Въпрос към тези от вас които са с кухня-трапезария-хол в една стая

  • 6 129
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Аз не смятам, че е нещо фрапиращо, апартаментите на мой приятелки
са по същия начин и никога не съм усещала нещо фрапиращо когато съм им ходила на гости.
А и след като измиеш, проветриш и почистиш - всичко ще е ОК.
А и разположението в моето жилище ще е така  Laughing

# 16
  • Мнения: 89
И нашата кухня е в най- вътрешната част на стаята и нашият аспиратор е Фабер.Не мирише чак толкова.При всички случаи проветрявам, и след готвенето.А и аз усещам миризмите на съседките от долу и отгоре и докато готвят те, се налага и аз да пускм аспиратор, иначе все едно се готви в нас SickСвиква се със всичко, след няколко месеца няма да ти прави никакво впечатление

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Включвам аспиратора докато готвя и го изключвам 15-20мин след като приключа. Не се умирисва чак толкова, не бой се, само по време на самото готвене и то ако е нещо на тиган. От фурната нищо не мирише, освен ако не печеш чушки  Mr. Green  Вземи си по-мощен абсорбатор, но и гледай да е тих, мен сега ме е яд че не дадох повече пари за аспиратор, нашия е  мощен, но и шумен и шума ме побърква. Иначе всеки месец си мия филтрите в миялната и си дърпа като пич.

# 18
  • Мнения: 1 176
Щом се готви, няма начин в момента да не мирише, дори и малко, но се усеща. След някои ястия има и дълготраещи остатъчни миризми - зеле, риба, праз...
Мен повече ме дразни шума от аспиратора, отколкото миризмите.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 339
И ние имаме такова общо помещение. Мирише си, въпреки силния абсорбер. Но пък как отваря апетита Simple Smile Проветрявам, но  за мен е незаменимо, докато готвя или се буткам за друго из кухнята да имам връзка с останалата част от семейството си, а не да се затворя в кухнята и да ги видя преди лягане за малко. Освен това е далеч по-удобно при сервиране, приготвяне на кафе за гости, или бързо похапване. Да не говорим за по-красивото и функционално използване на квадратурата-вместо стени имаш пространство.  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 885
С аспиратор на Тека сме, с двоен мотор. Не отварям никакви прозорци. Включвам апсиратора преди да вкл. фурна или котлон и изключвам 15 мин след готвене. Не мирише. Пердетата в холокухнята миришат на ароматизатор, а не съм ги прала по 6 месеца.
Не оставям никаква посуда в мивката, веднага плакна и тъпча в съдомиялната. На мен ми харесва именно това разположение на всекидневната. Използвам ел. ароматизатори на Амби Пур, но застоялата вода на аквариума повече ми мирише от кухнята. Grinning

# 21
  • Мнения: 1 788
При нас кухнята е в най-вътрешната част на помещението...
С достатъчно силен абсорбатор миризми няма. Усеща се, само около печката, докато се готви миризма. След това - не.
Няма остатъчни миризми никакви.

# 22
  • Мнения: 167
Аз не се оплаквам от миризма в помещението,абсорбатора върши добра работа но ми писна да готвя на шум Sad

# 23
  • Мнения: 8 242
При нас е така общо - помещението е 40 кв. Аспиратора е 90см на Бомпани.
Като го пусна на 3та степен прави такъв вакуум, че чак дърпа от спалнята, която е в другия край на апартамента  Crazy
А за да помиришеш манджата трябва да се навреш в тенджерата  Laughing
Туй сериозно Simple Smile
И все пак си мирише на манджа като готвя..
Както мирише и у майка ми - където кухнята е отделно Simple Smile

На мен пък не ми е неприятно  Blush

Общи условия

Активация на акаунт