Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мамолози - гр. София

• 1 370 630
  • 4 510
  •   4
Отговори
# 4 470
Точно Гемеджиев не видя рака на моя близка, защото според нея много е бързал. Знам, че стават грешки, но най-много болят когато са на гърба на близки хора.

не е видял нищо или е подценил образуванието?

# 4 471
  • София
Не видя нищо. Реално при него отидохме за втори мнение.

# 4 472
  • София
Не видя нищо. Реално при него отидохме за втори мнение.
Ох, това ми е голям страх- да не пропусне доктора нещо. Имам голямо доверие на моя, но май е добре да направя проверка някъде следващия път. Последните години се доверявам на едни и същи мамолог и гинеколог и не знам дали е добре.

# 4 473
И аз като че ли не мога да си нацеля мамолог. Освен Младенов, Гемеджиев и Василев кой бихте препоръчали за продилактика?

# 4 474
  • София
И аз като че ли не мога да си нацеля мамолог. Освен Младенов, Гемеджиев и Василев кой бихте препоръчали за продилактика?
Проф. Гаврилов!

# 4 475
+ 1 за проф. Гаврилов!
Най-добрият! Heart

# 4 476
Къде преглежда? И много ли предварително трябва да се запази час?

# 4 477
Проф Гаврилов преглежда в частен кабинет, в момента дават часове за февруари.
Ако е спешно, сряда приема в Онкото в Дървеница, но там няма ехограф.

# 4 478
  • София
Проф Гаврилов преглежда в частен кабинет, в момента дават часове за февруари.
Ако е спешно, сряда приема в Онкото в Дървеница, но там няма ехограф.

А в частния кабинет прави ли мамография? И от кога започва да ги препоръчва?

# 4 479
Профилактично - след 50.
Но предполагам че все пак има някаква доза и индивидуално състояние.
Иначе, ако той прецени, че има нещо притеснително.

# 4 480
  • София
От последния преглед при професора съм с доста смесени чувства. Преди две години започнах да ходя при него, защото имам фиброаденом. На ехографа последния път лекаря, с който работи каза, че не вижда нищо. Имаше много хора и си тръгнах без да успеем да обсъдим къде е този аденом.

Отидох при двама лекаря и съответно и двамата го видяха. Така вече не знам на кой да имам пълно доверие.

# 4 481
  • София
От последния преглед при професора съм с доста смесени чувства. Преди две години започнах да ходя при него, защото имам фиброаденом. На ехографа последния път лекаря, с който работи каза, че не вижда нищо. Имаше много хора и си тръгнах без да успеем да обсъдим къде е този аденом.

Отидох при двама лекаря и съответно и двамата го видяха. Така вече не знам на кой да имам пълно доверие.

Реално проф. Гаврилов прегледал ли Ви е? Или той работи с друг лекар, който също преглежда?
Съжалявам, че така разпитвам, но не съм го посещавала и искам да го посетя, но, ако друг лекар ще ме преглежда, се обезсмисля...

# 4 482
  • София
Има друг лекар, който преглежда на ехографа.

# 4 483
Можете ли да ми препоръчате мамолог в София, който работи със здравната каса?
За профилактичен преглед. Нямам симптоми.

# 4 484
  • В царството на игрите:)
Можете ли да ми препоръчате мамолог в София, който работи със здравната каса?
За профилактичен преглед. Нямам симптоми.
Само три, четири страници назад ако хвърлите едно око ще видите поне 5 предложения. Всъщност темата е затова и предложенията от назад ще са повторят  и напред и ще зациклим, НО
потърсете д-р Иво Гергов в супер док - спец. "Образна диагностика" - дръпнат, но  много добър професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт