Масажист във Варна

  • 9 220
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, моля препоръчайте ми добър масажист (или център) във Варна.  Някой, от когото сте доволни.

# 1
  • Мнения: 1
Масажиста в хотел Мусала,Желязко се казва!

# 2
  • Мнения: 89
Мога да препоръчам на лични моята масажистка, млада жена, много старателна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 97
Имаше една страхотна масажистка в салон "Ейнджъл фейс" - Мария, но към края на юли напусна и съответно не й дават от салона някакви координати. Препоръчвам я, но за съжаление и аз издирвам къде се е преместила.

# 4
  • Мнения: 89
Имаше една страхотна масажистка в салон "Ейнджъл фейс" - Мария, но към края на юли напусна и съответно не й дават от салона някакви координати. Препоръчвам я, но за съжаление и аз издирвам къде се е преместила.
Последно като ходих там преди около месец -два, беше един руснак - Алексей май се казваше ...

# 5
  • Мнения: 97
Имаше една страхотна масажистка в салон "Ейнджъл фейс" - Мария, но към края на юли напусна и съответно не й дават от салона някакви координати. Препоръчвам я, но за съжаление и аз издирвам къде се е преместила.
Последно като ходих там преди около месец -два, беше един руснак - Алексей май се казваше ...
Не е руснак, а бесарабски българин - Виталий, но ... абе Мария си беше супер Peace Иначе и аз ходя все още там, защото ми е удобен по местоживеене този салон, но разликата не е в полза на новия.

# 6
  • Мнения: 89
Не е руснак, а бесарабски българин - Виталий, но ...
Оф, аз пък и аз голяма информация споделих и най - вече достоверна  hahaha

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Възтановителен център Панайотови.
Намира се до синия площад.  Peace
Мога да дам точни координати и телефони, ако желаеш.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 45
преди няколко дни ходих в бюти академи,много съм доволна от 1 момче,но забравих как му е името.беше кинезитерапевт

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте, моля препоръчайте ми добър масажист (или център) във Варна.  Някой, от когото сте доволни.
Добър масажист,мога да ти препоръчам едно младо момче с мед. образование-кинезитерапевт,но да не прозвучи като реклама  на студиото ,ако проявиш интерес ми пиши на лични.Гарантирам ти за него.Успех!

# 10
  • Мнения: 97
Възтановителен център Панайотови.
Намира се до синия площад.  Peace
Мога да дам точни координати и телефони, ако желаеш.  Simple Smile


Ами аз уж съм коренячка, ама не го знам този син площад newsm78 . Има син пазар /зад театъра/ и Червен площад района до бившата "Орбита". Ако е за синия пазар, дай моля те по-точни координати, че живея на 5 мин. от него и ми е много удобно, а също да ми кажеш цена на класически масаж цяло тяло, ако би могла? Благодаря предварително  bouquet

# 11
  • Мнения: 594
Аз съм доволна от New Life  Peace

# 12
  • Мнения: 510

Подкрепям  Peace Намира се на Червения площад, зад заведение Викинг. Там работи Кинезитерапевт.

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 1 720

Ами аз уж съм коренячка, ама не го знам този син площад newsm78 . .....  bouquet

Съжалявам за грешката. Имам предвид синия пазар.  Peace Simple Smile
Ето сайт - http://panajotovi.hit.bg/

# 14
  • Мнения: 178
Имаше една масажистка в блока срещу Пикадили Чаталджа.Казваше се Ема,работеше заедно с козметичка..Моля ,ако някой знае къде са се преместили да пише.

Общи условия

Активация на акаунт