Мамолози - гр. София

  • 1 574 181
  • 5 598
  •   4
Отговори
# 3 180
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте, пиша, за да кажа, че днес бях на преглед при д-р Стоименов в Надежда. Мога да изкажа само добри впечатления от него. Човек, който харесва това, с което се занимава, интересува се за иновации в своята сфера и не бърза да те претупа Simple Smile

Чудя се между д-р Василев и Стоименов. Колко платихте при д-р Стоименов в Надежда?

А д-р Василев още ли преглежда в Тина Киркова? Благодаря!

# 3 181
  • Мнения: 857
При д-р Стоименов в "Надежда" ехографа е 50 лв., като отскоро имат и услуга - Спешно - още същия ден даже, ако разговора е сутрин - 90 лв.
Записвах си скоро час и това ми каза сестрата в кабинета, тя вдига телефона тогава.

# 3 182
  • Мнения: 1 078
denizara , д-р Василев преглежда в бившата Тина Киркова, както и в частния кабинет в Борово. В болницата не знам колко е станал платения преглед, иначе с направление мисля, че не можеш да настояваш за него, а те преглежда, който се освободи. В Борово есента прегледабеше 50 лв.

# 3 183
  • София
  • Мнения: 11 702
Прегледът при д-р Василев в Тина Киркова е 50 лева за ехограф и палпация и 20 лева за мамография.

# 3 184
  • София
  • Мнения: 3 029
Благодаря Ви!
И двамата ли са Онкокинеколози?
Аз искам да отида за профилактичен преглед, но имаме рак на гърдата в рода...

# 3 185
  • Мнения: 1 078
Д-р Василев не знам, но д-р Младенов със сигурност е. Втория също е един от известните в тази област лекари и работи на същото място. И двамата са много добри. Аз се следя при Василев.

# 3 186
  • Мнения: 6 346
Ето тук (трябва да кликнете на съответното име) е дадено каква е квалификацията на Василев и Младенов: https://www.vita.bg/%D0%BE%D1%82%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D … D0%B8%D1%8F/54/63

# 3 187
  • Мнения: 2 826
Момичета, имам час във вторник, 26-ти февруари от 15:00 за д-р Василев в частният му кабинет в Борово (до Бесо), но няма да имам нужда от него (наложи се да ида на преглед при друг лекар, тъй като не можах да дочакам този при Василев, може би от страх и притеснение, както и да е). Ако някоя от вас има нужда - мога да звънна да го запиша на нейно име - пишете ми на лично. До понеделник следобяд ще го пазя и ще звънна да го отменя.

Скрит текст:
Отидох при Росен Панов в Токуда, имаше часове от днес за утре + направих ехограф при лекарите от образна диагностика (в Токуда са разделени тези неща - мануален преглед и разговор с лекаря, и ехографа отделно). Човекът бе спокоен и внимателен, моя проблем му се стори безкрайно незначителен и по-скоро в моята глава, но за мое спокойствие ме изпрати и на ехо. На ехото ме прегледа друг лекар, също изглеждаше спокоен, внимателен.
Бъдете здрави!

# 3 188
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,имам записана дата за операция,за фиброаденом при д-р Красимир Шопов в Александровска болница.Каза ми да отида с направление от здравната каса,само трябва да доплатя за избор на екип 500лева.Някой има ли мнение за д-р Шопов,и на всякъде ли е практика да се искат пари за екип.Благодаря ви.

# 3 189
  • Мнения: 784
Здравейте момичета,имам записана дата за операция,за фиброаденом при д-р Красимир Шопов в Александровска болница.Каза ми да отида с направление от здравната каса,само трябва да доплатя за избор на екип 500лева.Някой има ли мнение за д-р Шопов,и на всякъде ли е практика да се искат пари за екип.Благодаря ви.
Ако искате конкретен лекар да ви оперира почти навсякъде се искат пари за екип. Дали регламентирани на касата, или не. Ако нямате възможност да платите отивате и ви оперира който ви се падне.

# 3 190
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
500 лева ли се плаща в България? За един фиброаденом. Това са много пари.

# 3 191
  • Мнения: 2
Да много са,затова писах дали някой знае,другите лекари толкова ли взимат?За здравето ще дадеш,но ако е само да ти вземат парите.

# 3 192
  • Мнения: 1 961
Здравейте,
За човек от провинцията питам..има час жената при д-р Гаврилов, но за след 2 сед чак, а ситуацията е спешна.
Първия ми въпрос е добър лекар ли е? Прави ли по принцап биопсия или тя само се назначава от преглеждащия лекар независимо кой?
Прегледах набързо последните страници и чета за Василев и Младенов. Това ли са светилата в областта? За предпочитане ли са пред Гаврилов? Може би малко странно задавам въпросите, но ми е объркано.

# 3 193
  • Мнения: 6 346
Когато излезе тази статия (https://toest.bg/rak-i-zdravna-kasa/), едното нещо, което запомних от нея, беше, че няма нищо чак толкова спешно в една такава ситуация, макар че по този начин се представят нещата. Съветът на Петя Накова е да се изчака, да се събере информация и да се преценят вариантите, а не да се бърза. Така че приятелката най-вероятно ще може да изчака тези 2 седмици, за да отиде на вече записания час, макар че си представям, че сигурно й е много нервно. А иначе знам, че Василев е склонен да приема и извънредни, незаписани предварително пациентки, например във "Вита" съм виждала, че идват такива жени - изчакват да минат останалите и тогава ги преглежда тях. Някои са говорили предварително с него по телефона, други направо са отишли в болницата и са им казали да го изчакат, а той вероятно не ги връща, нищо, че определеното по график време за прегледи е свършило. Т.е. ако жената наистина иска да отиде спешно, може да отиде при Василев на някое от местата, където приема, като може първо да звънне евентуално, за да се уговори с него.

# 3 194
  • Мнения: 2 826
Аз съм ходила в Тина Киркова извънредно без час, след като се бях чула с него предишния ден.
Друг много добър специалист знам, че е проф. Байчев - може и с него да се направи консултация.
И като краен вариант - Онкологията в Дървеница.

Общи условия

Активация на акаунт