Раждане при д-р Бейлерян, Майчин дом, Варна

  • 9 139
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Здравейте момичета! Моля която от вас е раждала при д-р Бейлерян да ми пише, защото ми се иска другата седмица да отида вече при лекаря, който ще избера да ме изражда. Бих искала да родя нормално и малко се притеснявам към кой точно лекар в Майчин дом да се обърна. Иска ми се да е някой, който си изражда често нормално и е привърженик на това раждане. В понеделник ще си запазвам час и ми се ще наистина жени, които са раждали при нея да ме посъветват и да споделят мнението си за нея... като специалист и като човек, защото мисля, че и това е много важно. Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват  bouquet Зная, че има доста теми, но ми се иска конкретно да поговорим за нея. Благодаря още веднъж!

# 1
  • Мнения: 5
Здравей!
Раждах нормално при нея преди 3г., но в болница " Св. Анна ". Беше много внимателна, не се намесваше излишно. Даже смяната и беше свършила, но тя остана с мен до края.
Леко раждане!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 187
Записвам се да следя темата!! Аз ходя при нея на ЖК, много е внимателна, но за раждане не мога да кажа защото тепърва ми предстои. Запиши си час, говори с нея най-добре! Така ще си сигурна  bouquet

# 3
  • Мнения: 141
Благодаря момичета!Май точно така ще направя. Ще си запиша час и ще говоря с нея. Просто исках повече мнения от хора, които са раждали при нея. Ще се радвам още някой ако се включи...   bouquet

# 4
  • Мнения: 141
dori_ta пропуснах да те питам според теб дали докторката е за нормално раждане по принцип. Доста се притеснявам да не попадна на лекар, който да настоява за секцио. Благодаря ти предварително!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 187
За съжаление и аз не мога да кажа със сигурност, дали е за нормално или секцио, защото още не сме говорили за раждането. Понеже мойта мадама е седалищно в момента, ми каза че ще трябва ако не се обърне да раждам с операция, но имало още време и може да се завърти и че имам шанс за нормално..... Най-добре говори с нея, тя е много разбрана и ще ти обясни как са нещата, но си писах с едно момиче което е родила нормално при нея бебе 4 кг. Според мен ще се съобрази с твоето мнение! Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 141
Благодаря ти много. Имам час при нея за 20 октомври - ако те интересува ще ти пиша. Hug

# 7
  • Мнения: 781
Момичета, може ли малко повече информация за тази лекарка ?
Аз съвсем скоро разбрах , че съм бременна и сега си търся лекар при който да отида , а и после за ЖК (Дай Боже всичко да е наред до тогава )

Ако има другаде подробности за нея , може да ме насочите да прочета там , че може и да не си задавам въпроса точно на мястото  Blush
Благодаря   bouquet

# 8
  • Мнения: 573
д-р Бейлерян само в Майчин дом ли работи?Преди 5 години като раждах беше в окръжна ,дали сега работи още там?

# 9
  • Мнения: 141
Привет момичета! Във вторник - 20-ти имам час при нея. Ще пиша след това какво съм научила за нея.  Hug

# 10
  • Мнения: 141
Привет отново! Искам само да кажа, че съм очарована от тази лъчезарна лекарка! Надявам се всичко и занапред да е ок с нас. Съгласи се за израждането... На девети ноември ще ходя да ми измерят таз и да говорим вече подробно, че вчера нямаше и много време. Но исках да споделя, че наистина много много ми допадна, а и на съпруга ми.  Hug

# 11
  • Мнения: 781
Ще споделиш ли повече инфо за нея?

# 12
  • Мнения: 141
Ами повече подробности по повод раждането при нея на девети ноември ще мога да дам, но ми направи първо много добро впечатление, че е човек, с който сядаш и можеш да говориш свободно - няма го момента на притеснението, че разговаряш с лекар... надявам се ме разбираш. Тя е особено лъчезарна и това прави впечатление, въпреки че бяхме един от последните часове. Направи ми добро впечатление, че зададе доста въпроси, които бяха важни .... за женската консултация, какво се е случило до момента с моята бременност. И това бяха въпроси много на място зададени - смея да твърдя, защото с тази бременност доста четене падна и доста взех да съм наясно с възможните проблеми, произтичащи от нея. Не зная какво точно те интересува, както казах - повече информация ще мога на девети ноември да дам - относно раждането мисля, че ще говорим тогава. Поне ми каза,че ще ми измерят таза и вероятно, ако са нужни някакви изследвания предварителни ще направим. Ами това е... Беше много внимателна и определено мисля, че ще ме разбереш, когато я срещнеш лично. Млада, хубава и лъчезарна жена! Смятам, че ще се сработим с нея по повод моето раждане Laughing Аз й казах, че искам раждане по нормален път и оттам насетне се говори само за такъв вариант. Разбира се не дай Боже да се наложи има и други варианти... надявам се все пак да не стигаме до тях. Поздрави и успех! Hug

# 13
  • Мнения: 781
 Simple Smile радвам се че ти е харесла като лекар и сте говорили на "един език". На мен малко ми е раничко да мисля за раждане и сега още се интересувам от преглед . Ще задам по-конкретни въпроси, за да ти е по-лесно да ми кажеш каквото ме интересува  Wink
 .Работи ли със ЗК, и как става записването при нея
    ако не- то колко струва един преглед при нея? и пак как стои въпроса с часовете за прегледи

Чувала съм че там работят със ЗК, но се доплаща , знаеш ли нещо по този въпрос (и колко е това доплащане)

Благодаря ти предварително  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 187
Ей Петя, много се радвам че всичко е минало добре! И моето мнение за докторката е такова, много приятна, любезна и те предразполага. Ние всеки път на ЖК ходим заедно с мъжа ми, обеснява ми подробно всичко и на двамата, даже веднъж идва и сестра ми Wink
nikolovi д-р Бейлерян не работи по ЗК, записването става предварително на регистратурата, може и по телефона.
Всичко, както кои доктори работят по ЗК, кои не и какви са цените можеш да намериш в сайта
тукhttp://www.maichindom-varna.com/article.php?ref=art_prices

Общи условия

Активация на акаунт