Мамолози - гр. София

  • 1 574 332
  • 5 598
  •   4
Отговори
# 4 230
  • Мнения: 296
Здравейте, искам да попитам този д-р, от който сте доволни Евгений Василев ли е? В интернет намирам, че работи във Вита 2, а горе на визитката прикачена на ул. Тодор Каблешков?
Не разбирам един и същ лекар ли е?
Благодаря ви!
И знаете ли каква е цената за платен преглед?

# 4 231
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте, искам да попитам този д-р, от който сте доволни Евгений Василев ли е? В интернет намирам, че работи във Вита 2, а горе на визитката прикачена на ул. Тодор Каблешков?
Не разбирам един и същ лекар ли е?
Благодаря ви!
И знаете ли каква е цената за платен преглед?

За един и същ доктор става въпрос

# 4 232
  • Мнения: 783
Преди по-Малко от месец Бях в частния му кабинет като цената за прегледа беше 60лв. Във вити мисля че би била по-висока, но може да се обадите и да попитате. Горе долу за месец напред е пълен графика, но ако случая е спешен обяснете това.
 Др.Василев приема и с направление в СВ.София /бившата Тина Киркова/. Там също прави и платени прегледи като цената по последното ми Инфо е
50лв.

# 4 233
  • Мнения: 496
В Света София прегледът с ехограф е 65 лв. Ходих миналия месец. Във Вита миналото лято беше 80 лв., сега може и повече да е.

# 4 234
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз ходих последно на адреса от визитката на 5.01 и ми взеха 50лв.,явно са вдигнали цените.

# 4 235
  • София
  • Мнения: 3 029
Във Вита няма налични часове в Супердок от много време за д-р Василев. Не преглежда вече там или трябва на рецепция да се звъни?

# 4 236
  • Мнения: 19 482
Е малко са попрекалили във Вита с тези цени....Днес си записах час за д-р Василев в Света София Санте на Каблешков за 18-ти май. През супердок за Вита май само за Младенов има часове.

# 4 237
  • Мнения: 713
Здравейте,
Дали някой скоро е записвал час за Гаврилов. Опитах се днес да се свържа, но не успях. Не ми е спешно, контролен преглед, но бих искала да знам за кога записват.

# 4 238
  • Мнения: 496
Във Вита няма налични часове в Супердок от много време за д-р Василев. Не преглежда вече там или трябва на рецепция да се звъни?
В Супердок качват графика за следващия месец обикновено на 20то число от месеца към 9-9,30 сутринта и за половин час свършват часовете. Аз съм си запазвала час през платформата няколко пъти. Вече обаче не преглежда във Вита на Подуяне, а на Хладилника.

# 4 239
  • Мнения: 71
Аз звънях в "Св. София", за да си запиша час за д-р Василев и ми казаха, че ще има часове чак за другия месец - да съм звъннала на 29 април. Записах си час за другата седмица за д-р Гемеджиев.

# 4 240
  • Мнения: 783
Да. Това е база вита 2, точният адрес е Филип Кутев 10. Ако е 80 лв пак добре. За гинекологичен ти е 50 лв самият преглед и отделно се надчисляват манипулации и изследвания Simple Smile в този смисъл  предвид последните коментари може би най-достъпна  цена /като не броим по ЗДрвна каса/ е в София санте-60 лв Simple Smile
 Около месец се чака зя преглед при Василев даже понякога месец и малко. За мен той е мн добър специалист и при спешен случай или за второ мнение търсете връзка направо с него. Ще намери начин да ви вмъкне.

# 4 241
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравейте,
Дали някой скоро е записвал час за Гаврилов. Опитах се днес да се свържа, но не успях. Не ми е спешно, контролен преглед, но бих искала да знам за кога записват.

Понеделник, сряда и четвъртък след 15.30 ч.

# 4 242
  • Мнения: 1 408
Здравейте,
Дали някой скоро е записвал час за Гаврилов. Опитах се днес да се свържа, но не успях. Не ми е спешно, контролен преглед, но бих искала да знам за кога записват.
Часовете вървят 2 месеца напред, имам час на 19.4, който е записан на 17.2.

# 4 243
  • Мнения: 713
Благодаря ви, момичета.
Точно за около два месеца напред търся, ще пробвам пак днес.

# 4 244
  • Мнения: 1 408
Лаленце, за Професор Гаврилов се записва само след 15.30 ч в дните, посочени на страницата му. Упорито трябва да звъниш.

Общи условия

Активация на акаунт