Мамолози - гр. София

  • 1 572 379
  • 5 591
  •   2
Отговори
# 4 140
  • Мнения: 20 136
Пенчо Славейков 18, е база 1, на медицински център д-р Гунев, входа е от задната страна на блока.
Алина е писала за база 2, която е срещу входа на Св. Екатерина.

# 4 141
  • Мнения: 779
Ако отправна точка ви е ъгъла на бул цар Борис трети и Пенчо Славейков се тръгва нагоре посока НДК. Като вървите в тази посока ще видите едно хепи. Подминавате го. Има една пряка, пресичате я като продължавате де вървите по булеварда /Пенчо Славейков / и ще видите една кооперация, както казаха входа е от задната страна
 С две думи хепи и кооперацията са една до друга като между тях е
Въпросната пряка

# 4 142
  • Мнения: 350
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?

# 4 143
  • Мнения: 2 720
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
До колкото разбрах е по-добре първите ,,чисти„ дни след цикъл, до седми. Не че след това не може, но ако е възможно може да се съобразите с това. Въпреки, че по-време на прегледа доктора обясни, че това при мен не важи, зависи от структурата на жлезата.

# 4 144
  • Мнения: 350
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
До колкото разбрах е по-добре първите ,,чисти„ дни след цикъл, до седми. Не че след това не може, но ако е възможно може да се съобразите с това. Въпреки, че по-време на прегледа доктора обясни, че това при мен не важи, зависи от структурата на жлезата.
Вие в Токуда ли бяхте ходили?

# 4 145
  • Мнения: 1 032
ако имате осезаемо пемесе, най-добре до 20ти ден, за да са спокойни гърдите

# 4 146
  • Мнения: 2 720
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
До колкото разбрах е по-добре първите ,,чисти„ дни след цикъл, до седми. Не че след това не може, но ако е възможно може да се съобразите с това. Въпреки, че по-време на прегледа доктора обясни, че това при мен не важи, зависи от структурата на жлезата.
Вие в Токуда ли бяхте ходили?
Не, в Сити Клиник Младост

# 4 147
  • софия
  • Мнения: 1 195
Видях, че е коментиран проф. Гаврилов в предните страници, но да споделя и моите впечатления. Вярвам, че е отличен хирург, но като лично отношение съм недоволна от прегледа. Първо се чака много  в претъпкани чакални в тази обстановка, без да се спазват запазените часове. Прегледът е претупан, издекламира отегчено и нафмено едни правила, ехографията  не прави той, а друга лекарка. Накрая получаваш неразчитаем лист. Един уважаващ себе си специалист,  си има секретарка, която дава   изследването в приличен вид. Това за 110 лв! Не бих се върнала при него.

# 4 148
  • Мнения: 1 032
Видях, че е коментиран проф. Гаврилов в предните страници, но да споделя и моите впечатления. Вярвам, че е отличен хирург, но като лично отношение съм недоволна от прегледа. Първо се чака много  в претъпкани чакални в тази обстановка, без да се спазват запазените часове. Прегледът е претупан, издекламира отегчено и нафмено едни правила, ехографията  не прави той, а друга лекарка. Накрая получаваш неразчитаем лист. Един уважаващ себе си специалист,  си има секретарка, която дава   изследването в приличен вид. Това за 110 лв! Не бих се върнала при него.

блед спомен имам да съм била при него преди много години. При такова отношение и аз не би се върнала. От 10 години само при Гемеджиев ходя и съм ок. От него лично оплаквания няма, просто много се чака за час и сестрата на телефона ме изнервя.

# 4 149
  • Мнения: 326
Да, така е. Сигурно е първокласен специалист,  но....За дълго чакане и висока такса, получаваш лист с диагноза, която изобщо не се разчита. Ако се осмелиш да попиташ, нервничи. А и  при тази натовареност, не съм сигурна в качеството на прегледа.
Видях, че е коментиран проф. Гаврилов в предните страници, но да споделя и моите впечатления. Вярвам, че е отличен хирург, но като лично отношение съм недоволна от прегледа. Първо се чака много  в претъпкани чакални в тази обстановка, без да се спазват запазените часове. Прегледът е претупан, издекламира отегчено и нафмено едни правила, ехографията  не прави той, а друга лекарка. Накрая получаваш неразчитаем лист. Един уважаващ себе си специалист,  си има секретарка, която дава   изследването в приличен вид. Това за 110 лв! Не бих се върнала при него.

# 4 150
  • София
  • Мнения: 5 074
Сладурки, познавам Гаврилов от 30 години. Беше си докторче. Добър доктор, но много повярва в себе си. Според мен реши че е бог и започна гаврата с пациентите.
Да ме прости, но това е моето мнение.

# 4 151
  • Мнения: 1 405
Гаврилов си е бог, независимо кой вярва в него.
Когато трябваше да се оперирам спешно, и не познавайки хирурзи и онколози, бързо проучване сред професорите от Медицински университет ме насочи ЕДИНОДУШНО и КАТЕГОРИЧНО към него. Това е: висшият ешалон на медицината го смята за най-добрия.
Кой го одобрява и кой не, няма абсолютно никакво значение.
Heart

# 4 152
  • Мнения: 1 286
Аз нямам еднозначно мнение. Направи ми биопсия в БГ, после четох противоречиви мнения за биопсията. Но като отидох в чужбина на преглед, знаеха какво вадят и зачистиха добре. Но не ми направиха биопсия.

# 4 153
  • SF
  • Мнения: 21 093
Биопсията не я е правил д-р Гаврилов, а патолозите от патологията на Онкологията. Патологът там е най-добрият и много често при тях се носи материал за потвърждаване или отхвърляне на заключение.
Но хирургът трябва да знае какъв материал да даде за изследване.

# 4 154
  • Мнения: 20 136
Есме, как му беше името, Милев ли?

Общи условия

Активация на акаунт