Ти какво сготви? Снимай, покажи! 49-та тема

  • 86 477
  • 681
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 4 141
Здравейте, тук отново е страшно вкусно, няма да ви изброявам всички заслужавате похвала  bouquet
от мен днес Кюфтета по цариграски


и Универсален кекс

# 361
  • Мнения: 2 708
Асеееее Heart Eyes това чудо със сложното име ще се прави  Wink Аз толкова се улисах с тая моя машина, че забравих да ти напиша. Сега отидох на спокойствие да ти прочета рецептата. Не изглежда трудна ама хич. Laughing Обичам такива хрупкави неща, а и с лучец щом е............. Joy Чудя се, ако реша да го направя с кайма, дали не би трябвало да я задуша първо леко. А пък лука ще си го оставя суров. Само лекичко да я задуша и сложа заедно със сметаната и отгоре да сложа лука newsm78 . Знам, че не ядеш месо, ама си разсъждавам на глас де, щото може пък и да можеш да ме светнеш за "мършата", че у нас пък си я търсят Laughing Много добре изглежда, благодаря за рецептата Peace Ще взема да се напъна и името да запомня Laughing

# 362
  • Мнения: 1 425
Ауууу как обичам кюфтета по Цариградски.....Ммммм vangobi страхотно изглеждат.... Peace
А аз току що спретнах едни курабийки на свеки.Малко големи ги направих, че не ми се занимаваше много много Embarassed.....но на вкус са просто фантазия..... Crazy
Ето маслени курабийки със сладко от сливи и орехи.....

# 363
  • Мнения: 1 777
За днес палачинки и грах с пилешки късчета. Simple Smile



# 364
  • Мнения: 7 474
Супа с топено сирене за детето  днес  Crazy




Искам да ви кажа, че сте истински безобразници всичките Crossing Arms
Само ви гледам снимките и хълцам Crazy-егати живота и диетите и чудо ooooh!

# 365
  • Мнения: 7 418
   Питка с кисело мляко.



   И салата "Мимоза".Подсетиха ме в една друга тема. Wink



# 366
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Крисче, няма да стане с кайма Thinking
тя пуска мазнина и кората няма да стане хрупкава, защото се пече за кратко.
отделно кайма и сметана - не е ли доста мазна комбинация? Rolling Eyes

за мъжа ми съм слагала: шунка, бекон, пушена сьомга, луканка и риба тон от консерва Peace

Селма, питката е разкош  Crazy
сладка ли е ?

# 367
  • Мнения: 1 116
Снощи, набързо Грах с гъби по индийска рецепта, за днес още не съм решила Simple Smile

# 368
  • Мнения: 7 418

Селма, питката е разкош  Crazy
сладка ли е ?
  Мерси! Flutter
   Не е. Peace

# 369
  • Мнения: 2 708
Уаааууууууууууууууууууу СЕЛМА, чудеса, чудеса Heart Eyes С какво си я намазала отгоре, невероятно изглежда. Laughing

# 370
  • Мнения: 7 418
Уаааууууууууууууууууууу СЕЛМА, чудеса, чудеса Heart Eyes С какво си я намазала отгоре, невероятно изглежда. Laughing
   С краве масло. Simple Smile
  На снимката още не е попило,затова блести толкова.

# 371
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Боб с кренвирш от вчера.

# 372
  • Мнения: 9 776
Ох, не можах да се въздържа Embarassed...
Селма, прималя ми от твойте снимки и си копнах и двете рецепти веднагически Laughing.
Tannita, и снимката, и грахчето са.....супер Laughing Peace.
NovaTema, тригуните изглеждат впечатляващо Peace. Може ли линк към рецептата?  bouquet

# 373
  • Мнения: 2 708
Крисче, няма да стане с кайма Thinking
тя пуска мазнина и кората няма да стане хрупкава, защото се пече за кратко.
отделно кайма и сметана - не е ли доста мазна комбинация? Rolling Eyes

за мъжа ми съм слагала: шунка, бекон, пушена сьомга, луканка и риба тон от консерва Peace


 ooooh! Абсолютно си права  Peace. Идеята ти за шунка и бекон е супер Peace

# 374
  • София
  • Мнения: 614
 Писах, писах, но щерката всичко забърса с едно кликване на мишката  Crazy ooooh! Crossing Arms, тъй че ще бъда повече от кратка:

Тарта с мюсли и круши



Страхотни неща сте приготвили днес, друго си е човек да се развихри през уикенда  Wink Хубава вечер!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт