Организация за шкафове, гардероби и дрешници

  • 192 620
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6
И аз си купих такова и ощ едно подобно.В този магазин има страхотни неща.

# 736
  • Мнения: 0
Какво друго интересно има, че ми предстои ходене до Кат и мисля да се отбия. Към какво да си насоча вниманието? А има ли къде да се паркира?

# 737
  • София
  • Мнения: 6 356
а спрете малко с рекламата, а?

# 738
  • София
  • Мнения: 11 102
а спрете малко с рекламата, а?

За каква реклама става дума ?

# 739
  • Мнения: 1 558
Аз пък за гъбите в кухнята си купих ето такъв пластмасов сушилник, но сребрист за около 2 лв.

# 740
  • Мнения: 2 430
     Интересна,полезна за всяка жена тема!Не виждам никаква реклама,благодаря за идеите!Помогнете-не ми хрумва как да подредя вратовръзките на съпруга ми,така,че да са готови за слагане.В гардероба,при ризите на закачалка ,много се мачкат.Харесва ми,по магазините как ги редят на "кръгчета",ама нямам такава приставка в гардероба... Weary

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 21:27 от Roo Roo

# 741
  • Мнения: 2 652
Аз с тези пластмасовите разделители направих едно чекмедже на малки отделения (кутийки) и ги навих точно така (добра идея ми хрумна да постеля отдолу силиконова подложка за чекмедже, за да не се плъзгат - от Икеа). И понеже останаха още вратовръзки, тях ги сложих на закачалка за вратовръзки - не се мачкат, просто си висят.

Същото направих и с коланите - навити на колелца.

# 742
  • Мнения: 2 430
I see you,Благодаря!Ще опитам,макар да не съм от най-сръчните...

# 743
  • Мнения: 2 652
I see you,Благодаря!Ще опитам,макар да не съм от най-сръчните...

Заслужава си да се помъчиш. Аз, откакто го сътворих, всеки ден ходя да му се любувам  Mr. Green

# 744
  • София
  • Мнения: 478
Здравейте Grinning

Някой знае ли от къде мога да си купя кутии за прах за пране newsm78 Трябва обаче да събират до 10 кг прах, защото взимам такива количества за цветно пране. Имам и бебешки, за бяло, евтин за кучешките работи и някои постелки и т.н. и ми се мотаят отворени пакети, които се чудя как да съхранявам и държа. Преди години се продаваше в пластмасови кутии, които бяха леко височки и можеха да се редят една върху друга, ама сега.... newsm78

# 745
  • София
  • Мнения: 6 356
Здравейте Grinning

Някой знае ли от къде мога да си купя кутии за прах за пране newsm78 Трябва обаче да събират до 10 кг прах, защото взимам такива количества за цветно пране. Имам и бебешки, за бяло, евтин за кучешките работи и някои постелки и т.н. и ми се мотаят отворени пакети, които се чудя как да съхранявам и държа. Преди години се продаваше в пластмасови кутии, които бяха леко височки и можеха да се редят една върху друга, ама сега.... newsm78

аз си купих от магазин Хит (супермаркет) една височка пластмасова кутия с капак, който се отваря наполовина, а може да се махне и целия (за пълнене на кутията). не събира 10 кг, а около 1.5 кг, но според мен това не е нужно, защото не виждам как ще вдигаш кутия с 10 кила, за да сипваш в пералнята. аз си пресипвам на части праха от торбата в тази кутия и после от нея сипвам удобно в пералнята.

# 746
  • София
  • Мнения: 6 356
гледах сега в промоционалната брошура на Лидл има дървени кутии за чай с прозрачен капак. стават за много приложения, поне според снимката.

# 747
# 748
  • на североизток
  • Мнения: 460
Ще пуснем ли нова тема? Ако няма кой аз мога да се пробвам Rolling Eyes


Амиии...ето я новата тема
Заповядайте!!!

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 13:46 от iv4i_79

# 749
  • Мнения: 212
Записче

Общи условия

Активация на акаунт