# 277
  • Мнения: 2 255
Втора, втора ама трета за къщата  Blush  Mr. Green
Джони, ами мисля, че след 3-4 години пак ще се размечтая за бебе, пък може и да не се размечтая  Thinking
Joy
а аз се успокоявам с факта, че се размечтавам за бебе през 10-12 години...та нема да имам време за 4та п... у дома  hahaha

# 278
  • Мнения: 990
Е, аз ще имам  Whistling

Малко на спам го ударихме днес, за което се извинявам на момичетата  Hug

# 279
  • Мнения: 2 255
Е, аз ще имам  Whistling
Малко на спам го ударихме днес, за което се извинявам на момичетата  Hug
като си по-младичка време имаш   Hug остава и смелост да събереш  newsm10
и аз се извинявам за спамаааа  Joy но тъкмо поразмърдахме темичката ...че нещо сме се "поуспали" тези дни  hahaha

# 280
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
 hahaha Joy

Хайде, сега да ви се ожаля от снощи.  Mr. Green Татито ни имаше концерт в зала "България". А Теди - мерааак да ходи на концерта да слуша. И аз да й се вържа на мерака.  ooooh! Полъгах се, защото преди време я водихме на "Лебедово езеро" - 4 часа балет, и на мюзикъл за възрастни - "Котки" (2 часа). И гледа с огромен интерес, не мръдна от мястото. Обаче сега такова нещо нямаше. То не бе въртене, не бе сумтене, не бе пъшкане, не бе: "Пишка ми се", "Искам бисквита", "Искам това", "Искам онова"... ooooh! И в паузите между отделните части само излизахме навън за нещо си. Незнам колко пъти влязохме и излязохме от залата. Как не ни изгониха накрая. Thinking Там по принцип не е прието да се влиза и излиза. То не е прието и малки деца да ходят, ама нали свири татито, та ни пуснаха. По средата на концерта се случва следното: Теди се върти на мястото си, поляга на стола, почесва се, накрая ми шепне на ухо: "Има ако". Казвам: "Шшшт, стискай, след малко като спрат да свирят, излизаме. Тя: "Нееее, много ми се ака. Не мога повече. Ох. Ох.Ох." И заключва краката. Издебваме как да е паузата и изхвръкваме с космическа скорост навън. А тя ми се ухилва до ушите и казва: "Лъжаааа". smile3534 А после: "Искам вътре при татииии". И реееев.  #Crazy Ей, изпили ми нервите направо.   Rage Rage Banghead

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Леле Лулумба голямо театрО ти е спретнала Теди  Mr. Green
Аз обаче нямаше да издържа и след първата "сценка" щяхме да сме на път за  вкъщи.

# 282
  • Мнения: 3 246
Лулумба, наистина са ти пилили нервичките снощи, честно казано и аз като Джони, не бих издържала толкова дълго Hug

# 283
  • Мнения: 990
Лулумба, вече са много хитри, нашия вече взе да симулира кашляне, болежки...  ooooh! само и само да стои вкъщи, ако не му се излиза и му се играе на компютъра... ама не е познал  Twisted Evil

Джони,
млада млада, ама с две раждания секцио, не знам дали ще се класирам...пък и с тази криза...вече сериозно ни застигна откакто съм на минималната  Mr. Green А на работа хем заради мъничкия не ми се връща - няма кой да ми помага, а в тукашната ясла работят чудовища, не жени #2gunfire, хем ни предстояли 15% съкращения  ooooh!

# 284
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

Джони,[/b] млада млада, ама с две раждания секцио, не знам дали ще се класирам...
Това да ти е проблема. Имам приятелка с 4бр. секцио - има си четири здрави и хубави момиченца.

Общи условия

Активация на акаунт