ФЕВРУАРЧЕ вече знае, в мамино коремче танци-манци да играе! (22)

  • 18 718
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Харемче, моля те пиши утре какъв е резултата! Аз всъщност вярвам, че всичко е наред!

# 16
  • София
  • Мнения: 492
Аз пък без да се дърпам от Димитрова минах на Костадинова - щот и двете ми харесват... Wink

Моят мъж като ми предложи беше с думите - виж к`во дай да се женим, че ми писна 7 години да те изпращам до вас всяка вечер... Laughing А това, че живеех вече почти при него е друг въпрос... Mr. Green
Ние освен сватба и годеж правихме...та се сдобих за отрицателно време с два пръстена... Sunglasses

Мяу, стискам палци за утре. Аз пък си мисля, че Мяу ще е пак женска мама... Wink

Мемория,   bouquet

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 19:38 от Karolin@

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние пък реално заживяхме заедно 4 години след сватбата, детето беше на годинка вече.  Laughing Първо мен ме нямаше, роди се детето и него го хвана липсата за една година.  Mr. Green Ся ще го видим къде ще бяга след като вече работи само в София.
Всичкото това заради работата, да не си помислите нещо друго.
Виждахме се в неделя, понякога и в събота.  Laughing Ако можехме си взимахме и отпуските заедно, но не винаги се получаваше.

# 18
  • Мнения: 40
Ха, да се запиша и аз!  Wink Memoria,   bouquet ! Заглавието ни е трепач!  Sunglasses

И при нас нямаше романтично предложение... Просто винаги сме знаели, че ще се оженим. Все пак бяхме заедно почти 7 години преди сватбата, което за нас беше целия ни съзнателен живот. Пък и все трябваше да имаме някакво развитие... Работата с дългите връзки е много опасна. Накрая или се жениш, или се разделяш. И така, след един доста тежък период от връзката ни, той просто каза: "Ти си жената на живота ми. Не мога да бъда без теб! Ще се оженим!" и това беше... След 4 месеца направихме сватбата.  Laughing Първоначално мислех да запазя своята фамилия и да добавя неговата с тиренце, ама мъжлето нещо не го кефеше толкова много имена да имам, много дълги били и каза, ако съм искала, да съм останела само с моята си фамилия. Ама тонът му друго ми подсказваше...  Laughing И така взех неговата, за което никак не съжалявам, защото много бързо свикнах и сега се чувствам, все едно цял живот съм била Николаева. Е, вярно, не е кой знае каква фамилия, обикновена си е, ама тя пък моята беше още по-обикновена- Тодорова.
Харемче, стискаме палци за хубави новини утре!  Hug

# 19
  • Мнения: 70
Харемче имаш и моите стиснати палчета утре!
Ние бяхме решили ако бебчо не стане май месец да направим сватба септември,но малкия взе че ни изненада и ще отложим за догодина GrinningА за фамилията мисля да съм с тиренце,като мама,а като се обръщат към мен да е с моминската ми фамилия Mr. Green,ако все пак престанат да ми викат момиче/момиченце  #2gunfire
Само мрънкам че искам годежен пръстен,но дали ще ме огрее е друг въпрос newsm78

# 20
  • Мнения: 4 187
Запис !

# 21
  • Мнения: 85
Цоп и аз тук!
Мемориа заглавието е страхотно   bouquet , разсмях се като си представих мойто танцьорче как разсмиваше баща си снощи Simple Smile
Харем стискам палци и вярвам, че всичко ще е ОК.  fingerscrossed
Мяу и на теб  fingerscrossed
Аз нямах романтично предложение, но пък си имам пръстен  smile3521 И аз си мислих да съм с тире като майка ми, но пък като се замисля фамилиите и на двама ни са странни - аз Аянова, той Кметски - и именно заради странността си ми харесват..Та като се заженим ще я мисля по-подробно дали-или Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Хайде скок от мен в новата тема...
Мемория  smile3525
За фамилии си говорим.....
Моето име по принцип е дълго и винаги съм срещала трудности да го събера в стандарта ,когато попълвам документи от всякакъв тип ,затова реших че и ако взема неговото име с тиренце хептен ще се загелпя.
А и фамилното и бащиното име се повтарят ,тъй че все едно си запазих едното ,сега съм г-жа Фотева.На работа все се базикат така,ама аз понякога не разбирам че към мен се обръщат ,не съм свикнала още.
А бе някой да знае колко време след сключването на брак е срока да си смениш личната карта и да си с новата фамилия вече ? Че ако е 1 месец съм го изпуснала  newsm78
Мяуче късмет утре !

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Запис

Мяуче честит рожден ден и от мен. Пжелавам ти да си жива и здрава и всико най хубаво  bouquet  bouquet  bouquet newsm59  party023

# 24
  • Мнения: 98
Запис и от мен   love001

# 25
  • Мнения: 762
Хайде скок от мен в новата тема...
Мемория  smile3525
За фамилии си говорим.....
Моето име по принцип е дълго и винаги съм срещала трудности да го събера в стандарта ,когато попълвам документи от всякакъв тип ,затова реших че и ако взема неговото име с тиренце хептен ще се загелпя.
А и фамилното и бащиното име се повтарят ,тъй че все едно си запазих едното ,сега съм г-жа Фотева.На работа все се базикат така,ама аз понякога не разбирам че към мен се обръщат ,не съм свикнала още.
А бе някой да знае колко време след сключването на брак е срока да си смениш личната карта и да си с новата фамилия вече ? Че ако е 1 месец съм го изпуснала  newsm78
Мяуче късмет утре !

еми да аз знам 1 месец е срока
дано няма глоби

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Пффф знаех си ! Мерси ledenotomomiche   bouquet
siqna.muk сега гледах снимките,много си сладка с розовата рокля  Hug

# 27
  • Мнения: 762
Няма за какво
нали и аз трябва да ходя
радвам се ако съм ти била полезна  bouquet

# 28
  • Мнения: 304
Ей,бързачки!!!Докато видя написаното и вече е отворена новата тема!!!
Аз си получих предложението и беше,ако не романтично то интересно.Бебо трябваше един ден да ме вземе от работа и се засякоха с една приятелка,която също решила да ме вземе и да ходим на китайски.Тъй като трябваше да ме изчакат 1 час,двамата отидоха по Пиротска тя да си купи панталон ,а той да се разходи с нея и да й направи компания.Минавайки покрай Принцес,обаче,влизат вътр и нашия решава,че сега е момента да ми избере пръстен с нейна помощ.Не мога да си го представя в какво състояние е бил моя смел и безсташен полицай,щом се е наложило собственика да го свестява със сокчета Joy Joy Joy.Е,запомнили са го и като минава оттам и го видят му махат! hahahaПо пътя към китайския ми подхвърляше разни тънки намеци,ама аз се правя че нищо не разбирам и така...В китайски след като си поръчахме той решил,че е момента и ми даде пръстена с предложението.Естесвено му дадох втори шанс да си помисли и да бъде сигурен в какво се забърква и с кого се забърква,ама той -тъп и упорит взел е решение и е събрал смелост.И от тогава сме си сгодени.Сега новото 20 е ,че иска с баща му да идва да ме искат!Макар,че тази година сватба няма да правим ще му направя удоволствието.
Ей каето започна писането не знам кога да спра!!!

# 29
  • Мнения: 7
 Абе аз пиша и пиша в предишната тема, а то имало нова. Само да дам набързо отчет и изчезвам, че сме на гости и мъжа само дебне около компютъра. Първо:
Мяу, честит рожден ден! Бъди много здрава и щастлива! Съни, честито ти момиченце! И на Каролин също. Светле, на теб честит син и на Рали също, то се знаеше че е момче, но новините са много добри.
Значи и при мен новините са добри. След ФМ при Марков твърдо причината за кървенето не е от матката, най-вероятно имам полип на шийката на матката, който след раждането сам щял да изчезне. С бебо всичко е наред, едно съвсем нормално и здраво бебе, плацентата му е добре, въобще всичко. И може да ме оцветите в синьо. Видяхме му атрибутите.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт