Мамолози - гр. София

  • 1 573 721
  • 5 597
  •   3
Отговори
# 3 300
  • Мнения: 1 726
Младенов е специализирал онкология и хирургия на мл.жлеза. Има му цялата биография в нета.

# 3 301
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Аз бих препоръчала и д-р Кръстева от МЦ "Медкрос". От известно време ходя при нея и съм доволна.

# 3 302
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Младенов е специализирал онкология и хирургия на мл.жлеза. Има му цялата биография в нета.
Това не значи, че си хирург - хирургия - обща се специализира 5 години, гръдна хирургия като първа също е 5 години.
В профила на Д-р Младенов и навсякъде пише специалист по АГ и от долу пише допълнителните курсове.
На всеки е така.

# 3 303
  • Мнения: 1 078
Но надявам се, че като не е специализирал 5 години, не означава, че не е специалист нали? Защото той е един от изтъкнатите в тази област и години наред специализира именно в гръдна хирургия, не е известен като гинеколог.
Същото се отнася и за д-р Василев.
Питам, не за да се заяждам, а защото много от нас са поверили здравето си именно на тези лекари.

# 3 304
  • София
  • Мнения: 2 508
А има ли добри жени хирурзи?

# 3 305
  • Мнения: 2 824
Доколкото знам аз в България няма специалност 'мамология', а има специализации след друга специалност - най-често АГ или хирургия.

# 3 306
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Доколкото знам аз в България няма специалност 'мамология', а има специализации след друга специалност - най-често АГ или хирургия.

Специалност " Мамология " наистина няма, но пък в България в тази сфера работят основно лекарите от сферата на образна диагностика, хирургия, онкология , гръдна хирургия и по-малко АГ.
Това е според статистиката.
Иначе това, че някой е карал курсове не значи, че не разбира. Всеки курс си е следдипломна квалификация.
Но за да си гръден хирург - трябва да имаш призната специалност по гръдна хирургия, а Младенов е с призната специалност по АГ, с допълнителна квалификация.
В болницата може да си гледа съвестно работата. Но ако говорим за кампанията на ЦЗПЗ по-добре да замълча.
Защо да няма добри хирурзи жени? Има разбира се, стига да ги откриете.

# 3 307
  • София
  • Мнения: 1 902
С тези изказвания ме карате да се замисля...
Ходя при Младенов от 10-тина години(следя фиброаденом)който той отказа да оперира,освен това съм с фамилна обремененост!Направо ме претеснихте Sad

# 3 308
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
С тези изказвания ме карате да се замисля...
Ходя при Младенов от 10-тина години(следя фиброаденом)който той отказа да оперира,освен това съм с фамилна обремененост!Направо ме претеснихте Sad
Какво те притеснява? Младенов е хирург и ако види нещо притеснително с "удоволствие" ще го махне.

# 3 309
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
С тези изказвания ме карате да се замисля...
Ходя при Младенов от 10-тина години(следя фиброаденом)който той отказа да оперира,освен това съм с фамилна обремененост!Направо ме претеснихте Sad
Какво те притеснява? Младенов е хирург и ако види нещо притеснително с "удоволствие" ще го махне.

😂Хирурзите най-вече обичат това Wink

# 3 310
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
С тези изказвания ме карате да се замисля...
Ходя при Младенов от 10-тина години(следя фиброаденом)който той отказа да оперира,освен това съм с фамилна обремененост!Направо ме претеснихте Sad

Не съм те притеснил, отвори сайта на ЦЗПЗ
В раздел скрининг и виж колко пациента преглеждат за два дни с един лекар.
Ако това е преглед думи нямам.
Цитат от сайта им

2019
Община Върбица Шуменско за 2 дни
" Д-р Младенов е прегледал 285 жени, освен двете, при които е доказан злокачествен процес, са открити 6 с аденоми, 14 с кисти, една – с атером и две – с дуктектазии. Според специалиста интересът към профилактичните прегледи е бил голям, а разултатите са доказали, че този подход има голям смисъл, защото хората получават грижа, която за тях е практически недостъпна."

Община Симитли за два дни
" Продължава скрининговата кампания за рак на гърдата на Центъра за защита правата в здравеопазването. През уикенда д-р Младен Младенов проведе ехографски прегледи на 270 жени от Симитли и околните села "

Община Стралджа - за два дни

" Продължава скрининговата кампания на Центъра за защита правата в здравеопазването за ранна диагностика на рак на гърдата. През уикенда д-р Младен Младенов, акушер-гинеколог и мамолог беше в ямболската община Стралджа, където прегледа 136 жени.  "


Правете си изводите сами, всеки може да го прочете в сайта на ЦЗПЗ и да прецени.

Аз ще замълча! Без коментар!!! Как ги прегледа тези хора?


# 3 311
  • Мнения: 20 157
С тези изказвания ме карате да се замисля...
Ходя при Младенов от 10-тина години(следя фиброаденом)който той отказа да оперира,освен това съм с фамилна обремененост!Направо ме претеснихте Sad
Какво те притеснява? Младенов е хирург и ако види нещо притеснително с "удоволствие" ще го махне.
Аз разбирам, че не е хирург Thinking

# 3 312
  • София
  • Мнения: 2 666
И преди съм писала как повърхностния и бърз преглед на Гемеджиев щеше да струва живота на моя близка.

# 3 313
  • София
  • Мнения: 12 390
Човек винаги може да поиска и друго мнение. Аз съм се доверила на Младенов и не смятам да го сменям.

# 3 314
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
С тези изказвания ме карате да се замисля...
Ходя при Младенов от 10-тина години(следя фиброаденом)който той отказа да оперира,освен това съм с фамилна обремененост!Направо ме претеснихте Sad
Какво те притеснява? Младенов е хирург и ако види нещо притеснително с "удоволствие" ще го махне.
Аз разбирам, че не е хирург Thinking

По отношение, че хирурзите обичат да махат всичко - не е точно така.
Има лекари които чакат само хора за операции, а други махат нещото само ако е належащо и не се натискат да оперират всичко на всяка цена.
В България се извършват много ненужни операции и затова винаги ако някой ви каже операция си търсете поне 2-3 мнения от различни лекари, за да сте сигурни в това което ви казват.
В нормалните държави ненужните операции са значително по-малко
Младенов е специалист по АГ, няма призната специалност по хирургия.

Общи условия

Активация на акаунт