Искате ли да се обединим?

  • 55 894
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 990
Лулу, страхотни снимки, гледах ги 2 пъти  Laughing А дечицата са много сладки и им личи, че се разбират, да не си се оплакала от тях  Naughty Ти какво искаш съвсем без проблеми няма как да растат, както се казва от какво ще ни побелеят косите иначе Wink

lulumba, Ясен е роден на 19-ти юни. Simple Smile
Представих си как отивате на сцената, за да вземете ключа от панталона на татито.  Joy
...

 hahaha

Ние тази година празнувахме 6-та годишнина, почти начинаещи сме спрямо вас  Laughing
Животинче си нямаме, имахме рибки, но...  bishop

# 301
  • Мнения: 5 250
Честито на всички които имат повод за празнуване и на тези с новите придобивки   bouquet
Аз животинка в нас вече не искам да гледам. Преди година се наложи да преспим боксера ни, голям рев беше. Не мога да си го причиня още веднъж  Naughty Стигат ми двете тамагочита за сега Mr. Green
Последно време като кажа на някой, че искам да имам още едно дете знаете ли как ме поглеждат всички  Shocked И се почва " ти луда ли си..", " защо не си гледаш живота" "цял живот деца ли ще гледаш"... все едно че нещо срамно и лошо ще правя  Rolling Eyes
Ние с моя мъж скоро ще направим 14 години откакто сме заедно, а сега август 5 години съвместен живот(без брак)  Peace Не знам какво го е прихванало Йоан последно време, само ни пита и разпитва как сме се запознали. А на баща му откъде му дойде на акъла да каже, че ме спасил от един змей горянин  Mr. Green и си сложи таралеж в гащите. Няма отърване сега, "къде е змея, голям ли е, с какво го е убил, излиза ли му огън от устата.." (всичко това от Шрек). Другото 20 е защо не съм била булка, с бяла рокля  Laughing
Общо взето при нас е весело, не скучаем  Crazy

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 09:45 от Radina

# 302
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Радина, представям си как разпитва за змея... Joy
Стели, те на снимка изглеждат много задружни и послушни. Ама е за заблуда на врага. Mr. Green Я, да видиш какъв екшън настава като рекат да делят нещо. Че от известно време малкият набра кураж и взе да отмъщава. Абе, веселба е иначе.  Mr. Green Аз честно казано не протестирам съвсем, защото винаги съм харесвала жизнените деца и съм искала да имам такива. Ама те, моите направо прекипяват от енергия. hahaha
Ох, животно.... Напоследък това ни са основните разговори. Теди даже си избра порода куче. А аз съм гледала кучета - един тигров дог, 120 кила, а после един пекинез, та знам за какво иде реч. Тя иска голдън ретривър. Аз обожавам кучетата и вероятно ще вземем, но по-натам. Казала съм й, че ако вземем тя трябва да се грижи и отговаря за него. Отделно иска коте, защото път е влюбена в котките. Така че претенции към домашен любимец вече има. Сега като поотрасне и малкия, и като се включи и той със зоо желанията, ще стане вече весело. Grinning

# 303
  • Мнения: 544
Здравейте, момичета!

И Марти от една година насам ми дава зор да си взимаме куче, но засега удържам фронта. Обичам животните, но вкъщи няма място и за куче, а аз не бих могла да се грижа и за него.

Трето дете категорично не искам. Възхищавам се на майките с повече деца, но аз не мога. Явно не съм толкова организирана или незнам точно каква е причината, но сега едвам намирам време да се справя с двете, та какво останало и с още едно.

По повод поста на Радина се сетих Марти как ме разпитваше като забременях и разбра че ще си имаме бебе: Как се е появило това бебе в корема ми? Кой го е сложил там и откъде го е пъхнал? Как и откъде ще го извадят?...и т.н. още въпроси от този род. Тогава проявявах голяма фантазия да му обясня нещата такива каквито са, но на достъпен за него език.

# 304
  • Мнения: 990
... А на баща му откъде му дойде на акъла да каже, че ме спасил от един змей горянин  Mr. Green и си сложи таралеж в гащите. Няма отърване сега, "къде е змея, голям ли е, с какво го е убил, излиза ли му огън от устата.."
Laughing

... Кой го е сложил там и откъде го е пъхнал?...
hahaha Добър въпрос  hahaha

# 305
  • Мнения: 1 283
Здравейте банда! Hug Кой какво прави вие пак за пи.ки говорите. Mr. Green май доста размисляте за 3-то детенце. Аз не мога да кажа как ще е, но със сигурност ще е купон. Crazy Crazy Crazy Мъжа ми си беше обещал да имаме голямо семейство и да ни е весело по празниците далеч от роднините. Hug Та дано и така да е, въпреки,че близките пак си липсват. Sad

Аз днес имах изпит.  Rolling Eyes Да стискате палци да съм го взела,че.. Confused А крайния изпит ми е на 17 Декември и учителката днес ме пита кога е и ако нещо стане да подраня да и се обадя. ooooh! Дано да ми дава по-висока оценка,че да не се тревожа за крайния изпит и да си родя на време, а не по-рано. Crazy

Моите деца и те искат животно,но само това ми липсва..аз и без това едва смогвам да изчистя след тях и баща им,а остава и след още едно животинче, не мерси  Naughty..иначе и аз им се радвам, но от страни. Чоколина, много сладко пухченце. Холи ако го види и ще го удуши от стискане.  Crazy Party

Честити ви годишнини на празнуващите.Да сте живи и здрави и много да се обичате.  bouquet Heart Eyes Hug
Ние правим 10 год брак на 5ти Декември и 4 години гаджосване преди брака. Crazy Много си го обичам, но си е едно голямо дете и той....да е жив и здрав. Hug

Момичета стягате ли се за Хелуин. Аз купих вече бонбони и го чакам да идва. Децата ще празнуват в училище и градината и съм им обещала мъфини или торти за празника. Grinning

Тук хората започнаха да украсяват и за Коледа вече, а по магазините е пълно с коледни украси и подаръци.  Grinning И аз се размечтах вече за украса.  Party

За кръжоците, и аз искам да запиша Холи да пее защото постоянно пее и само ме кара да я записвам някъде, но аз все нямам време.. Tired Дано като си остана в къщи да намеря нещо. Rolling Eyes

Чао засега момичета и весела неделя ви пожелавам.  Hug

# 306
  • Мнения: 5 713
Стягам се за Хелуински рожден ден аз. Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 16:14 от Вери

# 307
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ние пък за първи път ще празнуваме Хелуин. Теди е поръчала тиква-фенер и маски за нея и Сашко. Аз й обещах да има и сладкиши. Но ще се празнува у дома де, то е ясно. Най-много да поканим братовчед ми с жена си, за да има кого да плашат. И така ще е. Grinning
Но с Коледата въпросът е друг. Вече я отпочнахме така да се каже.  Mr. Green Аз нали работя в модно списание и в момента точно затваряме декемврийския, коледен брой. И ни е едно коледно на всички... Party И покрай писането се вдъхнових, та в момента си имаме разни нови неща за коледна декорация за вкъщи: феи, кончета, мишлета, еленчета и т.н. Феите са страшно готини - едни такива летящи, с големината на кукла Барби и се закачат по клоните на елхата. Да не говорим, че Теди вече подпука коледните филмчета. А и заявките към Дядо Коледа са вече дадени. Той е категоричен, че иска влакова композиция и даже е бройнал една и само нея ни показва. А тя още се колебае нещо, така че за нейния подарък ще поизчакаме. Но мисля неговия да го вземем вече, че точно преди празниците ще се окаже, че е свършил и ще стане една... Crazy Така че вече определено ни е коледно настроението. Party

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Леле кокло ви е Коледно на вас  ooooh! а при нас все още не се усеща... Даже не се говори по темата  Whistling
Холи -  Peace дано си взела изпита с висока оценка и всичко да е наред с бебочето, да не излиза преди термин Hug
Вери - представям си какъв хелоуински РД ще спретнете  Laughing
Лулумба- много е пораснала косата на Теди  Heart Eyes Изобщо децата са ти сладурчета  Heart Eyes
А за Коледното настроение направо ви завиждам момичета. Ние всички се тръшнахме от вирус, който Алекс донесе от ДГ и сега при нас е едно сополивооо  ooooh! искам да свършва... и зимата да е спокойна и безвирусна пък  Crossing Arms
Радина - това със змея ме разсмя искрено  Joy голям автогол си си вкарала.
Стели мели- и ние преди време имахме рибки - същото им се случи като на вашите  Rolling Eyes
Бранимира -  и аз като теб  -с две ми стига   Wink тъй, че - евала на всички вас с повече от две дечица  Hug

# 309
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Айде, влаковата композиция е вече на тавана.  Mr. Green Ей така, почти на майтап рекохме да отскочим да я вземем. И какво се оказа, че вече останали само три, от които само едната по-шарена.  #Crazy А си мислех, че ние ще сме подранили много с подаръците. Оказва се, че хората масово купуват отрано, защото е знайно как търговците обичат да надуват цени точно по празници. Thinking
Джони, уф за тази коса направо не ми се разправя. То хубаво дълга, ама поне да даваше да я сресваме отвреме-навреме.  ooooh! Но и не се учудвам кой знае колко - аз до втори клас не съм разрешавала да минава гребен през косата ми и все бях с коса под дупето. Така че има на кой да се е метнала. Mr. Green

# 310
  • Мнения: 5 713
И Маги е така с косата. Вече е до сгъвките на колената като е мокра и изправена. Голям зор е миенето и сресването. То са уговорки, то е чудо. Но и не иска да се понамали малко.

# 311
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Вери, и ние сме същата история. С голяяяям зор разрешава да се намали косата. Става дума за здравословното подрязване от 1-2 см на месец-две, не за повече. А след миене разресването е с пръсти, гребен си имаме само за украса.  ooooh!

# 312
  • Мнения: 2 910
Здравейте и от мен  Hug Присъединявам се към темата с дъщеря ми Мартина, родена на 02.03.
Относно косата, Марти с удоволствие идва с мен на фризьор и през 2м. я подстригвам по- малко, както Лулу сподели с 1-2см., но преди 2 седмици се наложи малко по- голяма промяна, защото с моята племеница един ден си играха на фризьорки и може да се досетите за резултата. Косата и беше рязана навсякъде, където й е хрумнало на моята племенница там е подстригвала, в резултат на това, дъщеря ми сега е с бретон и къде по- къса, къде по- дълга коса. Колкото можа фризьорката я оправи, но за да се изравни цялата, трябва да я подстрижем на черта, а с мъжа ми не искаме. Хубаво й е и така, но много ме беше яд на тези двенките ми момиченца какви са я свършили и още се чудя как са намерили ножица за тази цел, но явно са много изобретателни, видяли възможност,че останали сами за 5 мин. в статята и са си поиграли добре  Rolling Eyes
При нас все още не се усеща коледното настроение, а Новогодишните празници са ми най- любими.

# 313
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Рени,  Hug точно онзи ден се бях замислила за вас, нещо се бяхте позагубили.  Heart Eyes Представям си Марти и другата девойка как са се вживели в образа на фризьорки.  Joy То не че е смешно де, ама просто си представих картинката. Щото и ние сме имали подобни прояви, та ми е ясно положението. Хем ти е смешно, хем после да се чудиш как да оправяш поразиите. Теди на два пъти сама си прави прическа - резултат: крив бретон, който на места беше офъкан до кожа, и коса на етажи.  Mr. Green

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ, КОИТО НОСЯТ ХУБАВОТО ИМЕ ДИМИТЪР! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И МНОГО ОБИЧАНИ!

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 10:27 от lulumba

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито и от мен на всички именници!!!
Да сте живи и здрави и много весели!!!


Рени  Hug
Аз да ти кажа в пети клас бях когато сама си постригах бретона до скалпа  Embarassed Голям срам брах дкато порасне... А уж само мъничко исках да го скъся  Joy Та не се учудвам на Марти и братовчедка й  Wink
На моичкия Алекс косата така му расте напред, че бретона му ако е малко по-дълъг и му стои като козирка  Mr. Green Затова вечно е "минат" с машинка.
Лулумба - браво за влакчето  Peace
Вери - ама пък е хубава щерката с дълга коса - изобщо двете с на Лулумба щерката са като малки феи  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт