Къде правят най-вкусните и красиви детски торти във Варна?

  • 218 181
  • 648
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За рождения ден на баткото успяхме да се вредим за торти от Кътчето на Тони. Двете торти (тази за вкъщи и тази за партито с децата) бяха много различни, но страхотни на вкус и визия. Най-вкусните, които съм яла (а аз не съм много по тортите).

# 631
  • Мнения: 11 701
Тони и Силвия правят прекрасни торти. Не съм опитвала на вкус, но визията винаги е безупречна.

# 632
  • Мнения: 129
Здравейте, не е точно по темата, но някой знае ли от къде във Варна мога да купя къпкейкове?

# 633
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Кътчето на Тони правят.

# 634
  • Мнения: 11 747
На Севастопол едната сладкарница, не Крамер, а другата, не помня име. Черпили са ни от там. Едните бяха с моркови и орехи, отгоре с чийзкрем - разкош! Силно ги препоръчвам. Имаше и шоколадови с някакъв крем отгоре, които не ме впечатлиха, но не бяха лоши.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 596
На Севастопол едната сладкарница, не Крамер, а другата, не помня име. Черпили са ни от там. Едните бяха с моркови и орехи, отгоре с чийзкрем - разкош! Силно ги препоръчвам. Имаше и шоколадови с някакъв крем отгоре, които не ме впечатлиха, но не бяха лоши.
Endorfino се казва сладкарницата Wink

# 636
  • Мнения: 129
Страшни сте Wink Много благодаря! Ще проверя и на двете места.

# 637
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Къде могат да ми направят торта на тема космос, нещо като тази тук:
https://www.zaharo.info/torta/kosmos-0
И на подобна цена. Хубаво-лошо, повече от 40 лева за торта просто няма да дам. Не искам фондани, но да има по възможност някоя и друга обемна фигурка, а не само принт.

# 638
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
В каталога на амбелино сякаш съм виждала подобна, но не съм сигурна. Обаче с фигурка при всяко положение ще скочи цената. другият вариант е да купиш играчка и да се сложи на тортата.

# 639
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
При Катерина Костадинова цените не се влияят от количеството фигури.Спокойно може да отидете със модела при нея и да говорите,но в момента е в отпуска.

# 640
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Ах, този Космос... и аз такава поръчвах. Без фондани, отвън е с крем, но самите фигури ще са фондан.
Цената е 5лв на парче.
По-ниски цени мисля, че и Милена дават.
На повечето места цената е даже по-висока.

# 641
  • Варна
  • Мнения: 25 212
О, 90 лева за торта просто няма начин да дам, абсурд... Освен да я поръчам в Милена с някакъв звезден принт, а отгоре да наслагам пластмасови фигурки.

# 642
  • Мнения: 11 701
При Катерина Костадинова провери ли какви са цените?
Помня че приятелки поръчваха при нея евтино торти.
Май са отпуск сега, още 2-3 дни. Нямам представа за колко време напред записват за поръчка.
https://www.facebook.com/tortite.na.katerina.kostadinova/

# 643
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
При Катерина са 2,50 лв. парчето, независимо от проекта.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 692
Здравейте, към тези, които са поръчвали торти за детски рожден ден от цех "Милена" зад Гранд Мол - може ли да помоля за препоръка за сполучливи комбинации от кремове. Да не е твърде сметанова.

Общи условия

Активация на акаунт