Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мамолози - гр. София

• 1 355 553
  • 4 432
  •   5
Отговори
# 4 425
Аз си правя мамографията другаде и я нося да ми я разчете д-р Василев. Не бих се подложила на тази "организация" пред болницата най-вече защото няма никакъв ред и определено доста хора се предреждат.

# 4 426
Аз си правя мамографията другаде и я нося да ми я разчете д-р Василев. Не бих се подложила на тази "организация" пред болницата най-вече защото няма никакъв ред и определено доста хора се предреждат.

Дали е удобно да кажете къде я правите? Аз също ходя при Василев и е време да правя вече мамография.

# 4 427
Правила съм я в Токуда и в Софиямед. В Токуда бях доволна, докато не попаднах на лаборант-садист, който ми остави рани по гърдите. В Софиямед им е стар апарата и не препоръчвам. Имам две години да реша къде да правя следващата, похвалиха ми апарата в онко центъра на Сити клиник, Цариградско шосе.

# 4 428
Момичета. Искам да ходя на мамолог. Иска ми се да е при жена. Имате ли впечатления от д-р Танушева в болница Надежда?

# 4 429
  • София
Здравей,
Много е мила и внимателна НО…вкара ме в такъв филм, че два месеца се побърках от притеснение, докато не посетих други двама лекари - мъже. Накратко тя ми каза, че трябва да оперирам спешно новопоявил се фиброаденом и даже ми назначи дата за операция заедно с хирурга, а другите двама ми казаха, че въпросният ФА е обикновена киста. Съветът ми е да се превъзмогнеш и да отидеш при при добър специалист, а не да избираш мамолог спорд пола. Успех!

# 4 430
Здравей,
Много е мила и внимателна НО…вкара ме в такъв филм, че два месеца се побърках от притеснение, докато не посетих други двама лекари - мъже. Накратко тя ми каза, че трябва да оперирам спешно новопоявил се фиброаденом и даже ми назначи дата за операция заедно с хирурга, а другите двама ми казаха, че въпросният ФА е обикновена киста. Съветът ми е да се превъзмогнеш и да отидеш при при добър специалист, а не да избираш мамолог спорд пола. Успех!
Благодаря Ви за мнението.

# 4 431
Здравей,
това ми се е случвало и на мен, не с цитираната лекарка, но отидох на преглед по допълнителното здравно осигуряване и направо ми дадоха час за операция. Добре, че потърсих други мнения.

# 4 432
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
Момичета, някой ходи ли при проф. Байчев, в София?
Виждам, че е във ВМА, но приема ли там за профилактични прегледи? И на какъв телефон звъните за записване на час - 02/92 25 349 Thinking?

Последно съм ходила при д-р Евгени Стоянов, но в момента е болен и в Полимед не записват часове за него, понеже не знаят кога ще е на работа.

Общи условия

Активация на акаунт