Искате ли да се обединим?

  • 55 889
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 990
валка, ще трябва да раждам на друго място обаче... гинеколожката ми тук, страшно много си я обичам, но си е страхлива и каза повече да не ме е видяла при нея  Mr. Green Ух, и аз какво задълбах, ще кажеш, че съм се разразждала  Crazy

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Стели мели - има време - само желание да имате и двамата. В нашето семейство инициатора за второ бях аз и мъжът ми се нави, но при условие - да няма трето  Joy Как да не обещая  Embarassed
Пък аз държа на думата си  bowuu

Лулумба - случката ви с Теди ме върна в моето детство ... може и да съм разказвала преди...но като отвориха в града ни новото Кино и нашите са нямали на кой да ме оставят и ме водят с тях. Била съм на годините на Теди...та толкова ми хареса тоалетната в това кино. Слизаше се в тунел под самата зала, че ... познайте колко пъти ходихме  Joy
Но си спомням много ясно, че ... баща ми на н-тото ходене кипна и не догледаха с майка филма  Twisted Evil
Та от опит да ти споделя - явно нещо извън залата е привличало Теди и затуй й се е "чишкало"  Laughing

Да ви кажа   Laughing днес имаме годишнина от сватбата - 15 годинки стават.
Та черпя виртуално  Hug С вино от моя роден град  Wink

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 10:44 от Джони

# 287
  • Мнения: 3 246
Джони, Честита ви годишнина, още много щастливи години заедно ти пожелавам  bouquet

# 288
  • Мнения: 5 713
Джони, честита годишнина! Любов, хармония и разбирателство дълги години ви желая!   bouquet
lulumba , голям екшън е било. А ти голямо търпение имаш. Simple Smile
Steli_Meli, аз също съм с 2 секцио, искам още 2 деца и от естествено раждане не се отказвам. Simple Smile

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Благодаря ви момичета, не бих отказала и още 2-3 пъти по толкова брачен живот с половинката  Joy А на вас да ме задминете по стаж  Hug
Вери аз също исках много деца, но в България смятам, че няма да се справим с повече от 2  Embarassed чисто финансово говоря...

# 290
  • Мнения: 1 983
Момичета, влизам засрамена, защото нямам никакво време да пиша тук. Embarassed
Исках да питам някоя от вас дали знае кръжок за рисуване, където мога да запиша моята сладуранка? Всички около нас твърдят, че рисува много хубаво и трябва да се занимава с това сериозно. Досега търсих разни кръжоци в нета, обаче нищо не откривам. Embarassed

# 291
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Джони, честита ви годишнина! Още поне 5 пъти по толкова да сте заедно, да се обичате все повече и повече!



Лулу, много смешно ми стана (то на теб хич не ти е било до смях, ама... Mr. Green) - Мони ги прави същите маймунджилъци, когато й е скучно. Това с акането й е най-любимия номер... все в разни гадни обществени тоалетни иска да ходи... Tired

Щом си говорим за трето раждане, ние искаме още едно детенце, дай Боже, след около 5 години. Peace

Да ви се похваля с новия член на нашето семейство - казва се Пепси и е наборче на Пипо (по-малка е с 20 дни).

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Чоколина  Hug
Наборчето на Пипо е очарователно - да я намачкаш от мен  Laughing като картинка е или по-скоро като плюшена играчка  Hug

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 14:24 от Джони

# 293
  • Мнения: 990

Steli_Meli, аз също съм с 2 секцио, искам още 2 деца и от естествено раждане не се отказвам. Simple Smile


И аз така и аз, даже си мисля другия път да изчакам прилично време преди раждане и да ги поставя в шах Wink (само да не родя вкъщи). Не знам защо все си мисля, че нямаше нужда да ме режат и двата пъти  ooooh!

Джони, честита годишнина, още дълго да си празнувате хубавия ден, а довечера купон Wink

Снарки, не мога да помогна за съжаление, но е много хубаво щом я влече, аз самата 7 години съм ходила на кръжок по рисуване  Flutter

Чоки
, много е сладичко малко зверче, със здраве да си го ползвате  Mr. Green

# 294
  • Мнения: 2 255
Джони, честита годишнина и от мен   bouquet и половинката да те обича с всяка година все повече  Two Hearts
ей имало и други с напреднал брачен стаж  Hug не съм единствена  Joy ние на 20-ти врътнахме цели 19  #Shocked

Лулу е вярно си изключително търпелива  Peace ...аз бих го изнесла скоропостижно от залата  Joy
Калоян също е на вълна "шегички"  hahaha току изтърси нещо ни в клин, ни в ръкав ...и после вика : Споко бе, шегувам се  Mr. Green

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

ей имало и други с напреднал брачен стаж  Hug не съм единствена  Joy ние на 20-ти врътнахме цели 19  #Shocked

2К - честито и на вас   bouquet  bouquet  bouquet
Я кажи как е на 19 - по-хубаво отколкото на 15 нали  newsm78
Желая ви много стаж и то ползотворен  Heart Eyes
Как ви беше времето преди 19 години да питам? Че при нас беше потоп - не спря да вали  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 2 255
ей имало и други с напреднал брачен стаж  Hug не съм единствена  Joy ние на 20-ти врътнахме цели 19  #Shocked
2К - честито и на вас   bouquet  bouquet  bouquet
Я кажи как е на 19 - по-хубаво отколкото на 15 нали  newsm78
Желая ви много стаж и то ползотворен  Heart Eyes
Как ви беше времето преди 19 години да питам? Че при нас беше потоп - не спря да вали  Mr. Green
...все по-хубаво става ...има си хас ...с 3ма мъже наоколо   bouquet смея ли да се оплаквам  Peace

времето на деня беше - ПРОЛЕТ   bouquet ...а на другия ден як потоп  Mr. Green мъжа ми казваше, че и небето плачело за него какво го чака занапред с мен  Joy ...пък още е жив и цял  hahaha даже онзи ден черпи, че още го търпя и не съм го изхвърлила  Smile

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Пу да бях проучила за деня по -отрано - и при нас заваля на 19 октомври и валя като потоп до 23  Joy

# 298
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ето мееее... Grinning Днес цял ден бачкане до откат и не ми остана време даже да прочета. Ама сега си наваксах.  Grinning
Първо - ДЖОНИ, ЧЕСТИТОООО! ДА ПРАЗНУВАТЕ ОЩЕ ПОНЕ 5 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА. И ВСЕ ВЛЮБЕНИ ЕДИН В ДРУГ! АААА, И МОМИЧЕНЦЕ ПОЖЕЛАВАМ!


Ей, ама ние си вървим здрава комбина. И ние чукнахме тази година 15 години, а и нашата сватба бе на 19-то число, но юни месец.  Grinning

Чоко, честит ви нов член на семейството. Ама много сладко това пухче бе.  Heart Eyes
Снарки, и аз за съжаление не мога да помогна със съвет.  newsm78
За концерта - абе какво ти търпение. Да сме си тръгнали още в началото. Ама с кой акъл оставих връхните ни дрехи в гримьорната на татито. А тя заключена и ключът в джоба на панталона му, тоест на сцената.  Mr. Green Нищо де, за друг път ще знам. Mr. Green
За трето аз се бях страшно залетяла. Не за друго, а защото малкия беше едно такова сладичко и кротичко бебче, направо мечта. Заспива си спокойно сам на неговото си легло, няма колики, няма ревове, абе чудно бебе. И се размечтах аз за трето, че даже и разни подли мисли за близнаци ми минаваха през главата.  Mr. Green Ноооо... настана месец пети. И тръгнаха зъбите. Малееее, положението стана военно.  #Crazy И всякакви мисли за повече деца на секундата отлетяла далеч в космоса. Да си стоят там!  Naughty Crossing Arms Теди беше трудна в началото. Че нали и преждевременно родена, та и за куп друг неща много следяхме. Обаче зъбите й не усетихме кога излязоха. След шестия месец стана бебе за пример. А малкият бандит в началото ни поприлъга, че е света вода ненапита, след което демонстрира отношение по въпроса що е то бебе и има ли почва в нашия дом.  Mr. Green Избутахме зъбите вече. Според мен и последният проби миналата седмица, но той усети, че може да ни манипулира със зъбобол и се прави, че страда. Ама с едни такива ухилени, присвити оченца... Абе няма от кой да учи магарии. ooooh! Та ако има трето и то вземе, че се случи като тия двете, незнам къде ще трябва да се спасяваме. Mr. Green

Аз тук не съм показвала май наши снимки, а пък отдаааавна бях обещала на мартенските мами да пусна нови неща, та едно последната ни "фотосесия" - някъде през август/септември се развива действието на различни места и поводи. Grinning
http://lulumba.snimka.bg/children/igri-na-volya-2-tedi-i-sashko.431791

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 22:43 от lulumba

# 299
  • Мнения: 5 713
lulumba, Ясен е роден на 19-ти юни. Simple Smile
Представих си как отивате на сцената, за да вземете ключа от панталона на татито.  Joy
Чудни са децата, а тортата, мммм вкусна. Simple Smile

Тази година направихме с моя мъж 7 години съвместен живот.

Чоколина, честит нов член на семейството!  Hug
Ние си имаме коте, коледен миналогодишен подарък на Маги. Още не мога да свикна с нея, предпочитам кучетата. Израстнала съм с 2 кокер шпаньола.

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 03:42 от Вери

Общи условия

Активация на акаунт