Мамолози - гр. София

  • 1 573 724
  • 5 597
  •   3
Отговори
# 4 365
  • София
  • Мнения: 4 560
И аз трябва да правя мамография щото ги имам вече годините.
Къде може да се направи? В големите болници предполагам? Има ли значение къде точно се прави?

# 4 366
  • Мнения: 962
Здравейте, тази вечер бях в Санте при д-р Василев. Сестрата е страхотна, имаше малко забавяне, но на фона на преди е нищо. Отидох заради киста, но докторът каза, че имам няколко, но да си живея живота. Прегледът е 60 лв. Каза ми, след 40 г трябва да се направи мамограф в Тина Киркова и за му звънна за час. Забравих да питам, мамографът може с направление или с допълнително здравно, нали? Много ли е неприятно?

Мамографията може с направление.
Колко са големи кистите ви.
И аз имам кисти на двете гърди
И на щитовидната даже и на черния дроб .
Надявам се всичко да е добре.

# 4 367
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Не си "назначавайте" сами мамография! Показанията за нея са комплексни, не само навършването на определена възраст.

# 4 368
  • София
  • Мнения: 4 560
Аз лично следя малки кисти, пък и съм фамилно обременена...
На прегледа преди година ми казаха, че е добре да направя мамография. Но започна ковид-кризата и така и не стигнах до мамограф. На профилактичен преглед съм след седмица и бих предпочела да имам някаква представа къде се прави.

# 4 369
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 3
Пациентка съм на   д-р Младенов и съм много доволна. Той ми прави отворена биопсия, ще ме оперира след няколко месеца пак той, при него ще отида и за реконструкцията по-късно. Много прецизен и търпелив, много добро отношение към пациентите, препоръчвам го.
плащате ли си операцията или е по здравна каса

# 4 370
  • Мнения: 746
Моля, прочетете и други мнения и по-скорошни за въпросния лекар.

# 4 371
  • Мнения: 962
Аз ще замълча по въпроса.
Само Ще допълня, че медицината не трябва да се обръща на търговия.
ves+, Какво означава малки кисти колко милиметра?
Благодаря.

# 4 372
  • София
  • Мнения: 4 560
ves+, Какво означава малки кисти колко милиметра?
Благодаря.
4-5мм.
След 10-ина дни ми е прегледа, да видим какво ще се види този път.

# 4 373
  • София
  • Мнения: 2 307
Здравейте,
На мамологични прегледи винаги отбелязват, че гърдите ми са буквално пълни с кисти, но и ме успокояват, че кистозната тъкан не е някаква рядкост и не изисква специално или по-различно наблюдение от нормалното. Ако някоя от кистите се възпали или нарасне много, тогава се пунктира и съдържанието й се изследва.

# 4 374
  • Мнения: 9
Здравейте,
Моля кажете ми кой е частният кабинет на д-р Евгений Василев? В 1-ва АГ няма свободни часове за целия юли, във Вита също, а на Санте телефона има автоматично съобщение да ги потърсим след 05-07. Това ли са трите възможности за преглед при д-р Василев или има и още някаква възможност? Благодаря.

# 4 375
  • Мнения: 244
Здравейте,
Моля кажете ми кой е частният кабинет на д-р Евгений Василев? В 1-ва АГ няма свободни часове за целия юли, във Вита също, а на Санте телефона има автоматично съобщение да ги потърсим след 05-07. Това ли са трите възможности за преглед при д-р Василев или има и още някаква възможност? Благодаря.
Ако е спешно, може да му се обадите на мобилния и да обясните за какво става въпрос и той сам ще ви каже кога да дойдете. Успех

# 4 376
  • Мнения: 2 502
Здравейте,
Моля кажете ми кой е частният кабинет на д-р Евгений Василев? В 1-ва АГ няма свободни часове за целия юли, във Вита също, а на Санте телефона има автоматично съобщение да ги потърсим след 05-07. Това ли са трите възможности за преглед при д-р Василев или има и още някаква възможност? Благодаря.

Мисля, че за съжаление няма.
Бях началото на юни на преглед при него и коментираха, че предстои почивка и отпуск.

# 4 377
  • Мнения: 594
Привет. До сега не съм имала казуси, но днес след рутинен медицински преглед от тези годишните от работата ми откриха  няколко кисти. Притеснено ми е и искам да чуя и второ мнение. Четох назад в темата, за всеки от известните има добри и лоши мнения. Запазих час за Младенов - при него имаше най-скоро възможност. Само се чудя, ако той каже нещо различно, чие мнение да търся в София в тия отпускарски времена. Четох добри отзиви за Младенов - бяха доста повече от негативните.

# 4 378
  • София
  • Мнения: 2 307
Едва ли ще чуете нещо по-различно. И по-горе съм писала: мамолозите не обръщат никакво внимание на кистите, а само отбелязват, че ги има. Успокойте се! Кистите се отличават ясно по структура, форма, плътност и подвижност. Няма лошо, че сте се записали за второ мнение. Спокойствието в случая е най-важно, но повед за притеснение според мен нямате.

# 4 379
  • Мнения: 9
Здравейте, отново.
С болки в едната гърда съм от около месец, които се засилват след края на цикъла. През 2019 пък ми откриха малки кисти в другата гърда. Искам да се прегледам възможно най-скоро, но не мога да избера специалисти. Д-р Василев най-рано има свободен час през септември. Бихте ли препоръчали друг специалист за подобен преглед? Благодаря ви!
пс. Записах за Младенов в Санте. Надявам се, че е добър специалист и ще прегледа качествено.

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 16:20 от Denitsa Avramova 642034

Общи условия

Активация на акаунт